Таблетки від нудоти та блювоти

Фільтри
Фільтр
Сортування
Ціна:

13.30грн.
Осетрон р-р 4мг амп.2мл №5
 
Ціна:

150.40грн.
Моторикс таблетки 0.01 №10
 
Ціна:

23.90грн.
Ціна:

32.60грн.
Ціна:

32.50грн.
Драміна таблетки 50 мг №5
 
Ціна:

54.60грн.
Ціна:

57.40грн.
Ціна:

61грн.
Ціна:

57.20грн.
Ціна:

56.90грн.
Ціна:

64.80грн.
Домідон таблетки 10 мг №30
Фармак
Ціна:

68.60грн.
Моторикс таблетки 0.01 №30
 
Ціна:

66.41грн.
Драміна таблетки 50 мг №10
 
Ціна:

73.41грн.
Допрокін таблетки 10мг №20
 
Ціна:

93грн.
Ціна:

108.90грн.
Осетрон р-н 8мг амп.4мл №5
 
Ціна:

270.61грн.
Ціна:

128.10грн.
Наусилиум табл.10мг №30
 
Ціна:

148.10грн.
Ціна:

165.30грн.
Ціна:

53.50грн.
Ціна:

179.70грн.
Ціна:

227.50грн.
Ціна:

240.80грн.
Ціна:

235.50грн.
Ціна:

92.60грн.
Ціна:

340.10грн.
Ціна:

329.70грн.
Церукал табл.10мг №50
 
Ціна:

334.80грн.
Мотиліум табл.п/про 10мг №30
 
Ціна:

206.40грн.

Види і особливості застосування протиблювотних препаратів

Фармацевтичну продукцію хорошої якості в широкому асортименті пропонує наша аптека. У нас можна недорого купити протиблювотні препарати, що усувають неприємне відчуття нудоти. Щоб позбутися від дискомфортного стану і поганого самопочуття, іноді супроводжуваного втомою і млявістю, рекомендуємо придбати ефективний засіб від блювоти. Попередньо варто проконсультуватися з лікарем, оскільки нудота часто є супутнім симптомом серйозних захворювань.

Групи лікарських препаратів

Основна мета прийому ліків від нудоти - знизити блювотний рефлекс. Сама нудота може бути викликана поточним фізіологічним станом організму, наприклад, вагітністю, роздратуванням кореня язика, харчовим отруєнням, патологіями внутрішніх органів, інфекційними захворюваннями. Ліки від блювоти потрібно підбирати з урахуванням причини, що провокує нудоту і блювотні позиви. Залежно від характеру впливу на організм розрізняють наступні групи протиблювотних препаратів:

  • Ліки периферичної дії - спрямовані на усунення рефлекторної блювоти, спровокованої роздратуванням нервових закінчень в ротоглотці.
  • Препарати від блювоти центрального дії - прямо впливають на блювотний центр і рецептори головного мозку (тригерну область), швидко припиняючи блювотні позиви.
  • Засоби змішаного типу - поєднують корисні властивості ліків периферичного і центрального дії, мають розширений список показань і незначні побічні ефекти.

 Виробники фармацевтичної продукції випускають ліки від блювоти у вигляді таблеток, суспензій, розчинів для перорального прийому та ін'єкцій, сиропів, капсул, трав'яних зборів. Щоб вибрати ефективний препарат від нудоти, потрібно проконсультуватися з фахівцем, незалежно від того, для кого призначені медикаменти - дитині або дорослому. Після рекомендацій замовити ліки в нашій аптеці за вигідною ціною.

Кому показані протиблювотні ліки

Блювотні позиви у однієї людини можуть виникнути раптово, а в іншої - траплятися періодично. Це залежить від поточного стану організму і причин, які провокують блювоту. Найчастіше препарати від нудоти і блювоти призначають наступним категоріям пацієнтів:

  • вагітним жінкам при токсикозі;
  • дівчаткам-підліткам при менструації;
  • жінкам, які приймають гормональні контрацептиви;
  • дітям при діареї, кишкових розладах;
  • людям, схильним до заколисування в транспорті;
  • які страждають на запалення внутрішнього вуха;
  • пацієнтам з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, хворобами серця, гіпертонією і більш серйозними діагнозами.

У деяких випадках блювота може бути викликана непомірністю в їжі або інтенсивним фізичним навантаженням. Тоді впоратися з ситуацією дорослій людині можна самостійно, наприклад, прийнявши м'ятні таблетки або відвар. Але, коли напади нудоти відбуваються часто, з певною періодичністю -  потрібно негайно звернутися до лікаря. Фахівець призначить ліки від блювоти після огляду і обстеження пацієнта при необхідності.

Де купити недорогі медикаменти

Хороший препарат допомагає швидко впоратися з блювотними позивами, усуваючи неприємний симптом. Якщо напади нудоти обумовлені фізіологічним станом (вагітність, втома), можна придбати у нас недорогі антиеметики і завжди мати їх під рукою. У тому випадку, якщо причина блювоти - отруєння або хронічне захворювання, лікування призначає лікар. У нас є засоби, що діють на нервову систему, препарати, що впливають на метаболізм і травну систему, а також цілющі рослини і фітопрепарати з них.

Щоб замовити медикаменти в нашій аптеці, залиште замовлення на сайті. Ви можете обрати засіб самостійно, користуючись фільтрами для покупок, подивитися відгуки інших покупців, отримати консультацію з питань ціни, доставки, оплати. В асортименті дешеві протинудотні засоби і більш дорогі препарати від нудоти. Після підтвердження замовлення ми безкоштовно доставимо ліки в аптеку вашого міста. Пропонуємо хороші ліки за найдоступнішою ціною в Україні.

Ваше місто: Дніпро?
08004 08004