Таблетки від здуття живота

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Капсули (1)
Таблетки (3)
Діюча речовина
АЛЬВЕРИН (1)
ДИМЕТИКОН (1)
ДОМПЕРИДОН (3)
СИЛІКОНИ (3)
СИМЕТИКОН (8)
КРІП ЗАПАШНИЙ (1)
Для кого
Універсальні (10)
Скинути
Фільтр
Сортування
СонормінСонормін
Ціна:

54.90грн.
Ціна:

106.50грн.
Ціна:

61.20грн.
Ціна:

171.70грн.
Мотилігас капсули м'які 120мг №20
Johnson and Johnson
Ціна:

86грн.
Мотилігас капсули м'які 120мг №40
Johnson and Johnson
Ціна:

142.81грн.
Метеоспазміл капсули №30
 
Ціна:

228.50грн.
Ціна:

198.30грн.
Плоды укропа пахучего 50г
 
Ціна:

29.68грн.
Ціна:

38.35грн.
Лист м'яти перцевої 50г
 
Ціна:

59.77грн.
Ціна:

110.50грн.
Ціна:

111.18грн.
Ціна:

135.25грн.
Ціна:

163.20грн.
Еспумізан капсули 40мг №50
 
Ціна:

180.64грн.
Ціна:

218.30грн.
немає в наявності
Куплатон краплі кричав.300мг/мл фл.30мл
Ціна:

 
Оновлено:
29.11.2021
Перевірено

Здуття (метеоризм) найчастіше викликане скупченням газів у черевній порожнині. У міру збільшення окружності живота виникає неприємне відчуття дискомфорту і болю. До характерних ознак належать: відчуття розпирання, бурчання, коліки, спазми кишечника, бурхливе відходження газів. Найпростіший спосіб позбутися від них - купити препарати від здуття. Однак у цьому випадку слід знати причину виникнення.

Здуття живота може бути викликане захворюванням, що провокує надмірне газоутворення. Ще одна причина - ковтання повітря під час їжі або розмови. Гази накопичуються через синдром кишкової ферментації, дисбактеріозу, часті переїдання. Деяким доводиться використовувати засіб від здуття живота після вживання продуктів, що викликають метеоризм. В результаті посиленого бродіння або тривалого запору відбувається скупчення газів, якого можна позбутися тільки за допомогою ліків.

Як пити таблетки від здуття живота

Будь-які фармацевтичні препарати слід приймати за призначенням лікаря. Крім того, при метеоризмі необхідно не тільки пити ліки від здуття живота, а й стежити за дієтою:

1. Виключити з власного меню продукти, що викликають підвищене газоутворення (бобові, капуста, виноград, спаржа, газовані напої).

2. Збагатити раціон достатньою кількістю харчових волокон.

3. Збільшити обсяг рідини, що випивається (норма - 30 мл/кг ваги).

4. Підключити фізичні навантаження.

Приймайте їжу повільно й вдумливо, не розмовляйте за столом. Це дозволить зменшити кількість повітря, яке захоплюється разом з їжею.

Найпростіші препарати від здуття і газоутворення - це настоянки і чаї на основі трав. Фенхель сприяє виведенню газів, м'ята допомагає травленню, ромашка заспокоює. Також у нашій онлайн-аптеці можна замовити безрецептурні препарати від здуття живота на основі симетикону. Він зменшує дискомфорт, знімає біль і сприяє поліпшенню травлення. Препарат доступний у різних формах.

Таблетки від здуття живота і газоутворення: протипоказання

Препарати на основі симетикону діють м'яко, але ефективно. Вони усувають бульбашки газу і сприяють їхньому швидкому виведенню. Це повністю безпечні й нетоксичні лікарські засоби. У малих дозах симетикон навіть присутній у препаратах, призначених для дітей першого року життя.

Перш ніж купити таблетки від здуття живота і почати прийом, ознайомтеся з протипоказаннями:

· підвищена чутливість до діючої речовини (симетикону);

· непрохідність кишечника;

· хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту.

Важливо! При прийомі препаратів, що містять симетикон, можливе порушення всмоктування пероральних антикоагулянтів.

Таблетки від метеоризму в інтернет-аптеці apteka.com

Від здуття страждають не тільки дорослі, а й діти до року. Для кожного віку потрібно підбирати препарат і дозування індивідуально. Щоб максимально швидко впоратися з неприємними симптомами, пропонуємо купити ліки від метеоризму в нашій інтернет-аптеці. Переглядайте каталог з медикаментами. Тут вказана актуальна ціна на таблетки від здуття, а в картці конкретного товару можете вивчити його детальний опис.

Доставляємо замовлення по всій Україні. Звертаємо увагу на те, що відповідно до законодавства забрати медикаменти можете тільки в аптеці.

08004 08004