Протизаплідні свічки у Дніпрі

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Sperco (2)
Діюча речовина
БЕНЗАЛКОНІЮ ХЛОРИД (6)
Скинути
СонормінСонормін
Фільтр
Сортування
Фарматекс супп.вагинал.18.9 мг №5
Іннотера Шузі, Франція
Ціна:

158.90грн.
Ціна:

223.70грн.
Крем Фарматекс вагинал.1.2% туба 72г
Іннотера Шузі, Франція
Ціна:

315.50грн.
Фарматекс таблетки вагінальні 20мг №12
Іннотера Шузі, Франція
Ціна:

159.60грн.
Еротекс супозиторії вагінальні лимон №10
СПЕРКО Украина СП
Ціна:

304.30грн.
Еротекс супозиторії вагінальні троянда №10
СПЕРКО Украина СП
Ціна:

345грн.

Протизаплідні свічки – особливості

При неможливості приймати оральні контрацептиви ефективною альтернативою стають протизаплідні свічки. Компоненти ліків блокують рухливість сперматозоїдів та руйнують їх, не дозволяючи досягти яйцеклітини. Спочатку ушкоджується джгутик, потім – голівка. Негормональні протизаплідні свічки – це оптимальний варіант у період грудного вигодовування, при гормональних порушеннях.

Кращі протизаплідні свічки – препарати на основі хлориду бензалконію (Фарматекс). Руйнують сперматозоїди. Ліки не впливають на мікрофлору піхви. Не порушує менструальний цикл. Чинить місцеву дію. Не викликає проблем із фертильністю.

У місті Дніпро в онлайн аптеці Apteka.com можна купити упаковку Фарматекс на 5 або 10 супозиторіїв. Також можна купити протизаплідні свічки з ноноксинолом. Контрацептив має незворотну паралізуючу дію. Позбавляє сперматозоїд можливості потрапити до матки.

Свічки для контрацепції – переваги

Чому як засіб запобігання вагітності варто вибрати вагінальні протизаплідні свічки:

  1. Зберігаються відчуття близькості.
  2. При проблемі сухості піхви протизаплідні свічки ефективно справляються з роллю смазки. Додаткове застосування лубрикантів не потрібне.
  3. Бензалконію хлорид має антисептичну дію. Доведено активність протизаплідних свічок щодо збудника гонореї, хламідіозу, трихомоніазу, вірусу герпесу другого типу, золотистого стафілокока.
  4. Швидке розчинення. Через 5-7 хвилин після введення свічки для контрацепції повністю розчиняється, створюючи надійний захист.
  5. Важлива перевага протизаплідних свічок – ефективність. За суворого дотримання правил використання рівень захисту не поступається бар'єрним та оральним контрацептивам. Імовірність завагітніти згідно з індексом Перля – менше ніж 1%. Якщо використані протизаплідні свічки, після акту протягом 3-4 годин не можна проводити спринцювання, підмиватися з використанням мила, або засобами для інтимної гігієни.
  6. Ціна протизаплідних свічок залежить від кількості супозиторіїв в упаковці.
  7. Якщо необхідна негормональна контрацепція, свічки – єдиний, крім презервативів, варіант. Бар'єрний метод не всім підходить через можливе зниження чутливості.
  8. Це безпечний метод запобігання при варикозному розширенні вен, проблемах згортання крові.

Виходячи зі співвідношення вартість – ефективність, ціна у Дніпрі на препарати цієї групи є прийнятною та невисокою.

Якщо необхідна екстрена контрацепція – свічки використовувати вже немає сенсу. У такому разі необхідно замовити у Дніпрі оральні препарати, наприклад, Постінор чи Ескапел. Прийом першої таблетки – не пізніше 72 годин після близькості.

Як використовувати протизаплідні креми та гелі

Купити у Дніпрі можна також засіб від небажаної вагітності у вигляді кремоподібного сперміциду, наприклад, Фарматекс. Це крем-контрацептив, який вводять у піхву за 3-5 хвилин перед інтимною близькістю. Прив'язки до фази менструального циклу немає. Дія ліків починається одразу і триває до 4 годин. Перед повторним статевим актом необхідно запровадити нову порцію крему. Вартість препарату в тубі вища, ніж у супозиторіях.

В інтернет-аптеці Apteka.com можна замовити протизаплідні креми та гелі з доставкою по Дніпру та іншим регіонам України. Оформити замовлення можна онлайн або за телефонами у шапці сайту. Забрати засоби місцевої контрацепції можна в аптеці мережі. Можлива доставка медикаментів Новою поштою.

Протизаплідні свічки у Дніпрі ціна в інтернет аптеці

Протизаплідні свічки у ДніпріЦіна
Фарматекс супп.вагинал.18.9 мг №5158.9 грн
Фарматекс супозиторії вагінальні 18.9мг №10223.7 грн
Крем Фарматекс вагинал.1.2% туба 72г315.5 грн
Фарматекс таблетки вагінальні 20мг №12159.6 грн
Еротекс супозиторії вагінальні лимон №10304.3 грн
Еротекс супозиторії вагінальні троянда №10345 грн
08004 08004