Протизаплідні таблетки

Фільтри
Фільтр
Сортування
Навела 1.5 таблетки 1.5 мг №1
 
Ціна:

152.70грн
Ціна:

168грн
Ціна:

198.90грн
Ціна:

198.70грн
Ціна:

204.50грн
Ціна:

204грн
Ціна:

212.60грн
Ціна:

215.70грн
Постинор таблетки 0.75 мг №2
 
Ціна:

231.80грн
Ціна:

247.90грн
Эскапел табл.1.5 мг №1
 
Ціна:

267.61грн
Ціна:

276грн
Ціна:

297.90грн
Ціна:

294.11грн
Ціна:

298.80грн
Ціна:

298.61грн
Ціна:

298.70грн
Ціна:

306.90грн
Ціна:

348.90грн
Ціна:

584.40грн
Евра пластирь ТТС №3
 
Ціна:

430грн
Знижка
Джаз Плюс таблетки вкриті оболонкою №28 3 упаковки
Ціна:
978.80грн

734.10грн

Оральні контрацептиви

На фармацевтичному ринку представлений широкий вибір протизаплідних засобів. Найпопулярнішими препаратами є оральні контрацептиви. У порівнянні з місцевими і бар'єрними засобами, їх застосування при коректному прийомі вважається одним з найбільш надійних і ефективних методів запобігання небажаній вагітності. 50% жінок, що приймають ОК (оральну контрацепцію), використовують її не тільки в якості протизаплідних засобів, а й для інших цілей.

Досить часто гормональні контрацептиви призначаються для регулювання менструального циклу і зняття больових відчуттів в перші дні місячних.

Типи оральних контрацептивів

Основна маса таблетованих протизаплідних засобів є препаратами на основі гормонів естрогену і прогестину. Їх дія спрямована на нормалізацію місячного циклу і запобігання небажаній вагітності.

Розрізняють два основних види оральних контрацептивів:

  • Комбіновані (КОК). Являють собою естрогенно-прогестиновий комплекс. В сучасних КОК міститься невелика доза гормонів, близько 10-35 мкг, в традиційних ж - понад 50 мкг. Препарати з високим вмістом гормонів призначаються досить рідко, так як засоби з низькими дозами надають такий же хороший ефект, викликаючи при цьому менше побічних явищ.
  • Прогестоген (ПСК), або міні-пілі. Являють собою препарати, що містять лише прогестин. Приймати їх потрібно за схемою, зазвичай 1 раз на добу. При коректному прийомі вони діють так само, як і комплексні жіночі контрацептиви. Вибирати прогестинові ОК рекомендується жінкам, чутливим до естрогену, а також які годують груддю і знаходяться в пременопаузі.

Чим корисні оральні протизаплідні засоби

Оральний контрацептив для жінок, що містить невелику дозу гормонів, має такі переваги:

  • нормалізує гормональний дисбаланс і менструальний цикл;
  • мінімізує ризики розвитку деяких онкологічних захворювань, в тому числі раку яєчників;
  • запобігає появі симптоматики ендометріозу;
  • зменшує ризик позаматкової вагітності;
  • знижує клінічні прояви симптомів пременопаузи;
  • зменшує ризик розвитку полікістозу яєчників.

Покращення в самопочутті і стабільність циклу

При прийомі гормональних контрацептивів у жінок відсутні місячні в медичному розумінні. Замість них можуть спостерігатися два види кровотеч, що нагадують менструальні:

  • Кровотечі відміни. Трапляються при запланованому перериванні прийому КОК на деякий час.
  • Проривні кровотечі, що відбуваються в разі неотримання маточним ендометрієм потрібного обсягу гормонів. Найчастіше бувають у жінок, які приймають міні-пілі, не перериваючись. Але іноді такі кровотечі трапляються при використанні КОК в разі пропуску чергового прийому таблетки.

Комбіновані гормональні контрацептиви часто призначаються при нерегулярних менструаціях для їх стабілізації. При прийомі КОК в кровоносну систему надходять гормони в необхідній кількості, що нормалізує цикл. Він стає аналогічним менструальному, тільки більш прогнозований. Правила прийому більшості ОК припускають кровотечі відміни, схожі на менструацію. Але з біологічної точки зору це не є обов'язковою умовою. Приймати оральні контрацептиви можна щодня, роблячи невеликі перерви раз в 3 місяці або рідше. У жінок, які практикують таку схему прийому, менструації бувають до 4 разів на рік суворо за графіком.

Протизаплідні таблетки, їхні види та особливості вибору    

Протизаплідні таблетки — препарати для контрацепції, які дозволяють захиститися від небажаної вагітності. Ефективність таких засобів залежить від сукупності декількох чинників: частоти контактів, особливостей організму, шкідливих звичок, правильного чи неправильного застосування таблеток.

В інтернет-аптеці apteka.com доступні оральні засоби контрацепції за невисокою ціною. Купити протизаплідні таблетки можна з доставкою в Україні за 1-2 дні. Вивчити інформацію про вибрані засоби контрацепції онлайн можна за допомогою товарної картки в каталозі. Фахівці аптеки попереджають: покупку і приймання протизаплідних засобів не можна здійснювати без консультації з лікарем.

Види протизаплідних таблеток та індивідуальний підбір засобів

Жіночі контрацептиви можуть бути комбінованими або гестагенними. В комбінованих засобах використовуються естроген і гестаген у різних пропорціях. Гестагенні контрацептиви містять тільки один компонент. Вони призначаються для жінок, яким протипоказане приймання естрогенів, а також які годують грудьми. Розрізняють також засоби для планової та екстреної контрацепції. Для правильного підбору засобів контрацепції лікар враховує фенотип жінки, її фізіологічний стан, особливості статевого життя і наявність захворювань.

Переваги і недоліки гормональних контрацептивів

Гормональні контрацептиви дозволяють пригнітити овуляцію і протидіють закріпленню яйцеклітини в матці. Вони містять низьку концентрацію гормонів, і тому їх можна приймати тривалий час. При правильному використанні таких засобів можливий майже 100%-й захист від позапланової вагітності. Одним з недоліків засобів даного типу є те, що гормональні контрацептиви потрібно приймати регулярно і не пропускати час приймання, інакше знадобляться додаткові заходи захисту. Також потрібно враховувати, що гормональні контрацептиви впливають на гормональний фон в організмі, тому для підбору засобів фахівці призначають біохімічний аналіз крові. Купити гормональні контрацептиви можна в нашій аптеці. На вибір доступні засоби, офіційно дозволені в Україні. 

Засоби екстреної контрацепції

До складу екстрених контрацептивів входять речовини, які перешкоджають з'єднанню яйцеклітини зі сперматозоїдом або виведенню її з яєчника. Приймання протизаплідних таблеток необхідно здійснити якомога раніше — протягом 3 діб. На відміну від засобів планової контрацепції, такі засоби містять вищу дозу гормонів. Приймання засобів екстреної контрацепції не дає 100%-ної гарантії того, що вагітність не настане, проте їх вживання має високу ефективність. Якщо протягом 72 годин контрацептив був використаний, небажана вагітність не настане з імовірністю 75-95%. Протипоказаннями до приймання таких засобів є вагітність та індивідуальна непереносимість діючих компонентів препарату.

Наші пропозиції для вас

В нашій аптеці представлений величезний вибір гормональних контрацептивів. На сайті можна не тільки купити протизаплідні препарати, а й отримати кваліфіковану допомогу в підборі товарів, дізнатися актуальні ціни, а також ознайомитися з відгуками клієнтів.

У списку пропонованих засобів є препарати різної вартості - як дешеві, так і дорогі. На сайті можна підбирати засоби за активною речовиною, з аналогічною дією, але в оптимальній ціновій категорії. Для зручності клієнтів працює служба доставки оральних контрацептивів до найближчої аптеки в вашому місті.

Ваше місто: Дніпро?
08004 08004