Протизаплідні свічки та крем

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Діюча речовина
БЕНЗАЛКОНІЮ ХЛОРИД (4)
Скинути
ColgateColgate
Фільтр
Сортування
Фарматекс супп.вагинал.18.9 мг №5
Іннотера Шузі, Франція
Ціна:

165.90грн.
Ціна:

225.60грн.
Крем Фарматекс вагинал.1.2% туба 72г
Іннотера Шузі, Франція
Ціна:

324.40грн.
Фарматекс таблетки вагінальні 20мг №12
Іннотера Шузі, Франція
Ціна:

176.90грн.
Оновлено:
31.05.2023
Перевірено

Протизаплідні свічки для планової контрацепції

Протизаплідні свічки і мазі

Протизаплідні свічки можуть застосовуватися як ефективний і доступний засіб контрацепції. Їх рекомендовано використовувати перед кожним сексом в якості основного або допоміжного засобу. Купити протизаплідні свічки можна в якості доступного і результативного аналога для інших варіантів планової контрацепції.

Переваги протизаплідних свічок та їхні недоліки

На відміну від гормональних препаратів, від супозиторіїв можна відмовитися в будь-який момент без шкоди для здоров'я. Свічки протизаплідні можуть використовуватися в тому випадку, коли необхідно вибрати контрацептив при нерегулярному статевому житті. Супозиторії також стануть виходом для жінок, яким протипоказані гормональні способи контрацепції і внутрішньоматкові засоби. При використанні вагінальних свічок виробляється необхідний обсяг змащення. Також до складу засобів входять речовини, які мають бактерицидну і протигрибкову дію.

Протизаплідні свічки не порушують гормональний баланс і не впливають на згортання крові. Вони можуть застосовуватися в період лактації. Використовувати такий контрацептив можна в період клімаксу. Супозиторії підходять для застосування жінкам, які народжували або ще не народжували. Ще одним позитивним ефектом від застосування свічок є відсутність впливу на менструальний цикл. Використання супозиторіїв не впливає на фертильність жінки.

Необхідно враховувати той факт, що протизаплідні свічки не можуть слугувати захистом від серйозних захворювань, тому їх рекомендують використовувати з бар'єрними засобами контрацепції, щоб забезпечити максимальну безпеку. Свічки не підходять для постійного використання в якості контрацептиву — при тривалому застосуванні вони можуть викликати пошкодження слизової, подразнення і свербіж. Протипоказаннями для їх застосування є запальні процеси і хвороби сечостатевої системи.

Як вибрати протизаплідні свічки правильно?

До складу протизаплідних свічок входять речовини, які нейтралізують сперматозоїди. Після розчинення препарат руйнує чоловічі статеві клітини. Такою діючою речовиною може бути ноноксинол або хлорид бензалконію. Перший компонент стимулює вироблення слизу, який паралізує сперматозоїди, другий руйнує мембрани чоловічих клітин, перешкоджаючи заплідненню. При правильному застосуванні ефективність протизаплідних свічок є високою, проте ризик настання вагітності вищий, ніж при використанні презервативів. Оптимальним варіантом є поєднання таких методів контрацепції.

Перед тим як купити протизаплідні свічки, необхідно уточнити, який ефект виникає при їх використанні. Супозиторії можуть бути такими, що тануть — для цих засобів характерне обволікування піхви плівкою. Пінисті свічки рівномірно розподіляються по всій поверхні, однак може з'являтися надлишок засобу.

В інтернет-аптеці Apteka.com представлений великий вибір засобів для планової контрацепції. Ціни на протизаплідні препарати варіюються в різних діапазонах, тому підібрати оптимальний варіант можна за допомогою фільтрів. Замовити онлайн можна не тільки свічки, а й протизаплідні креми, а також інші контрацептиви місцевої дії. Для правильного підбору контрацептивів рекомендуємо звернутися до гінеколога.

Правила використання контрацептивів місцевої дії 

Вагінальні протизаплідні свічки використовують безпосередньо перед статевим актом. Необхідно заздалегідь вивчити інструкцію, так як діючі речовини можуть активуватися на різний період часу. Розчиняються свічки при температурі тіла, після чого не можна підмиватися і застосовувати будь-які засоби на основі лугів, тому що ефект буде втрачено. Також не варто купатися у ванні або у водоймі, щоб не вимити діючу речовину.

Середня тривалість дії препарату становить 40 хвилин. Вводити свічки рекомендується за 5 хвилин до близькості. Для цього потрібно враховувати, що кожна свічка розрахована на певну кількість сперматозоїдів, тому вводити свічки потрібно перед кожним актом.

Протизаплідні свічки та крем ціна в інтернет аптеці

Протизаплідні свічки та кремЦіна
Фарматекс супп.вагинал.18.9 мг №5165.9 грн
Фарматекс супозиторії вагінальні 18.9мг №10225.6 грн
Крем Фарматекс вагинал.1.2% туба 72г324.4 грн
Фарматекс таблетки вагінальні 20мг №12176.9 грн
08004 08004