Протизаплідні свічки та мазі

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Бренд
Діюча речовина
БЕНЗАЛКОНІЮ ХЛОРИД (7)
Дозволено
для водіїв (1)
Вік
дорослі (1)
Для кого
Універсальні (4)
Скинути
Фільтр
Сортування
СонормінСонормін
Ціна:

88.70грн.
Ціна:

156.81грн.
Ціна:

168.30грн.
Еротекс супозиторії вагінальні троянда №10
Sperco
Ціна:

210.80грн.
Ціна:

237.30грн.
Ціна:

228.50грн.
немає в наявності
Ероксія супозиторії вагінальні 18.9мг №10
Ціна:

 
Оновлено:
07.04.2021
Перевірено

Протизаплідні свічки для планової контрацепції

Протизаплідні свічки можуть застосовуватися як ефективний і доступний засіб контрацепції. Їх рекомендовано використовувати перед кожним сексом в якості основного або допоміжного засобу. Купити протизаплідні свічки можна в якості доступного і результативного аналога для інших варіантів планової контрацепції.

Переваги протизаплідних свічок та їхні недоліки

На відміну від гормональних препаратів, від супозиторіїв можна відмовитися в будь-який момент без шкоди для здоров'я. Свічки протизаплідні можуть використовуватися в тому випадку, коли необхідно вибрати контрацептив при нерегулярному статевому житті. Супозиторії також стануть виходом для жінок, яким протипоказані гормональні способи контрацепції і внутрішньоматкові засоби. При використанні вагінальних свічок виробляється необхідний обсяг змащення. Також до складу засобів входять речовини, які мають бактерицидну і протигрибкову дію.

Протизаплідні свічки не порушують гормональний баланс і не впливають на згортання крові. Вони можуть застосовуватися в період лактації. Використовувати такий контрацептив можна в період клімаксу. Супозиторії підходять для застосування жінкам, які народжували або ще не народжували. Ще одним позитивним ефектом від застосування свічок є відсутність впливу на менструальний цикл. Використання супозиторіїв не впливає на фертильність жінки.

Необхідно враховувати той факт, що протизаплідні свічки не можуть слугувати захистом від серйозних захворювань, тому їх рекомендують використовувати з бар'єрними засобами контрацепції, щоб забезпечити максимальну безпеку. Свічки не підходять для постійного використання в якості контрацептиву — при тривалому застосуванні вони можуть викликати пошкодження слизової, подразнення і свербіж. Протипоказаннями для їх застосування є запальні процеси і хвороби сечостатевої системи.

Як вибрати протизаплідні свічки правильно?

До складу протизаплідних свічок входять речовини, які нейтралізують сперматозоїди. Після розчинення препарат руйнує чоловічі статеві клітини. Такою діючою речовиною може бути ноноксинол або хлорид бензалконію. Перший компонент стимулює вироблення слизу, який паралізує сперматозоїди, другий руйнує мембрани чоловічих клітин, перешкоджаючи заплідненню. При правильному застосуванні ефективність протизаплідних свічок є високою, проте ризик настання вагітності вищий, ніж при використанні презервативів. Оптимальним варіантом є поєднання таких методів контрацепції.

Перед тим як купити протизаплідні свічки, необхідно уточнити, який ефект виникає при їх використанні. Супозиторії можуть бути такими, що тануть — для цих засобів характерне обволікування піхви плівкою. Пінисті свічки рівномірно розподіляються по всій поверхні, однак може з'являтися надлишок засобу.

В інтернет-аптеці apteka.com представлений великий вибір засобів для планової контрацепції. Ціни на препарати варіюються в різних діапазонах, тому підібрати оптимальний варіант можна за допомогою фільтрів. Замовити онлайн можна не тільки свічки, а й протизаплідні креми, а також інші контрацептиви місцевої дії. Для правильного підбору контрацептивів рекомендуємо звернутися до гінеколога.

Правила використання контрацептивів місцевої дії 

Вагінальні протизаплідні свічки використовують безпосередньо перед статевим актом. Необхідно заздалегідь вивчити інструкцію, так як діючі речовини можуть активуватися на різний період часу. Розчиняються свічки при температурі тіла, після чого не можна підмиватися і застосовувати будь-які засоби на основі лугів, тому що ефект буде втрачено. Також не варто купатися у ванні або у водоймі, щоб не вимити діючу речовину.

Середня тривалість дії препарату становить 40 хвилин. Вводити свічки рекомендується за 5 хвилин до близькості. Для цього потрібно враховувати, що кожна свічка розрахована на певну кількість сперматозоїдів, тому вводити свічки потрібно перед кожним актом.

08004 08004