Гліцерин

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Новинка
Глицериновые суппозитории для детей 0.8г №5 PL/ДКП/
Ціна:

28.70грн.
Новинка
Гліцеринові супозиторії 1.6г №10 PL/ДКП/
Ціна:

58.70грн.
Ціна:

38.21грн.
Ціна:

52.90грн.
Ціна:

57.90грн.
Новинка
Гліцерин Ананта Кідс ректальні супозиторії 0.88г №10
Ціна:

72грн.
Новинка
Гліцерин Ананта ректальні супозиторії 2.63г №10
Ціна:

79.10грн.
Ціна:

72.70грн.
Ціна:

79.70грн.
Ціна:

99.40грн.
Ціна:

20.40грн.

Зверніть увагу!

Опис препарату Гліцерин - це спрощена авторська версія сайту a.com.ua.

НЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ САМОЛІКУВАННЯМ! ЦЕ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!

Інструкція Гліцерин

Виробник

Фарміна Лтд

Загальний опис

У чистому вигляді гліцерин має подразнювальну дію, яка зникає при додаванні води (до 30 - 50 %), вазеліну, ланоліну. При введенні у пряму кишку супозиторії чинять легку подразнювальну дію на слизову оболонку і рефлекторним шляхом стимулюють дефекацію. При застосуванні у вигляді ректальних супозиторіїв полегшує виведення калових мас.

Форма випуску та упаковка

Первинна упаковка - блістери з полівінілхлоридної плівки та алюмінієвої фольги. По 5 супозиторіїв у блістері. Вторинна упаковка - картонна коробка. По 1 блістеру № 5 разом з інструкцією для медичного застосування у картонній упаковці.

Лікарська форма

Супозиторії ректальні. Безбарвні або з легким білим відтінком гігроскопічні свічки, у формі торпеди, з ароматом мила, без плям та пухирців.

Фармакологічна дія

Код АТС. Проносні засоби. Код АТС A06.

Особливі умови

Належні заходи безпеки при застосуванні. Не рекомендується застосовувати супозиторії курсом лікування більше 1 тижня. З обережністю застосовувати при порушенні функції нирок, алергії, нудоті, блюванні. Перед та після застосуванням супозиторіїв слід ретельно вимити руки. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності препарат можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Невідомо чи екскретує гліцерин у грудне молоко, тому препарат лікар може призначати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. Діти. Немає обмежень. Категорія відпуску. Без рецепту.

Склад

Діюча речовина: glycerol; 1 супозиторій містить: гліцерину 86 % 0,75 г або 1,5 г; Допоміжні речовини: кислота стеаринова, натрію карбонат безводний.

Свідчення

Запори різної етіології (коли застосування пероральних препаратів неможливе).

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Кишкова непрохідність, ниркова недостатність, апендицит, кровотечі, діарея, геморой в стадії загострення, тріщини заднього проходу, запальні захворювання, пухлини прямої кишки, недіагностований біль у животі.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

У період вагітності препарат можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода. Невідомо чи екскретує гліцерин у грудне молоко, тому препарат лікар може призначати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Побічні дії

Можливі алергічні реакції; біль, нудота, блювання, шлунково-кишкова кровотеча. При тривалому застосуванні спостерігалися подразнення і неприємні відчуття в прямій кишці; іноді катаральний проктит.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Cупозиторії з гліцерином можуть послабити дію інших ліків, які застосовуються ректально. Необхідно дотримуватись кількагодинного інтервалу.

Передозування

Часте рідке випорожнення. Проходить самостійно після відміни препарату.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 2 роки. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепту.

08004 08004