Делуфен

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Спрей (2)
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

176грн.
Ціна:

179.40грн.
Новинка
Делуфен Экспресс спрей назал.20мл*СМОТКА 2шт*
Ціна:

203грн.

Інструкція Делуфен

Виробник

Рихард Биттнер АГ, Австрия

Форма випуску та упаковка

Пластикові флакони по 20 мл або 30 мл з пластиковим розпилювачем у картонній упаковці.

Лікарська форма

Спрей назальний. Прозора безбарвна рідина без запаху, зі слабким солонуватим смаком.

Фармакологічна дія

Комплексний гомеопатичний препарат.

Особливі умови

Належні заходи з безпеки при застосуванні. У разі наявних супутніх захворювань щитовидної залози препарат не слід застосовувати без попередньої консультації з лікарем. Флакон з препаратом не знаходиться під тиском, тому при застосуванні не потребує спеціальних заходів безпеки. На початку лікування можливе короткочасне незначне посилення секреції у вигляді серозно- мукозних виділень із носа, що свідчить про дію препарату, ефективний дренаж навколоносових пазух, носової порожнини та звільнення їх від слизу, що накопичився. Це є сприятливою ознакою та не потребує відміни або корекції дози препарату. Оскільки Делуфен містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату. Особливі застереження. Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат чинить місцеву дію. Інформація щодо будь-якого ризику для плода та дитини від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована, тому його можна застосовувати у період вагітності або годування груддю. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами. Діти. Через недостатній досвід застосування препарат не слід застосовувати дітям віком до 1 року.

Склад

Діючі речовини: 100 мл розчину містить: Sinapis nigra D2 1 мл, Euphorbium D6 10 мл, Pulsatilla D6 10 мл, Luffa D12 10 мл, Mercurius bijodatus D12 10 мл. Допоміжні речовини: натрію хлориду розчин ізотонічний, бензалконію хлорид.

Свідчення

Місцеве лікування нежиті (риніту, риносинуситу) будь-якої етіології (інфекційна, вірусна або бактеріальна, вазомоторна, алергічна, у тому числі сінна лихоманка, поліноз) та форми (гостра, хронічна, гіпертрофічна, атрофічна); запалення слухової труби (євстахіїт).

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Способи застосування

Дорослі та діти віком від 12 років: на початку лікування застосовувати кожні півгодини-годину по 2 впорскування в кожен носовий хід (максимально 8 разів на добу). Діти віком від 3 до 12 років: на початку лікування застосовувати кожні півгодини-годину по 1 впорскуванню в кожен носовий хід (максимально 8 разів на добу). Після покращення стану застосовувати 3 - 4 рази на добу. 1 впорскування ? 120 мг. Тривалість курсу лікування. При хронічному перебігу захворювань курс лікування може становити 4 тижні. За необхідності курс лікування можна повторити. Спосіб застосування: 1. Зняти захисну кришечку. 2. Перед тим як застосувати препарат вперше, необхідно натиснути кілька разів до появи бризок спрею. 3. Ввести розпилювач у ніздрю та вприснути. Кожен раз після застосування необхідно протирати розприскувач та закривати його. Діти. Не рекомендується застосовувати дітям віком до 3 років. Дітям віком від 3 до 6 років застосовується за рекомендацією лікаря.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат чинить місцеву дію. Інформація щодо будь-якого ризику для плода та дитини від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована, тому його можна застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Побічні дії

В осіб із гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливе виникнення алергічних реакцій. Після застосування препарату може спостерігатися підвищене слиновиділення. Через наявність у складі препарату бензалконію хлориду можливий бронхоспазм.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Клінічно значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не встановлено. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими препаратами та методами лікування.

Передозування

Випадків передозування не зареєстровано.

Особливі умови зберігання

Термін придатності 5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Препарат придатний для застосування протягом 2 місяців з моменту першого відкриття флакона. Зберігати у щільно закритому флаконі, в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці. Категорія відпуску. Без рецепта.

08004 08004