Бренд Bebi Premium

Bebi - дитяче харчування
За даним запитом не знайдено товарів.

Bebi Premium - бренд дитячого харчування, що народився в Словенії більш 35 років тому. Слідуючи з останніми науковими дослідженнями і досягненням в цій галузі, ми дбайливо зберігаємо в роботі найважливіше - любов і турботу про наших маленьких споживачів. При виробництві продуктів дитячого харчування пріоритет відводиться якості і відповідального підходу, адже ми існуємо для найціннішого, що є в житті.

З першого дня заснування марки Bebi Premium ми неухильно дотримуємося встановлені вимоги, щоб радувати малюків корисними і незмінно смачними продуктамі.

Довірившись бренду Bebi Premium, ви отримуєте:

... високу якість. Ми ведемо ретельний пошук і відбір постачальників, здійснюємо контроль закуповуваного сировини, вибираємо інгредієнти, що відповідають світовим і російським стандартам дитячого харчування. Ми проводимо дослідження кожної партії, щоб забезпечувати сталість високого рівня продукції, що випускається;

... харчування без рослинних жирів. Білок є необхідним будівельним матеріалом клітин, а комплекс молочних жирів грає ключову роль в розвитку імунної системи і головного мозку. Тому продукти дитячого харчування Bebi Premium містять натуральне молоко, яке забезпечує дитину повноцінними тваринними білками і жировими компонентами, необхідними для правильного росту і розвитку;

... потрібне рішення сьогоднішніх завдань. Дитяче харчування для новонароджених відрізняється від раціону малюка на півроку або рік. Ми усвідомлюємо важливість і унікальність кожного етапу розвитку дитини для формування його здоров'я в сьогоденні і майбутньому, тому рецептура дитячого харчування «Бебі Преміум» розроблена з урахуванням природних вікових потреб малюка.

08004 08004