Мастодинон капли флакон 100мл (92947)

код товара: 92947
в наличии
Срок годности до 01.03.2025
Цена:
673.90грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 92947
Срок годности до 01.03.2025
Цена:
673.90грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Бионорика
Форма
Капли
Действующее вещество
Мастодинон
Торговое название
Обновлено:
22.02.2022
Проверено

Описание

Комплексний гомеопатичний препарат.

Лікарський засіб для застосування у гінекологічній практиці.

Під впливом компонентів препарату відбувається зниження концентрації пролактину у крові і проявляється нормалізуюча дія на баланс статевих гормонів.

Инструкция - Мастодинон капли флакон 100мл

Производитель

Бионорика

Страна происхождения

Германия

Состав

діючі речовини:
100 г крапель містять:
Аgnus Саstus O(прутняк звичайний) -20 г; Саulорhуllum thalictroides D4 (стеблелист василисникоподібний) - 10 г; Сyclamen europaeum D4 (фіалка альпійська) - 10 г; Strychnos Ignatia D6 (грудошник гіркий) - 10 г; Irіs versicolor D2 (півник різнобарвний) - 20 г; Lilium tigrinum D3 (лілея тигрова) - 10 г;

допоміжна речовина:
етанол 53 % (об/об).

Лекарственная форма

Краплі оральні.

Основні фізико-хімічні властивості:
прозора або злегка мутна рідина світло-жовтого кольору з ароматним запахом. У процесі зберігання можливе випадання осаду.

Действующее вещество

Мастодинон

Показания

У комплексному лікуванні передменструальнго синдрому: психічна лабільність, головний біль або мігрень, набряки, запори, мастодинія (нагрубання і болючість молочних залоз), також скарги під час менструації, порушення менструального циклу та фiброзно-кiстозна мастопатія.

Противопоказания

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

Не виключена взаємодія з допамін агоністами, допамін антагоністами, естрогенами та анти-естрогенами через можливі дофамінергічні та естрогенні ефекти прутняка звичайного.

Загальні зауваження.

Узагалі на ефективність гомеопатичних препаратів можуть негативно впливати пагубні фактори стилю життя, споживання збудливих і подразнювальних засобів.

У разі прийому інших препаратів слід звернутися за консультацією до лікаря.

Способы применения

Якщо не призначено інакше, препарат приймати по 30крапель 2 рази на добу (вранці і ввечері), розводячи невеликою кількістю води. Краплі можна приймати одночасно з іншими рідинами. Перед застосуванням слід збовтати. Флакон при накапувані препарату слід тримати вертикально.

Якщо симптоми не минають або погіршуються під час застосування лікарського засобу, слід звернутися за консультацією до лікаря.

У процесі зберігання можливе випадання осаду, що не впливає на ефективність препарату.


Діти.
Через недостатність даних препарат не рекомендується застосовувати дітям та підліткам до 18 років.

Передозировка

Повідомлень про випадки передозування немає.

Лікування передозування: при виникненні проявів передозування необхідна симптоматична терапія.

Побочные действия

Спостерігалися алергічні реакції, включаючи набряк обличчя, задишку та утруднене ковтання. Можливі алергічні шкірні реакції (включаючи висипання, свербіж, кропив'янку), головний біль, запаморочення, шлунково-кишкові розладі (нудота, біль у шлунку), акне, а також порушення менструального циклу.

Застосування гомеопатичних лікарських засобів може призвести до тимчасового погіршення вже існуючих симптомів (початкове загострення).

У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Особые условия

Пацієнтам, які проходять або пройшли курс лікування естрогензалежних пухлин, не рекомендується застосовувати без консультації лікаря препарати, у складі яких є прутняк звичайний( Аgnus Саstus)

Пацієнтам, які застосовують допамін агоністи, допамін антагоністи, естрогени та анти-естрогени, необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату Мастодинон® краплі оральні.

Якщо симптоми погіршуються під час застосування лікарського засобу, слід звернутися за консультацією до лікаря.

Пацієнтам з гіпофізарними розладами в анамнезі слід проконсультуватися з лікарем перед застосуванням лікарських засобів, у складі яких є прутняк звичайний.

У випадку пролактин-секретуючих пухлин гіпофіза застосування плодів прутняка звичайного може маскувати симптоми пухлини.

Цей лікарський засіб містить 53%(об/об) етанолу. Етанол може бути шкідливий для пацiєнтiв, хворих на алкоголізм. Це також слід прийняти до уваги при застосуванні препарату групам високого ризику, таким як пацієнти із захворюваннями печінки або епілепсії.


Застосування у період вагітності або годування груддю.
Препарат не слід застосовуватиу період вагітності або годування груддю. Екстракт плодів прутняка звичайного може впливати на лактацію, а також на жіночу фертильність шляхом регулювання менструального циклу.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Особливих застережень не вимагається, але слід враховувати, що препарат містить етанол. У разі виникнення запаморочення слід утриматися від керування автотранспортом або іншими механізмами.

Особые условия хранения

Термін придатності
4 роки.
Після першого відкриття флакона препарат придатний до застосування протягом 6місяців. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Термін придатності відноситься до останнього дня місяця.


Умови зберігання.
Зберігати для захисту від світла в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.


Категорія відпуску.
Без рецепта.

Синоним

МАСТОДИНОН®

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004