Бренд Vorwarts Pharma

Створювати і рухатися вперед.
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

329.40грн.
Флего розчин для перорального застосування пляшки 15мл №20
Альпіфлор с.р.л.
Ціна:

638.40грн.

Ворвартс Фарма-Європейська фармацевтична компанія, заснована в 2006 році, штаб-квартира якої знаходиться в Україні. Ворвартс Фарма має філії і веде фармацевтичний бізнес в таких країнах як Польща, Латвія, співпрацює з партнерами в країнах СНД і Східної Європи. З 2006 по 2013р.р. одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії було укладення довгострокових контрактів з авторитетними європейськими виробниками на рекламу зарубіжних брендів на території України.

Починаючи з 2013 року діяльність компанії поступово фокусується на створенні і розвитку власних брендів, вироблених в CDMO Європи, України та інших країн.У 2018 році було здійснено ребрендинг компанії та остаточно визначено основні принципи діяльності та розвитку. Після 15 років активної операційної діяльності на фармацевтичних ринках, Ворвартс Фарма перетворилася на фінансово стабільну компанію з власною командою маркетингу і продажів, департаментом стратегічного розвитку, багатофокусного портфелем продуктів і впевнено зростаючим оборотом. Професійна і мотивована команда - найцінніший актив компанії. Менеджмент Ворвартс Фарма докладає максимум зусиль для побудови цілеспрямованої і результаторієнтованої команди, яка гарантує стійкий успіх продуктам компанії.

На сьогоднішній день штат компанії налічує понад 100 співробітників. Серед партнерів-виробників продуктів Ворвартс фарма-сертифіковані Європейські фармацевтичні заводи з серйозною репутацією надійності і якості виробництва .Основна філософія бізнес-розвитку компанії-створення і просування власних брендів госпітального, гастроентерологічного, педіатричного, гінекологічного та загальнотерапевтичного напрямків.

В даний час власна лінійка брендів компанії налічує близько 40 продуктів. Особливої уваги заслуговують продукти трендового сегмента превентивної медицини в питній формі у вигляді стіків, що забезпечує високу біодоступність і швидкість реалізації фармакологічних ефектів, зручність застосування і безпеку тривалого використання даних продуктів.У 2020 компанія зробила серйозний крок у розвитку, розширивши свої бізнес-можливості за рахунок власних виробничих потужностей.

У планах стратегічного розвитку 2021-будівництво виробничих ліній з випуску продуктів сегменту товарів медичного призначення. У 2021 компанія планує збільшення штату співробітників на 25% у зв'язку з виходом на ринок лінійки неврологічних продуктів і диверсифікації діяльності в суміжних напрямках.

Бренд Vorwarts Pharma ціна в інтернет аптеці

Бренд Vorwarts PharmaЦіна
Бивел суспензія для внутрішнього застосування флакон 120мл329.4 грн
Флего розчин для перорального застосування пляшки 15мл №20638.4 грн
08004 08004