Бренд VITAR

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Колаген Форте Плюс капсули №60
VITAR
Ціна:

291.20грн.
Гинкговит таблетки №30
VITAR
Ціна:

205.30грн.

 

Компанія VITAR була заснована в 1990 році. З самого початку ми орієнтувалися на наші власні розробки і виробництво харчових добавок, з метою поставляти клієнтам якісну продукцію, яка виробляється за новітніми технологіями в даній галузі. Ми володіємо сертифікатами HACCP, BRC і IFS.
Сертифікати мають міжнародне визнання і гарантують дотримання високої якості на всіх етапах виробництва і логістичних процесів для наших клієнтів по всьому світу.

Нашими головними брендами є VITAR, Energit, Revital і MaxiVita. Ми є ексклюзивним дистриб'ютором репелентів Predator.  З 2011 року у нас також ліцензія на виробництво всесвітньо відомих фруктових напоїв для дітей Capri-Sonne.

Крім виробництва наших власних брендів ми також займаємося контрактним виробництвом як для місцевих, так і для зарубіжних клієнтів. Нашою найбільшою перевагою є власний відділ розвитку та законодавства, також гнучка організація самого виробництва, яка знаходиться в Чеській Республіці.

Значна частина обсягу продажів реалізується на закордонних ринках, особливо через дочірні компанії VITAR Словаччина і VITAR Польща. Ми експортуємо нашу продукцію також в багато країн Європи, Азії та Америки.

Ми є компанією зі стабільною та прозорою структурою власності. В даний час число наших співробітників досягло майже двохсот. Наша компанія-це один з найбільших роботодавців, особливо в регіоні Тишнова, де знаходиться наш виробничий завод.

 

08004 08004