Вітамінно-мінеральний комплекс для діабетиків таблетки 0,5г №30 (31892)

код товару: 31892
товар відсутній
товар відсутній
Товар відсутній
Ваше місто
Дніпро
Умови доставки
Замовлення до 1 000 грн.
Замовлення від 1 000 грн.
Самовивіз з аптеки
Замовлення до 1 000 грн. Безкоштовно
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
У відділення Нової Пошти
Замовлення до 1 000 грн. За тарифами перевізника
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
Характеристики
БрендFARMAKOM
ВиробникФармаком ПТФ ООО
Форма випускуПо 500 мг 30 таблеток в упаковці
Діюча речовинаВІТАМІН С, ЛАКТОЗА, СОРБІТ
Оновлено:
13.12.2022
Перевірено

Опис

Вітамін С є потужним антиоксидантом. Зміцнює імунну систему людини, впливає на синтез ряду гормонів, нормалізує проникність капілярів, бере участь в синтезі білка колагену, що необхідно для росту клітин тканин, кісток і хрящів організму, регулює обмін речовин, виводить токсини, покращує жовчовиділення, відновлює зовнішньосекреторну функцію підшлункової залози і інкреторну - щитовидної. Вітамін С здатний уповільнювати окислюють процеси, які відбуваються кришталику ока, перешкоджаючи утворенню катаракти.

Вітамін Е (токоферол) бере участь в процесах тканинного дихання, обміні білків, жирів і вуглеводів, впливає на функцію залоз внутрішньої секреції, покращує кровообіг, знижує ризик коронарних захворювань. Є сильним антиоксидантом, знижує рівень глюкози і холестерину у людей з діабетом 2 типу, запобігає розвитку ретинопатії, забезпечує захист клітинних мембран і попереджає розвиток ускладнень цукрового діабету.

Магнію окис забезпечує роботу багатьох ферментів, що беруть участь в енергетичному, білковому, вуглеводному і жировому обміні. Магній запобігає утворенню каменів в сечовивідній системі, при цукровому діабеті запобігає судинні ускладнення і покращує функцію підшлункової залози.

Вітамін Р (рутин) має антиоксидантні властивості, чинить ангіопротекторну дію; сприяє уповільненню розвитку діабетичної ретинопатії, запобіганню мікротромбозів та інших уражень сітківки судинного генезу.

Цинк входить до складу безлічі ферментів, бере участь у всіх видах обміну і допомагає в регуляції цукру в крові. Підсилює дію інсуліну. Входить до складу багатьох життєво важливих ферментів, сприяє зниженню глюкози в крові. Він необхідний для нормального функціонування імунної системи, для всіх процесів регенерації і відновлення.

Вітамін B5 (пантотенова кислота) бере участь у вуглеводному і жировому обміні, синтезі стероїдних гормонів, покращує енергетичне забезпечення скорочувальної функції міокарда, прискорює процеси регенерації, бере участь в передачі нервових імпульсів.

Вітамін А (ретинол) сприяє нормальному обміну речовин, забезпечує нормальну діяльність органу зору; робить благотворний вплив на функцію слізних, сальних і потових залоз; підвищує стійкість до захворювань слизових оболонок дихальних шляхів і кишечника; підвищує стійкість організму до інфекції. Антиоксидантна активність вітаміну А перешкоджає розвитку пізніх ускладнень цукрового діабету.

Вітамін В6 (піридоксин) відіграє важливу роль в обміні речовин. Бере активну участь у метаболізмі триптофану, метіоніну, цистеїну, глутамінової та інших амінокислот, обміні гістаміну, жировому обміні, нормалізує ліпідний обмін при атеросклерозі, підвищує діурез, потенціює дію діуретиків.

Вітамін В2 (рибофлавін) бере участь в процесах вуглеводного, білкового і жирового обмінів; грає важливу роль в підтримці нормальної зорової функції ока і в синтезі гемоглобіну.Вітамін В1 (тіамін) є складовою частиною кокарбоксилази - коферменту, що бере участь в регулюванні вуглеводного обміну і в інших біохімічних процесах. Перетворення вітаміну В кокарбоксилазу відбувається в організмі шляхом його фосфорилювання. Недостатність вітаміну B1
призводить до порушення вуглеводного обміну. Тіамін має нейротропну активність, бере участь в проведенні нервового імпульсу і регенерації нервової тканини, граючи важливу роль в уповільненні прогресування діабетичної нейропатії.

Фолієва кислота (вітамін В9) - бере участь в синтезі нуклеїнових кислот і білків, процесах кровотворення, регенерації, покращує живлення пошкоджених тканин.

Хром важливий в регуляції рівня глюкози в крові, а його недолік небезпечний для хворих на діабет розвитком інсулінорезистентності. Підвищує ефективність інсуліну. Мікроелемент сприяє формуванню потрібної стереоформи інсуліну, завдяки чому цей гормон може ефективно переносити глюкозу в клітину. Хром покращує чутливість до інсуліну і сприяє зниженню рівня цукру в крові у людей з діабетом 1 і 2 типу, зниження в крові рівня холестерину.

Селену окис має виражені антиоксидантні властивості. Чинить протидіабетичну дію. Селен бере участь у багатьох життєво-важливих процесах, що протікають в організмі: в регуляції обміну речовин, в обміні жирів, білків і вуглеводів, в окислювально-відновних процесах, взаємодіє з вітамінами, ферментами. Також селен сприяє утворенню гормону щитовидної залози трийодтироніну, виведенню важких металів з організму. Недолік селену призводить до зниження імунітету, розвитку серцево-судинних захворювань, атеросклерозу та ін.

Біотин (вітамін В7) сприяє регулюванню жирового і білкового обмінів, бере участь в підтримці імунітету, сприяє зниженню вмісту цукру в крові, і саме з цієї причини рекомендується хворим на цукровий діабет.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) бере участь обміні жирів, білків і вуглеводів, позитивно впливає на нервову систему і роботу печінки, покращує апетит, підвищує енергію. Перешкоджає жировому переродженню клітин печінки і сприяє підвищенню в ній глікогену, знижує холестерин в крові. Необхідний для профілактики діабетичної нейропатії.

Інструкція - Вітамінно-мінеральний комплекс для діабетиків таблетки 0,5г №30

Бренд

Виробник

Фармаком ПТФ ООО

Країна походження

Україна

Склад

Склад на одну таблетку масою 500 мг: лактоза - 226,15 мг, МКЦ - 80,0 мг, сорбіт - 60,0 мг, вітамін С - 35,0 мг, Вітамін Е - 15,0 мг, магнію окис - 15,0 мг, вітамін Р - 15,0 мг, кальцію стеарат - 15,0 мг, цинку окис - 12,0 мг, вітамін В5 - 8,0 мг, барвник «Тартразин» - 5,0 мг, аеросил - 5,0 мг, вітамін А - 4,0 мг, вітамін В6 - 1,6 мг, вітамін В2 - 1,6 мг, вітамін В1 - 1,25 мг, фолієва кислота - 0,25 мг, хрому окис - 0,06 мг, селену окис - 0,055 мг, біотин - 0,04 мг, вітамін В12 - 0,0024 мг.

Енергетична цінність (калорійність) в 100 г продукту: 105,55 ккал.

Харчова (поживна) цінність в 100 г продукту: білки - 1,36 г, Вуглеводи - 18,12 г, Жири - 3,07 г.

Без ГМО

Форма випуску

По 500 мг 30 таблеток в упаковці

Лікарська форма

Таблетки

Діюча речовина

ВІТАМІН С, ЛАКТОЗА, СОРБІТ

Показання

Дієтична добавка до раціону харчування - Джерело комплексу вітамінів і мінералів, сприяє загальному зміцненню організму, покращує вуглеводний обмін, має антиоксидантні властивості.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітність, період лактації, діти до 14 років.

Способи застосування

Дорослим по 1 таблетці на добу під час прийому їжі, запити водою. Курс прийому-один місяць, надалі термін застосування і можливість повторного курсу погоджувати з лікарем.Перед використанням необхідна консультація лікаря.

Особливі умови зберігання

Зберігати у сухому місці та недоступному для прямих сонячних променів.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Інструкція, розміщена на даній сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Не використовуйте дану інструкцію в якості медичних рекомендацій . Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікуючим лікарем. Детальніше про Відмову від відповідальності.

08004 08004