Медичні товари Vishpa | Купити продукцію Vishpa в інтернет аптеці Apteka.com

Бренд Vishpa

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Форма
Сироп (1)
Діюча речовина
Лоратадин (1)
Вік
від 2-х років (1)
Країна виробник
Україна (1)
Умови відпуску
Без рецепта (1)
Скинути
Фільтр
Сортування
Для дітей
Лоратадин сироп 1мг/мл флакон 90мл з мірною ложкою
Ціна:

44.90грн.

 

Vishpha - це українська компанія з глибоким корінням, яка почала свою діяльність в 1938 році.

Протягом десятиліть компанія постійно розвивалася, щоб задовольнити зростаючий попит на свою продукцію.

Вона виробляє ліки на основі як натуральних рослинних, так і тваринних матеріалів і синтетичних формул, заснованих на великих дослідженнях для створення ефективних сполук.

Це дозволяє нам не сумніватися в тому, що кожен препарат забезпечує найкращий результат.

 

08004 08004