Топінамбур таблетки №90 (72646)

код товару: 72646
товар відсутній
товар відсутній
Товар відсутній
Ваше місто
Дніпро
Умови доставки
Замовлення до 1 000 грн.
Замовлення від 1 000 грн.
Самовивіз з аптеки
Замовлення до 1 000 грн. Безкоштовно
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
У відділення Нової Пошти
Замовлення до 1 000 грн. За тарифами перевізника
Замовлення від 1 000 грн. Безкоштовно
Характеристики
БрендDanikafarm
ВиробникДАНІКА ТОВ ПУБК НДК
Форма випускуУпаковка: 90 таб.
Діюча речовинаЛАКТОЗА, ТОПІНАМБУР
Оновлено:
17.11.2023
Перевірено

Опис

Унікальне джерело інуліну з цукрознижувальними, поліпшують ліпідний і вуглеводний обмін властивостями.

Значення для організму. Фітотерапевтичні властивості і дія.

Заслуговує на увагу, як дієтична добавка і є активною позицією в лікувальному харчуванні хворих на цукровий діабет.

Цілюща дія топінамбура обумовлено високим вмістом полісахаридів (інуліну, пектину, фруктози), клітковини, вітамінів, мінеральних елементів (заліза, кремнію, калію, фосфору, цинку). Унікальний білковий склад: амінокислоти, в тому числі незамінні (тільки в рослинах): аргінін, валін, гістидин, ізолейцин, лізин, метіонін, триптофан, фенілаланін, а також вуглеводний комплекс на основі фруктози і її полімерів (фруктоолігосахаріди і інулін). Як джерело інуліну топінамбур, пов'язує важкі метали, радіонукліди, холестерин, жирні кислоти, токсичні хімічні речовини, стимулює скоротливу здатність кишкової стінки, прискорює очищення організму від шлаків, неперетравленої їжі, шкідливих речовин. Клітковина топінамбура підсилює антитоксичний ефект.

Отриманий результат від застосування топінамбура - достовірна нормалізація вуглеводного і ліпідного обміну у пацієнтів з інсулінозалежним цукровим діабетом в поєднанні з ожирінням; відзначається також значне зниження рівня глюкози в крові (за рахунок зниження всмоктування в тонкому кишечнику глюкози).

Топінамбур в США і Європі використовується як складова частина прибутків, стимулює синтез вітамінів і активізує імунні механізми захисту. Про протипухлинному ефекті інуліну з топінамбура було заявлено на міжнародному семінарі в Будапешті, 2002 г.

Унікальний хімічний склад бульб благотворно впливає на абсолютно всі ланки і механізми патологічних процесів системи травлення. Систематичне застосування топінамбура попереджає розвиток гіпертонічної хвороби, нормалізує ритм серця, є засобом профілактики при ішемічній хворобі серця, стенокардії, протистоїть інфарктів і інсультів.

Топінамбур підвищує стійкість організму до бактеріальної і вірусної інфекції, в тому числі органи травлення, створює сприятливі умови для життєдіяльності мікрофлори кишечника, чим пояснюється позитивний ефект при дисбактеріозах.

Клінічно доведено ефективність топінамбура знижувати вагу. Топінамбур активізує вуглеводний і жировий обмін, нормалізує рівень інсуліну в крові, повертає чутливість до нього клітин, і, як наслідок, веде до зменшення жирових накопичень. Головний становить топінамбура, інулін беруть участь в відновленні функціональної активності інсуліну, а значить, бере участь в нормалізації ліпідного обміну, покращує плинність крові, за рахунок зменшення в плазмі концентрації фібриногену. Всі ці зміни благотворно впливають на показники мікроциркуляції, знижуючи ризик тромбоутворення.

Покращуючи утилізацію глюкози, топінамбур сприяє синтезу глікогену в печінці, забезпечує високий рівень енергетичного обміну, стимулює процеси синтезу білка, холестерину високої щільності, жовчних кислот. Доведено здатність топінамбура захищати печінку і визначена його роль, як найбільш ефективного засобу лікування гепатиту.

Бульби топінамбура мають потужний вплив на компоненти неспецифічного імунітету, підтримуючи його ослаблені ланки. Доцільність застосування топінамбура при захворюваннях ендокринної, серцево-судинної, травної систем, печінки, підшлункової залози доведені клінічно.

Інструкція - Топінамбур таблетки №90

Бренд

Виробник

ДАНІКА ТОВ ПУБК НДК

Країна походження

Україна

Склад

Бульби топінамбура, лактоза.

Форма випуску

Упаковка: 90 таб.

Лікарська форма

Таблетки

Діюча речовина

ЛАКТОЗА, ТОПІНАМБУР

Показання

Рекомендується для профілактики захворювань на цукровий діабет, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

цукровий діабетІ і ІІ типу;

ожиріння;

запальні захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, дуоденіт, ентерит, коліт, виразкова хвороба шлунка та 12перстной кишки; захворювання печінки, підшлункової залози);

дисбактеріоз;

больовий синдром, нудота, здуття живота, проноси, запори;

гельмінтоз;

гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ішемічна хвороба серця;

для посилення ефекту медикаментозної терапії.

Способи застосування

По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.Інструкція, розміщена на даній сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Не використовуйте дану інструкцію в якості медичних рекомендацій . Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікуючим лікарем. Детальніше про Відмову від відповідальності.

08004 08004