Бренд Тернофарм

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Септалор таблетки №20
Тернофарм ООО
Ціна:

69.30грн.
Грудні крапли від кашлю 25мл
Тернофарм ООО
Ціна:

29.60грн.
Бороментол мазь 25г туб
Тернофарм ООО
Ціна:

58.60грн.
Мукалітан таблетки №30
Тернофарм ООО
Ціна:

52.30грн.
Амброксол сироп 15 мг/5мл флакон 100мл
Тернофарм ООО
Ціна:

48.80грн.
Солодки кореня сироп 100г
Тернофарм ООО
Ціна:

43.20грн.
Алтейка таблетки для жування 0,12 г №20
Тернофарм ООО
Ціна:

82.70грн.
Ціна:

236.50грн.
немає в наявності
Антитусин таблетки у пачці №20
Антитусин таблетки у пачці №20
Тернофарм ООО
Ціна:

 

Створена на базі Тернопільської фармацевтичної фабрики, побудованої за проектом Гіпромедздраву в 1968 році компанія «ТЕРНОФАРМ», є ще одним структурним підрозділом холдингу «Юніфарма».

З моменту вступу в холдинг в 2000 році ТОВ «ТЕРНОФАРМ» провела комплексну модернізацію підприємства і зараз гордо стоїть в перших рядах підприємств з виробництва галенової продукції в Україні.

Тепер ми сміливо говоримо, що ТОВ "ТЕРНОФАРМ" - це виробництво сучасних ефективних, безпечних та якісних ліків з природної та рослинної сировини з екологічно чистих регіонів України.

Підприємство "Тернофарм «розташоване в мальовничому Західному регіоні під назвою» Тернопільщина" і належить до числа перших підприємств України у фармацевтичній галузі в даному регіоні. Протягом ХХ століття Тернопільська фармацевтична фабрика була провідним виробником галенових препаратів Західного регіону України і досі займає цю позицію. Завдяки швидкій динаміці розвитку вона отримала репутацію виробника якісної продукції, цінова політика якого доступна кожному споживачеві.

Протягом останнього десятиліття показник випуску продукції зріс на 30%. За останні роки значно розширена номенклатура продукції і зараз асортимент продукції складає більше 109 найменувань різних лікарських форм: мазі, настоянки, краплі, екстракти, розчини, рідини, суміші, пасти, лініменти, таблетки, таблетки вкриті оболонкою, сиропи, порошки, гелі, суспензії, гранули, трав'яні чаї, фасована ЛРС.

Сьогодні на підприємстві працює близько 350 працівників, основна частина яких зайнята безпосередньо у виробництві. ТОВ "Тернофарм" - підприємство, яке здійснює виробництво відповідно до вимог належної виробничої практики. На підприємстві впроваджуються новітні технології, проводиться модернізація та переоснащення виробництва. У 2007-2012 роках була проведена реконструкція ділянки виготовлення таблеток, ділянки виробництва рослинних лікарських засобів та ділянки виробництва порошків (згідно з вимогами GMP).

Побудовано два нових двоповерхових склади для зберігання готової продукції, сировини і матеріалів, які здані в експлуатацію в листопаді 2011 і в липні 2014 років відповідно.Побудовано та введено в експлуатацію у травні 2013 року нову ділянку розливу рідких лікарських засобів. У 2014 році проведена реконструкція вже існуючої ділянки виготовлення твердих лікарських засобів, в серпні 2014 року побудований і зданий в експлуатацію нову ділянку виготовлення твердих лікарських засобів.

Контрольно-аналітична лабораторія ВТК сертифікована на право проведення контролю якості згідно галузі сертифікації: Державною службою України, свідоцтво про сертифікацію №100 від 3.03.2012 року; ДП «Тернопільським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації», свідоцтво про сертифікацію №РХ-1366/14 від 26.08.2014 року. У 2015 році Державна служба України з лікарських засобів провела незалежний аудит на відповідність вимогам GMP наступних ділянок цеху з виготовлення твердих лікарських форм ТОВ «Тернофарм»: - виробництва таблеток №1 - виробництва таблеток №2 - виробництва порошків. При проведенні інспекції підприємства встановлено відповідність умов виробництва лікарських засобів на дільницях вимогам належної виробничої практики, внаслідок чого отримано сертифікат GMP №077 / 2015 / SAUMP / GMP.

На даному етапі ведеться будівництво нової ділянки з виготовлення сухих екстрактів з рослинної сировини, в плані реконструкції підприємства, а також будівництво нової ділянки з виготовлення м'яких лікарських форм і адміністративно-господарської будівлі. Компанія проводить активну зовнішньоекономічну діяльність, препарати ТОВ» Тернофарм " зареєстровані і ефективно застосовуються в Білорусі, Молдові, Казахстані, Азербайджані, Киргизії.

ТОВ «ТЕРНОФАРМ» це: - якісні та ефективні вітчизняні препарати за доступними цінами для широких верств населення - понад 100 генеричних і кілька оригінальних лікарських засобів власного виробництва в багатьох фармакотерапевтичних групах: N «Засоби, що діють на нервову систему», D «Дерматологічні засоби», С «Засоби, що впливають на серцево-судинну систему», L Антинеопластичні та імуномодулюючі засоби», R «Засоби, що діють на респіраторну систему» та інші. - локація найбільшого регіонального оптового аптечного складу холдингу" Юніфарма " - понад 350 осіб працюючих на підприємстві.

ТОВ "Тернофарм" проводить чітку політику, спрямовану на забезпечення споживачів якісними, доступними та ефективними лікарськими засобами.

Бренд Тернофарм ціна в інтернет аптеці

Бренд ТернофармЦіна
Септалор таблетки №2069.3 грн
Грудні крапли від кашлю 25мл29.6 грн
Бороментол мазь 25г туб58.6 грн
Мукалітан таблетки №3052.3 грн
Амброксол сироп 15 мг/5мл флакон 100мл48.8 грн
Солодки кореня сироп 100г43.2 грн
Алтейка таблетки для жування 0,12 г №2082.7 грн
Ацетилцистеїн порошок для орального розчину 200мг саше 3г №20236.5 грн
Антитусин таблетки у пачці №20грн
08004 08004