Бренд Тернофарм

Категорії
Фільтр
Сортування
немає в наявності
Прекард таблетки вкриті плівковою оболонкою №30
Ціна:

 

Створена на базі Тернопільської фармацевтичної фабрики, побудованої за проектом Гіпромедздраву в 1968 році компанія «ТЕРНОФАРМ», є ще одним структурним підрозділом холдингу «Юніфарма».

З моменту вступу в холдинг в 2000 році ТОВ «ТЕРНОФАРМ» провела комплексну модернізацію підприємства і зараз гордо стоїть в перших рядах підприємств з виробництва галенової продукції в Україні.

Тепер ми сміливо говоримо, що ТОВ "ТЕРНОФАРМ" - це виробництво сучасних ефективних, безпечних та якісних ліків з природної та рослинної сировини з екологічно чистих регіонів України.

Підприємство "Тернофарм «розташоване в мальовничому Західному регіоні під назвою» Тернопільщина" і належить до числа перших підприємств України у фармацевтичній галузі в даному регіоні. Протягом ХХ століття Тернопільська фармацевтична фабрика була провідним виробником галенових препаратів Західного регіону України і досі займає цю позицію. Завдяки швидкій динаміці розвитку вона отримала репутацію виробника якісної продукції, цінова політика якого доступна кожному споживачеві.

Протягом останнього десятиліття показник випуску продукції зріс на 30%. За останні роки значно розширена номенклатура продукції і зараз асортимент продукції складає більше 109 найменувань різних лікарських форм: мазі, настоянки, краплі, екстракти, розчини, рідини, суміші, пасти, лініменти, таблетки, таблетки вкриті оболонкою, сиропи, порошки, гелі, суспензії, гранули, трав'яні чаї, фасована ЛРС.

Сьогодні на підприємстві працює близько 350 працівників, основна частина яких зайнята безпосередньо у виробництві. ТОВ "Тернофарм" - підприємство, яке здійснює виробництво відповідно до вимог належної виробничої практики. На підприємстві впроваджуються новітні технології, проводиться модернізація та переоснащення виробництва. У 2007-2012 роках була проведена реконструкція ділянки виготовлення таблеток, ділянки виробництва рослинних лікарських засобів та ділянки виробництва порошків (згідно з вимогами GMP).

Побудовано два нових двоповерхових склади для зберігання готової продукції, сировини і матеріалів, які здані в експлуатацію в листопаді 2011 і в липні 2014 років відповідно.Побудовано та введено в експлуатацію у травні 2013 року нову ділянку розливу рідких лікарських засобів. У 2014 році проведена реконструкція вже існуючої ділянки виготовлення твердих лікарських засобів, в серпні 2014 року побудований і зданий в експлуатацію нову ділянку виготовлення твердих лікарських засобів.

Контрольно-аналітична лабораторія ВТК сертифікована на право проведення контролю якості згідно галузі сертифікації: Державною службою України, свідоцтво про сертифікацію №100 від 3.03.2012 року; ДП «Тернопільським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації», свідоцтво про сертифікацію №РХ-1366/14 від 26.08.2014 року. У 2015 році Державна служба України з лікарських засобів провела незалежний аудит на відповідність вимогам GMP наступних ділянок цеху з виготовлення твердих лікарських форм ТОВ «Тернофарм»: - виробництва таблеток №1 - виробництва таблеток №2 - виробництва порошків. При проведенні інспекції підприємства встановлено відповідність умов виробництва лікарських засобів на дільницях вимогам належної виробничої практики, внаслідок чого отримано сертифікат GMP №077 / 2015 / SAUMP / GMP.

На даному етапі ведеться будівництво нової ділянки з виготовлення сухих екстрактів з рослинної сировини, в плані реконструкції підприємства, а також будівництво нової ділянки з виготовлення м'яких лікарських форм і адміністративно-господарської будівлі. Компанія проводить активну зовнішньоекономічну діяльність, препарати ТОВ» Тернофарм " зареєстровані і ефективно застосовуються в Білорусі, Молдові, Казахстані, Азербайджані, Киргизії.

ТОВ «ТЕРНОФАРМ» це: - якісні та ефективні вітчизняні препарати за доступними цінами для широких верств населення - понад 100 генеричних і кілька оригінальних лікарських засобів власного виробництва в багатьох фармакотерапевтичних групах: N «Засоби, що діють на нервову систему», D «Дерматологічні засоби», С «Засоби, що впливають на серцево-судинну систему», L Антинеопластичні та імуномодулюючі засоби», R «Засоби, що діють на респіраторну систему» та інші. - локація найбільшого регіонального оптового аптечного складу холдингу" Юніфарма " - понад 350 осіб працюючих на підприємстві.

ТОВ "Тернофарм" проводить чітку політику, спрямовану на забезпечення споживачів якісними, доступними та ефективними лікарськими засобами.

08004 08004