Безконтактний термометр

Фільтри
Фільтр
інфрачервоні (безконтактні)
Скинути всі
Ціна
грн.
Бренд
Heaco (1)
Microlife (2)
Promedica (1)
Vega (1)
Xintest  (1)
Berrcom (1)
Тип термометра
без ртуті (скляні) (+14)
електронні (+17)
Область виміру
лоб (5)
Дозволено
для вагітних (1)
Застосування
для тела (1)
Вид термометра
медичний (7)
Скинути
СонормінСонормін
Фільтр
інфрачервоні (безконтактні)
Скинути всі
Сортування
Термометр Berrcom JXB-178 безконтактний інфрачервоний
Турчак Максим Володимирович ФОП
Ціна:

1 058.91грн.
Термометр ProMedica IRT инфракрасный
Медхауз Свіс ГМБХ ТОВ
Ціна:

1 725.80грн.
Термометр HT-820D інфрачервоний
ЛА МЕД ТОВ
Ціна:

553.40грн.
Термометр MDI-907 інфрачервоний безконтактний
ShenZhen Medek Bio-Medical Co.Ltd
Ціна:

712.80грн.
Термометр медичний Vega NC600 інфрачервоний лобовий
ВЕГА УКРАЇНА ТД ТОВ
Ціна:

1 562.50грн.
Термометр медичний Microlife NC 400 електронний інфрачервоний лобовий
ВЕГА УКРАЇНА ТД ТОВ
Ціна:

1 638.60грн.
Термометр медичний Microlife NC 200 безконтактний
ВЕГА УКРАЇНА ТД ТОВ
Ціна:

1 491грн.
Термометр Gamma Thermo Scan інфрачервоний
Медхауз Свіс ГМБХ ТОВ
Ціна:

687грн.
Оновлено:
04.10.2023
Перевірено

Безконтактний термометр - як вибрати і на що звернути увагу при покупці пристрою

Безконтактні термометри - прилади, за допомогою яких можна визначити температуру тіла за мінімальні інтервали часу без зіткнення з тілом людини. Методи вимірювання таких приладів мають високу точність, а склад механізму є безпечним. Плюси від використання безконтактних термометрів дозволяють широко застосовувати їх повсюдно - не тільки в медичних установах, а й на прохідних для допуску співробітників до роботи, а також для вимірювання температури в домашніх умовах.

Переваги термометра безконтактного

Пристрої з цієї категорії відрізняються кількома сильними сторонами. Безконтактні термометри забезпечують швидке вимірювання. Отримати результат можна за 2-4 хвилини, у разі якщо застосовується електронний пристрій. Для інфрачервоного термометра швидкість вимірювання складає кілька секунд.

До інших переваг приладів можна віднести наявність функції пам'яті для зберігання результатів вимірювань, простоту використання, можливість довгострокового застосування. У них може бути присутнім звуковий сигнал, який сповіщає про отриманий результат вимірювань. Такі прилади безпечні для навколишнього середовища, бо не містять ртуті. Гігієнічність є ще однією важливою перевагою, через яку можна безконтактний термометр купити в інтернет-аптеці. Завдяки цьому його можна використовувати в тих місцях, де необхідно вимірювати температуру великій кількості людей. При цьому ціна на безконтактний термометр залишається прийнятною - ви можете знайти варіант навіть з обмеженим бюджетом.

Пірометри - особливості пристроїв та їхні характеристики, правила використання

Медичні пірометри є пристроями для дистанційного вимірювання температури. Вони призначені для визначення теплового випромінювання, яке виходить від людського тіла, і не приносять шкоди організму, оскільки є приймачами, а не випромінювачами. Запас вимірювань одного пристрою становить не менше 40 000 разів.

На відміну від універсальних приладів для вимірювання теплової потужності різних об'єктів, вони розраховані на вузький діапазон температур. В аптеці можна придбати медичні пірометри, які призначені для вимірювання температури від 32 до 42 ℃. За рахунок цієї особливості ціна на медичний пірометр в Україні залишається доступною, на відміну від пристроїв, які призначені для широкого спектра вимірювань. Ви можете замовити онлайн такий пристрій у нашій аптеці - пропонуємо вам варіанти в різних цінових діапазонах.

Щоб отримати достовірні результати вимірювання пірометром, потрібно дотримуватися правильної технології вимірювань. Необхідно заздалегідь вибрати та встановити потрібний режим вимірювання. Заміри проводять на відстані 5-15 см від тіла людини. Якщо розмістити пірометр далі, в поле виміру потрапляє тепло від інших предметів. Слід пам'ятати, що достовірну температуру можна отримати, якщо вимірювати температуру не через скло.

Час відгуку пристрою становить 0,5-1,5 секунди. Перевагою інфрачервоних термометрів перед звичайними є не тільки висока швидкість вимірювань, а й мінімальна похибка - 0,1-0,2 ℃ за умови, що виміри проводилися правильно. Похибка, як правило, вноситься природною пітливістю та іншими індивідуальними особливостями організму - наприклад, при отиті вушні термометри дають високу похибку.

Для домашнього використання інфрачервоного термометра можна визначити еталонну температуру тіла кожного члена сім'ї. Щоб встановити її, вимірюють температуру в стані спокою, коли людина відчуває себе добре. Вимірювання проводять кілька разів з інтервалом в 1 хвилину - це дозволить встановити середнє значення температури. Перед кожним вимірюванням необхідно протирати ІЧ-датчик. Також потрібно враховувати, що при довгому послідовному вимірюванні температури прилад нагрівається і може видавати значення з похибкою, тому в його роботі потрібно робити перерви.

Як вибрати безконтактний термометр

Купити пірометр або безконтактний термометр можна з набором різних додаткових функцій - можливість автоматичного відключення, збереження вимірювань у пам'яті, звуковий сигнал, калібрування. При виборі відповідного варіанту варто звернути увагу на діапазон вимірювань, якщо прилад буде застосовуватися не тільки для вимірювання температури тіла. Більш доступними за ціною є вузькоспрямовані термометри безконтактні з малим діапазоном температур. Також варто звернути увагу, що прилади можуть працювати від батарейок або використовувати акумулятор, який заряджається від мережі. Для зручності більшість моделей оснащено підсвічуванням.

Безконтактний термометр ціна в інтернет аптеці

Безконтактний термометрЦіна
Термометр Berrcom JXB-178 безконтактний інфрачервоний1058.9 грн
Термометр ProMedica IRT инфракрасный1725.8 грн
Термометр HT-820D інфрачервоний553.4 грн
Термометр MDI-907 інфрачервоний безконтактний712.8 грн
Термометр медичний Vega NC600 інфрачервоний лобовий1562.5 грн
Термометр медичний Microlife NC 400 електронний інфрачервоний лобовий1638.6 грн
Термометр медичний Microlife NC 200 безконтактний1491 грн
Термометр Gamma Thermo Scan інфрачервоний687 грн
08004 08004