Бренд taxifolia

Категорії
Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Ціна:

210.50грн.
Ціна:

308грн.

ТОВ "ТАКСІФОЛІЯ" - великий виробник високочистого таксифоліну (дигідрокверцетину) з природних джерел (модрини сибірської і даурської). ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАКСІФОЛІЯ" створено в 2007 року в м.Білгород з метою реалізації інноваційних хроматографічних технологій в промислових масштабах для отримання високоочищених субстанцій різного призначення.

Розроблена технологія отримання Таксифолина (Дигидрокверцетина) фармакопейного якості. Проектна потужність підприємства розрахована на 23 тонни продукту на рік. Спираючись на багаторічний досвід розробки технологій хроматографічної очистки природних і генно-інженерних білків, синтетичних пептидів, антибіотиків, низькомолекулярних біологічно активних компонентів рослинного і тваринного походження, компанія розпочала свою діяльність з реалізації технології хроматографічного очищення добре відомого природного антиоксиданту - дигидрокверцетина (міжнародна назва - таксіфолін).

В Україні з 2013 року під ТМ "Taxifolia" випускаються натуральні і високоефективні дієтичні добавки з високочистого дигідрокверцетину під брендами ДГК "Р" і ДГК "G".

08004 08004