Бренд Стома

Фільтр
Сортування
немає в наявності
Каметон аерозоль балон 30г
Каметон аерозоль балон 30г
Стома АО
Ціна:

 

 

АТ «Стома» - український виробник штучних зубів, стоматологічних матеріалів та лікарських засобів. Заснований у 1929 році «Харківський завод медичних пластмас та стоматологічних матеріалів» на сьогоднішній день розвинувся в одне з найбільших підприємств на теренах СНД.

АТ «СТОМА» співпрацює з багатьма українськими та іноземними підприємствами. Майже всі досягнення вітчизняного виробництва стоматологічних матеріалів ось уже 85 років пов'язані з ім'ям нашого підприємства і, незважаючи на велику конкуренцію в останні роки з боку іноземних виробників, продукція АТ «СТОМА», як і раніше, має стабільний попит завдяки перевіреній якості та прийнятним цінам.

Якість продукції АТ «СТОМА» підтверджена сертифікатами Держстандарту України та країн СНД та відповідає міжнародним вимогам ДСТУ ISO 9001:2001 (ISO 9001:2000) та ДСТУ ISO 13485:2005 (ISO 13485:2003).

Виробництво фармацевтичних препаратів на підприємстві здійснюється згідно з Європейськими правилами щодо належної виробничої практики (GMP), що підтверджено Ліцензією на виробництво лікарських засобів.

АТ «СТОМА» має необхідні виробничі потужності, багаторічний досвід роботи, висококваліфіковану команду професіоналів, довгострокові взаємини з постачальниками та виробниками сировини, що надає можливість випускати високоякісні матеріали за доступними цінами.

 

Бренд Стома ціна в інтернет аптеці

Бренд СтомаЦіна
Каметон аерозоль балон 30ггрн
08004 08004