Бренд Sensodyne

Фільтри
Фільтр
Ціна
грн.
Скинути
Фільтр
Сортування
Зубна паста Сенсодин Комплексний захист 75 мл
ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В."
Ціна:

134.40грн.
Зубна паста Сенсодин Чутливість зубів та захист ясен 75мл
ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В."
Ціна:

202.60грн.

 

Sensodyne - британська торгова марка зубних паст, ополіскувачів та інших засобів для гігієнічного догляду за ротовою порожниною. Бренд належить англійській компанії GlaxoSmithKline (GSK). Sensodyne спеціалізується на виробництві стоматологічної продукції, призначеної для людей з чутливими зубами.

Перший продукт під брендом Sensodyne був випущений на ринок у 1961 році - як зубна паста, що десенсибілізує, на основі препарату хлориду стронцію. У 1980 році компанія випустила нову зубну пасту Sensodyne, що містить у своєму складі фтор і нітрат калію, що володіє здатністю заспокоювати внутрішньозубні нерви.

З 2000 року торгова марка Sensodyne належить британській транснаціональній фармацевтичній компанії GlaxoSmithKline. Штаб-квартира концерну знаходиться у Великій Британії та Америці, а представництва відкриті у більш ніж 100 країнах світу. Крім цього у розпорядженні корпорації знаходяться 78 виробничих підприємств та 24 науково-дослідні лабораторії, на яких по всьому світу працює понад 100 тисяч співробітників, включаючи 16 тисяч вчених.

У Японії продукція Sensodyne продається під торговою маркою Shumitect.

 

Бренд Sensodyne ціна в інтернет аптеці

Бренд SensodyneЦіна
Зубна паста Сенсодин Комплексний захист 75 мл134.4 грн
Зубна паста Сенсодин Чутливість зубів та захист ясен 75мл202.6 грн
08004 08004