Зубной порошок Экстра 50г (20506)

код товара: 20506
в наличии
Срок годности до 01.06.2024
Цена:
15.40грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 20506
Срок годности до 01.06.2024
Цена:
15.40грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Фармаком ПТФ ООО
Обновлено:
16.02.2022
Проверено

Описание

Кальцію карбонат є ефективним в зменшенні накопичення зубного нальоту, зниженні рівнів кислотоутворюючих (карієсогенних) бактерій, ремінералізації зубів, зменшенні гінгівіту і гіперчутливості зубів. Абразивні речовини на основі природного карбонату кальцію забезпечують хорошу чистку зубів і видалення плям.

Сода (натрій двовуглекислий) нейтралізує кислоти, що утворюються в роті в результаті життєдіяльності бактерій, які руйнують емаль зубів.

Масло м'яти - надзвичайно ефективний засіб проти анаеробних бактерій, існуючих в середовищі з низьким вмістом кисню (наприклад, в ротовій порожнині) і здатних викликати захворювання ясен. М'ята містить ефірну олію, флавоноїди, дубильні речовини і гіркоти. Олію м'яти перцевої застосовують в стоматологічній практиці в якості домішок до зубних порошків, паст і рідин для полоскання рота.

Ефірна олія гвоздики використовується при лікуванні пародонтозу. Має властивості локального анальгетика, надає антисептичну і загоюючу дію.

Біла глина (каолін) зміцнює емаль зубів, знижує зубний біль, а також є основним компонентом відбілюючих жувальних гумок і паст.

Морська сіль має бактерицидні властивості й особливо ефективна при усуненні стійких відкладень на зубах. Зубний порошок «Екстра» допоможе відбілити зуби навіть завзятого курця!

Инструкция - Зубной порошок Экстра 50г

Производитель

Фармаком ПТФ ООО

Страна происхождения

Украина

Состав

Кальцію карбонат, натрій двовуглекислий, ефірна олія м'яти, ефірна олія гвоздики, морська сіль, каолін.

Показания

Рекомендований як профілактичний засіб для догляду за ротовою порожниною, має відбілюючу дію.

Противопоказания

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів. Не застосовувати при тонкій і чутливій емалі.

Способы применения

Рекомендовано застосовувати вранці та ввечері.

Особые условия хранения

Термін придатності
3 роки

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004