Зубная паста Сенсодин Восстановление и защита отбеливающая 75 мл (43344)

код товара: 43344
нет в наличии
нет в наличии
код товара: 43344
Цена
нет в наличии
нет в наличии
код товара: 43344
Цена
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В."
Обновлено:
05.01.2022
Проверено

Описание

Зубна паста для щоденного використання, що містить в своєму складі NovaMin.

NovaMin-це кальцій-фосфатна технологія, яка допомагає відновити шар на поверхні оголеного дентину і всередині дентинних канальців, завдяки природним для зубів компонентам. NovaMin починає діяти при контакті зі слиною, формує захисний шар на поверхні оголеного дентину, який допомагає захистити чутливі ділянки зуба при чищенні зубів два рази в день не менше тижня.

Зубна паста допоможе зменшити біль, викликаний чутливістю, і допоможе насолоджуватися життям без турбот, пов'язаних з чутливістю зубів.

Зубна паста сприяє делікатному і ефективному відновленню природного кольору зубів, завдяки діоксиду кремнію, який входить до складу зубної пасти.

Инструкция - Зубная паста Сенсодин Восстановление и защита отбеливающая 75 мл

Производитель

ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В."

Страна происхождения

Великобритания

Состав

Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Calcium Sodium Phosphosilicate (NOVAMIN), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Titanium Dioxide, Carbomer, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Limonene.

Лекарственная форма

Паста зубна

Показания

Для відновлення чутливих ділянок зуба шляхом створення міцного відновного шару, схожого на природний склад зуба, над поверхнею оголеного дентину і в середині дентинних каналів.

Способы применения

Невелику кількість пасти (розміром з горошину) нанесіть на зубну щітку. Чистити зуби протягом 2-х хвилин, після чого прополоскати рот водою.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

Как только товар появится в наличии Вы будете оповещены на почту

08004 08004