Тонометр UA-888ЕАС цифровой (08039)

код товара: 08039
в наличии
Срок годности до 01.05.2031
Цена:
1 190.41грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 08039
Срок годности до 01.05.2031
Цена:
1 190.41грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
A&D Company, Limited

Описание

Тонометр A&D UA-888E - точний і надійний прилад від японського виробника AND, в якому ви зможете знайти всі необхідні функції.

Тонометр оснащений індикатором аритмії, пам'яттю на 30 вимірювань, що дасть змогу проводити динаміку змін тиску впродовж тривалого періоду.

Особливостями тонометру є:

- Система інтелектуального управління Intellitronics, завдяки якій автоматичні тонометри AND на плече самостійно визначають необхідний рівень накачування манжети відповідно до особливостей тиску користувача. При цьому процес вимірювання стає швидким, точним і безболісним.
- Просте і легке управління від однієї кнопки. Тексти на приладі написані російською мовою.
- Функція пам'яті на 30 вимірювань і розрахунок середнього значення тиску для відстеження динаміки зміни рівня тиску.
- Індикатор аритмії (функція виявлення нерегулярного серцебиття) для попередження отримання невірних результатів в процесі вимірювання. Інформація у вигляді спеціального символу виводиться на екран. Потрібне проведення повторного вимірювання.
- Кольорова шкала ВООЗ ( Всесвітньої організації охорони здоров'я) - це графічний індикатор, який допоможе моментально оцінити артеріальний тиск користувача в точній відповідності з класифікацією Всесвітньою організацією охорони здоров'я. При попаданні в" червоний " сектор, необхідно терміново звернутися до лікаря.
- Стандартна манжета AND CUFBOX-AU для рук з довжиною кола плеча від 22 до 32 см.тонометра AND UA-888EAC дозволяє використовувати прилад людям будь-якої комплекції. Манжета, виконана з м'якого гіпоалергенного матеріалу, легко і щільно кріпиться на руку, а завдяки збільшеному об'єму камери вимірювання проходять швидше і з великим комфортом.
- Гарантія на основний блок вимірювача артеріального тиску AND UA-888EAC в корпусі становить 10 років.
- У комплект поставки входить мережевий адаптер AND TB-233c.
- Тонометр AND UA-888EAC працює від 4-х пальчикових батарейок (тип АА) або від мережевого адаптера.

Инструкция - Тонометр UA-888ЕАС цифровой

Бренд

Производитель

A&D Company, Limited

Страна происхождения

Япония

Лекарственная форма

Тонометр

Показания

Призначений для застосування в якості індивідуального засобу контролю артеріального тиску і частоти пульсу, а також для динамічних спостережень за цими параметрами в медичних установах.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004