Тонометр UA-888Е цифровой (59777)

код товара: 59777
в наличии
Срок годности до 01.11.2029
Цена:
890.30грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 59777
Срок годности до 01.11.2029
Цена:
890.30грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
A&D Company, Limited

Описание

Цифровий автоматичний тонометр AND UA-888E, Економ, зі стандартною манжетою AND Cufbox-AU для рук з довжиною кола плеча 22 - 32 см.

Відмітна особливість тонометра AND UA-888E - це широкий набір споживчих функцій за привабливою ціною. Прилад оснащений великим трьохрядковим дисплеєм, індикатором аритмії, графічним кольоровим індикатором підвищеного артеріального тиску за рекомендаціями ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я), функцією пам'яті з даними за 30 останніх вимірювань і підрахунком середнього значення.

Основні відмінності тонометрів моделей AND UA-888E і AND UA-888 - це тип використовуваної манжети і наявність у останньої моделі чохла для зберігання і транспортування приладу.

Особливості тонометру:

Система інтелектуального управління Intellitronics, завдяки якій автоматичні тонометри AND на плече самостійно визначають необхідний рівень накачування манжети відповідно до особливостей тиску користувача. При цьому процес вимірювання стає швидким, точним і безболісним. Просте і легке управління від однієї кнопки.
Тексти на приладі написані російською мовою.
Функція пам'яті на 30 вимірювань і розрахунок середнього значення тиску для відстеження динаміки зміни рівня тиску.
Індикатор аритмії (функція виявлення нерегулярного серцебиття) для попередження отримання невірних результатів в процесі вимірювання. Інформація у вигляді спеціального символу виводиться на екран. Потрібно проведення повторного вимірювання.

Кольорова шкала ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров'я) - це графічний індикатор, який допоможе моментально оцінити артеріальний тиск користувача в точній відповідності з класифікацією Всесвітньої організацією охорони здоров'я. При попаданні в "червоний" сектор, необхідно терміново звернутися до лікаря.

Стандартна манжета AND Cufbox-AU для рук з довжиною кола плеча від 22 до 32 см. Тонометра AND UA-888E дозволяє використовувати прилад людям будь-якої комплекції. Манжета, виконана з м'якого гіпоалергенного матеріалу, легко і щільно кріпиться на руку, а завдяки збільшеному об'єму камери вимірювання проходять швидше і з великим комфортом.

Гарантія на основний блок вимірювача артеріального тиску AND UA-888E в корпусі становить 10 років. Тонометр AND UA-888E працює від 4-х пальчикових батарейок (тип AA) або від мережевого адаптера, який не входить в комплект поставки.

Инструкция - Тонометр UA-888Е цифровой

Бренд

Производитель

A&D Company, Limited

Страна происхождения

Япония

Лекарственная форма

Тонометр

Показания

Призначений для застосування в якості індивідуального засобу контролю артеріального тиску і частоти пульсу, а також для динамічних спостережень за зміною параметрів в медичних установах.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004