Тонометр Microlife BP A200 AFIB цифровой автоматический (17961)

код товара: 17961
в наличии
Срок годности до 01.12.2075
Цена:
2 038.50грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 17961
Срок годности до 01.12.2075
Цена:
2 038.50грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
Microlife AG

Описание

A200 AFIB обладнаний унікальною технологією AFIB Microlife, яка дозволяє виявляти фібриляцію передсердь під час вимірювання артеріального тиску у себе вдома.

Два з трьох інсультів, пов'язані із фібриляцією передсердь, їм можна запобігти, якщо вони були діагностовані на ранніх стадіях.

Крім того, функція підключення до ПК цього пристрою дозволяє користувачеві аналізувати та відслідковувати стан здоров'я за допомогою нашого безкоштовного програмного забезпечення BPA.

Для максимально точного визначення результату лікарі рекомендують виконувати щонайменше 2 вимірювання тиску. За допомогою технології МАМ тонометр Microlife BP A200 AFIB виконує 3 послідовних вимірювання тиску в один клік менше ніж за 3 хвилини. Показання аналізуються для отримання більш точного результату. Для вибору трикратного вимірювання достатньо перемістити відповідний перемикач на боковій частині тонометра.

Тонометр BP A200 AFIB автоматично зберігає 200 останніх показників вимірювання. Додатково можна налаштувати дату та час, завдяки чому ви будете мати готовий щоденник артеріального тиску. Ви можете переглядати попередні дані на тонометрі, а при необхідності за допомогою USB кабелю та програмного забезпечення перенести їх на ПК.

Для зручності тонометр наділений звуковим сигналом, який сповіщає користувача про початок та закінчення вимірювання артеріального тиску.

Універсальна манжета спеціально розроблена для кращого прилягання. Розмір 22-42 см підходить для руки стандартного та великого розміру, а правильна форма гарантує точне вимірювання.
Тонометр може працювати від звичайних або акумуляторних батарей. А для того, щоб використовувати прилад довгі роки, не турбуючись про необхідність заміни батарейок, в тонометрі передбачена можливість підключення мережевого адаптера.

Габарити (ВхШхГ)

15.2 x 9.2 x 4.2 см

Вага

0.393 кг

Розмір манжети22-42 см
Елемент живленняБатарейки 1.5 в ААА (4 шт)
Зона вимірювання тискуПлече
Діапазон вимірювання артеріального тиску20 - 280 мм рт.ст.
Діапазон вимірювання пульсу40 - 200 ударів/хв

Инструкция - Тонометр Microlife BP A200 AFIB цифровой автоматический

Бренд

Производитель

Microlife AG

Страна происхождения

Швейцария

Лекарственная форма

Тонометр

Показания

Діагностика миготливої аритмії для попередження інсульту.

Для вимірювання артеріального тиску.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004