Тонометр цифровой DS-10 (42575)

код товара: 42575
в наличии
Срок годности до 01.06.2028
Цена:
943.40грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 42575
Срок годности до 01.06.2028
Цена:
943.40грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
Nihon Seimitsu Sokki Co.Ltd

Описание

Електронний тонометр з фіксацією манжети на плече Nissei DS-10 - автоматичний прилад для вимірювання систолічного і діастолічного артеріального тиску та визначення частоти серцевих у користувачів у віці від 13 років і старше.

Автоматичний тонометр на плече Nissei DS-10 забезпечує гарантовану точність вимірювання за рахунок використання технології Measurement on inflation, яка проводить вимірювання тиску в процесі повільної накачування манжети, скорочуючи час проведення вимірювання і зводячи до мінімуму хворобливі відчуття при стисканні плечової артерії манжетою.

Індикатор аритмії приладу повідомить про наявність нерегулярного пульсу за допомогою спеціального символу на дисплеї; при цьому результат вимірювання буде правильним. При періодичному появі символу слід зверніться до лікаря. Так само поява індикатора аритмії може бути викликано рухом тіла під час вимірювання.

Індикатор перешкод визначає руху тіла або зовнішній шум, які можуть вплинути на точність результатів вимірювання артеріальний тиск. За допомогою відображення спеціального символу прилад попереджає, що результати можуть бути неточними, і вимір слід повторити.

У комплект поставки входить манжета Nissei стандартного розміру для пацієнтів з довжиною кола плеча від 22 до 32 см.

Инструкция - Тонометр цифровой DS-10

Бренд

Производитель

Nihon Seimitsu Sokki Co.Ltd

Страна происхождения

Китай

Лекарственная форма

Тонометр

Показания

Прилад використовує осцилометричний метод вимірювання артеріального тиску і частоти пульсу.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004