Тиреофарм PRO капсулы 0.4г №60 (34358)

Срок годности до 01.03.2023
код товара: 34358
в наличии
Срок годности до 01.03.2023
в наличии
код товара: 34358
Количество:
Цена:
374.70грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Срок годности до 01.03.2023
в наличии
код товара: 34358
Количество:
Цена:
374.70грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Характеристики
Производитель
Фармаком ПТФ ООО
Описание
Капсули Тіреофарм PRO - Додаткове джерело біологічно активних речовин, цинку і селену. Сприяє нормалізації функціонального стану і збереження балансу гормонів щитовидної залози.

Перстач білий (potentilla alba l.) Має помітну ефективність в нормалізації структури і функції щитовидної залози.
Біологічно активна сполука альбінін, яка міститься в підземній частині рослини, проявляє тиреотропну і гонадотропну активність, впливає на вироблення тиреотропного гормону (ТТГ) в передній долі гіпофіза, який за механізмом зворотного зв'язку впливає на синтез гормонів щитовидної залози.
Кореневище перстачу білої містить елементарний йод і аніон йодистий кислоти, є природним концентратом мікро- і макроелементів (mn, cu, zn, se, co, fe, si і ін.),
Біологічно активних компонентів, таких як флавоноїди, фенолкарбонові кислоти і сапоніни, нормалізують обмінні процеси в організмі, регулюють гормональний баланс і необхідні для здорової роботи щитовидної залози.
Завдяки біофлавоноїдів кверцетину, який має виражену антиоксидантну та мембраностабілізуючу активності, забезпечується ефект стабілізації мембран тиреоцитов, регулюється проникність клітин щитовидної залози, забезпечується їх захист від шкідливого впливу аутоантитіл і вільних радикалів, відновлюється рецепторная і гормонвідільна функції. Основні біологічні діючі речовини перстачу білої мають виражену антиоксидантну, протизапальну, цитостатическое, імуномодулюючу дію, а також покращують мікроциркуляцію крові в тканинах.

Селен - мікроелемент, що входить до складу ферментів, які відіграють важливу роль в роботі щитовидної залози, репродуктивної, імунної систем.
Селен входить до складу селеновмісніх дейодіназ, які переводять гормон щитовидної залози тироксин (Т4) в активну форму трийодтиронін (Т3).
Селен бере участь в антиоксидантного захисту організму, активації тиреоїдних гормонів, пригнічує процеси апоптозу, моделює імунітет, має захисний вплив на цитоплазматичні мембрани, перешкоджає порушення хромосомного матеріалу.
Дефіцит селену супроводжується ризиком розвитку важких аутоімунних процесів, таких як аутоімунний тиреоїдит (АІТ) і дифузний токсичний зоб (ДТЗ).
Селен ефективно знижує рівень антитіл до тиреопероксидази у хворих з аутоімунний тиреоїдит, покращує якість життя пацієнтів з ендокринною офтальмопатією. Мікроелемент входить до складу білкових з'єднань - селенопротеїни, які забезпечують адекватне функціонування щитовидної залози.

Цинк входить до складу білкових з'єднань, що надають різні молекулярні механізми впливу на щитовидну залозу, в тому числі є компонентом ядерного рецептора гормону трийодтироніну (входить до складу рецептора до Т3), що пояснює необхідність даного мікроелемента для реалізації біологічного ефекту тиреоїдних гормонів. Фермент супероксиддисмутаза, який містить цинк, забезпечує антиоксидантний захист щитовидної залози.

Инструкция - Тиреофарм PRO капсулы 0.4г №60

Производитель

Фармаком ПТФ ООО

Страна происхождения

Украина

Состав

Екстракт кореня перстачу білої - 250 мг, селену оксид (еквівалентно se ++ - 55 мкг), цинку оксид (еквівалентно zn ++ - 10 мг), допоміжні компоненти.

Енергетична цінність ккал / 100 г: 78,52 ккал

Харчова (поживна) цінність в 100 г продукту ^

Білки - 0,03 г
жири - 0 г;
вуглеводи - 19,6 г.
Термін придатності - 24 місяці

Лекарственная форма

Капсули

Показания

Додаткове джерело біологічно активних речовин, цинку і селену.
Сприяє нормалізації функціонального стану і збереженню балансу гормонів щитовидної залози.

Противопоказания

Чутливість до компонентів, діти, вагітні, матері-годувальниці немовля (період лактації).

Застереження щодо застосування: не допускається одночасний прийом з іншими тиреотропного препаратами без контролю лікаря.

Способы применения

Дорослим по 1 капсулі в день під час їжі. Перевищувати рекомендовану добову норму вживання. Курс прийому - до 3 місяців, можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

08004 08004