Стаурум раствор для инъекций 200мг/2мл ампула 2мл №10 (98041)

код товара: 98041
в наличии
Срок годности до 01.11.2024
Цена:
728грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 98041
Рецептурный препарат
Срок годности до 01.11.2024
Цена:
728грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Форс-Фарма Дистрибюшн ТОВ
Действующее вещество
ХОНДРОИТИН СУЛЬФАТ
Обновлено:
09.06.2022
Проверено

Описание

Засоби, що впливають на опорно-руховий апарат. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Хондроїтину сульфат. Код АТХ М01А Х25.

Инструкция - Стаурум раствор для инъекций 200мг/2мл ампула 2мл №10

Производитель

Форс-Фарма Дистрибюшн ТОВ

Страна происхождения

Румыния

Состав

діюча речовина: хондроїтину сульфат натрію;

1 мл містить хондроїтину сульфату натрію 100 мг;

допоміжні речовини: спирт бензиловий, 0,1 М розчин натрію гідроксиду або 0,1 М розчин хлористоводневої кислоти, вода для ін'єкцій.

Лекарственная форма

Розчин для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:
блідо-жовтий прозорий розчин, майже вільний від сторонніх часток.

Действующее вещество

ХОНДРОИТИН СУЛЬФАТ

Фармакодинамика

Основні діючі речовини препарату - натрієві солі хондроїтину сульфату А та С (середня молекулярна маса 11000 дальтон). Хондроїтину сульфат - високомолекулярний мукополісахарид. Вiн є основним компонентом протеогліканів, які разом із колагеновими волокнами утворюють хрящовий матрикс.

Препарат гальмує процес дегенерації та стимулює регенерацію хрящової тканини, чинить хондропротекторну, протизапальну, аналгезуючу дію. Замінює хондроїтину сульфат суглобового хряща, катаболізований патологічним процесом. Пригнічує активність ензимів, що спричиняють деградацію суглобового хряща: інгібує металопротеїнази, а саме лейкоцитарну еластазу. Знижує активність гіалуронідази. Частково блокує викид вільних кисневих радикалів; сприяє блокуванню хемотаксису, антигенних детермінант. Стимулює продукування хондроцитами протеогліканів. Впливає на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині. Дає змогу відновити механічну та еластичну цілісність хрящового матриксу. Протизапальний та аналгезуючий ефекти досягаються завдяки зниженню викиду у синовіальну рідину медіаторів запалення та больових факторів через синовіоцити та макрофаги синовіальної оболонки, а також внаслідок пригнічення секреції лейкотрієну В та простагландину Е.

Застосування препарату сприяє відновленню суглобової сумки та хрящових поверхонь суглобів, запобігає стисненню сполучної тканини, виконує роль мастила суглобових поверхонь, нормалізує продукування суглобової рідини, поліпшує рухливість суглобів, сприяє зменшенню інтенсивності болю.

Хондроїтину сульфат сповільнює резорбцію кiсткової тканини та зменшує втрати кальцію, прискорює процеси відновлення кiсткової тканини.

Фармакокинетика

Хондроїтину сульфат натрію швидко всмоктується. Вже через 30 хвилин після внутрішньом'язової ін'єкції він виявляється у значних концентраціях в крові: Cmax досягається за 1 годину, потім поступово зменшується протягом 2 діб.

Хондроїтину сульфат натрію накопичується переважно в хрящових суглобах. Синовіальна мембрана не є бар'єром для його проникнення в порожнину суглоба.

Хондроїтину сульфат натрію виявляється в синовіальній рідині через 15 хвилин після внутрішньом'язового введення, а потім - в суглобовому хрящі, де його вміст досягає максимуму через 48 годин.

Максимальна концентрація у синовіальній рідині досягається через 4-5 годин після ін'єкції. Виводиться з організму впродовж 24 годин. Елімінується переважно нирками.

Показания

Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів та хребта: симптоматичне лікування остеоартриту, артропатія, міжхребцевий остеохондроз, деформуючий остеоартроз.

Противопоказания

Підвищена індивідуальна чутливість до хондроїтину сульфату натрію або до будь-якого з компонентів препарату, особливо до спирту бензилового, кровотеча або схильність до кровоточивості, тромбофлебіти, печінкова недостатність, ниркова недостатність.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами хондроїтину сульфат може зменшувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах. Виявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з глюкозаміном та іншими хондропротекторами. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку і селену.

При одночасному застосуванні з ацетилсаліциловою кислотою або з іншими антикоагулянтами або антиагрегантами рекомендовано проводити контроль згортання крові. При одночасному застосуванні з тетрациклінами хондроїтин може впливати на концентрацію тетрацикліну в сироватці крові.

Способы применения

Препарат вводити дорослим внутрішньом'язово по 1 мл через добу. У разі гарної переносимості дозу збільшувати до 2 мл, починаючи з четвертої ін'єкції. Курс лікування - 25-35 ін'єкцій. Повторні курси - через 6 місяців.

Діти.

Досвід застосування препарату дітям відсутній. Не застосовувати дітям.

Передозировка

Дані щодо передозування відсутні.

Побочные действия

За частотою побічні реакції розподілені на такі категорії: дуже часто (? 1/10); часто (? 1/100, (неможливо оцінити за наявними даними).

При застосуванні препарату в осіб із підвищеною гіперчутливістю до препарату можливі порушення:

з боку імунної системи:

частота невідома: алергічні реакції, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк;

з боку шкіри і підшкірної клітковини:

рідко: еритема, шкірні висипи, макулопапульозні висипи;

дуже рідко: відчуття свербежу, кропив'янка, дерматит;

частота невідома: алопеція; у місці ін'єкцій можливі почервоніння та свербіж;

з боку шлунково-кишкового тракту:

рідко: нудота, біль у животі, діарея;

частота невідома: блювання, метеоризм, диспепсичні явища, печія;

інші:

частота невідома: порушення з боку органів зору, кератопатія, запаморочення, периферичні набряки.

Звітування про підозрювані побічні реакції

Звітування про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу має велике значення. Це дає змогу проводити безперервне спостереження співвідношення користі та ризиків, пов'язаних із застосуванням лікарського засобу. Спеціалісти у галузі охорони здоров'я повинні подавати інформацію про будь-які підозрювані побічні реакції за допомогою національної системи звітності.

Особые условия

Не слід застосовувати хондроїтину сульфат пацієнтам з раком передміхурової залози або з підвищеним ризиком розвитку раку передміхурової залози через можливий ризик збільшення поширення або рецидиву раку простати.

Не слід застосовувати хондроїтину сульфат пацієнтам з бронхіальною астмою. У пацієнтів з бронхіальною астмою існує ризик нападів бронхіальної астми при прийомі глюкозаміну-хондроїтину сульфату.

Для досягнення стабільного клінічного ефекту необхідно не менше 25 ін'єкцій препарату. Ефект зберігається впродовж багатьох місяців після завершення лікування. Для попередження загострень застосовувати повторні курси лікування. Рекомендується збільшення доз під контролем лікаря для пацієнтів із надлишковою масою тіла, пептичною виразкою шлунка, при одночасному прийомі діуретиків, а також на початку лікування у разі потреби прискорення клінічної відповіді.

При алергічних реакціях або геморагіях лікування слід припинити.

1 мл розчину містить 12 мг спирту бензилового, який може викликати отруєння та псевдоанафілактичні реакції у дітей грудного віку та дітей віком до 3 років.

Пацієнти з печінковою недостатністю.

Відсутні клінічні дані щодо досвіду застосування хондроїтину сульфату пацієнтам з порушеннями функції печінки.

Пацієнти з нирковою недостатністю.

Відсутні клінічні дані щодо досвіду застосування хондроїтину сульфату пацієнтам з порушеннями функції нирок.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Під час застосування препарату немає обмежень щодо керування автотранспортом та іншими складними механізмами.

Особые условия хранения

Термін придатності.
3 роки.


Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ?С.
Зберігати в недоступному для дітей місці.


Несумісність.
Випадків несумісності не задокументовано з початку використання хондроїтину сульфату (1960 р.), однак слід уникати змішування розчинів високомолекулярних полісахаридів (у т.ч. хондроїтину сульфату) з розчинами інших лікарських засобів.


Категорія відпуску.
За рецептом.

Синоним

ХОНДРОИТИН СУЛЬФАТ*, АРТИФЛЕКС ХОНДРО, АРТРИДА, АРТРОН® ХОНДРЕКС, ДРАСТОП, МУКОСАТ NEO, МУКОСАТ®, СТРУКНОТИН, СТРУКТУМ®, ХОНДРА-СИЛА®, ХОНДРОИТИН-НОВОФАРМ, ХОНДРОИТИН-ФИТОФАРМ, ХОНДРОИТИНОВАЯ МАЗЬ, ХОНДРОКСИД®, ХОНДРОСАТ, ХОНДРОСТАТ-НОВОФАРМ, ХОНДРОФЛЕКС, ХОНДРОИТИН СУЛЬФАТ НАТРИЯ, АЛФЛУСАТ, АРТЕДЖА ИНЪЕКЦИИ, АРТЕДЖА® ЭМУЛЬГЕЛЬ, АРТРОКС, ХОНДРОИТИН ИНЪЕКЦИИ, ХОНДРОМЕД, СТАУРУМ, ХИТАРТ, ХОНДРОИТИН® ИНЪЕКЦИИ

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004