Седулан капсулы №30 (14492)

код товара: 14492
в наличии
Срок годности до 01.01.2023
Цена:
144.81грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 14492
Срок годности до 01.01.2023
Цена:
144.81грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
Фарм-Квест ООО
Действующее вещество
ПУСТЫРНИК, ЗВЕРОБОЙ, L-ТИРОЗИН
Обновлено:
15.06.2022
Проверено

Описание

Капсули "Седулан ™ " - збалансований комплекс для нормалізації стану нервової системи.

Звіробій ( Hypericum) - трава містить тритерпенові сапоніни (рутин, кверцетин, гіперозид), алкалоїди, смолисті речовини і ефірні масла, холін, вітаміни і мікроелементи, антроценові похідні. Речовини, що містяться в звіробої, сприяють підвищенню концентрації серотоніну в клітинах головного мозку, що дає можливість застосовувати їх при легких формах депресії. Звіробій застосовується при порушеннях з боку нервової системи, при нейродистонії, при головних болях, безсонні і як заспокійливий засіб з м'яким седативною дією.

Пустирник (Leonuri cardiaca herba) - трава містить алкалоїди леонурин і леонуридин, флавоноїди (рутин, кверцетин, квінквелозид та інші), ефірні масла, сапоніни, дубильні речовини, органічні кислоти, вітаміни А, В, С і мінеральні солі. Речовини, що містяться в пустирнику проявляють седативну, гіпотензивну, спазмолітичну дію і помірні діуритичні властивості. Вони сприяють уповільненню серцевого ритму. Збільшують силу серцевих скорочень, регулюють менструальний цикл. Препарати пустирника показані при підвищеній нервовій збудливості (особливо якщо вона пов'язана з клімактеричним періодом у жінок), безсонні, істерії. Як седативний засіб використовують при неврозах, стенокардії, гіпертонічної хвороби, при психастенії, невростенії і вегетосудинної дистонії.

Глід (Crataegus) містить кислоти (урсоловую, хлорогенову), флавоноїди, сапоніни, холін, дубильні речовини і ефірні масла. Проявляє кардіотонічну, спазмолітичну, гіпотензивну, седативні та сенсибілізуючі властивості. Глід підсилює силу серцевих скорочень, регулює кров'яний тиск (підвищений - знижує, знижений - збільшує), зменшує збудливість нервової системи. При застосування препаратів глоду, сон стає глибоким, спокійним і тривалим. Компоненти, які знаходяться в глоді, знаходять своє застосування при різних захворюваннях серцевого м'яза (при коронарних порушеннях з супроводом симптомом стенокардії), при гіпертонічній хворобі, особливо при її склеротичної і вегетативно-нервової формах, при атеросклерозі, нервово-психічному збудженні і при непритомних станах.

Меліса (Melissa officinalis) містить ефірні масла (у складі яких виявляється цитраль, ліналол, гераніол, мірцен та інші), дубильні речовини, органічні кислоти (бурштинову, кавову, хлорогенову, олеанову і урсолову), цукру і мінеральні солі. Меліса допомагає в зниженні тиску, відновленню дихання і серцевого ритму, проявляє спазмолітичну, в'яжучу, гіпоглікемічну, сечогінну, жовчогінну, легку снодійну і болезаспокійливу дії. Меліса зміцнює нервову систему, покращує обмін речовин, використовується при лікуванні нервових і серцево-судинних захворювань..

Инструкция - Седулан капсулы №30

Бренд

Производитель

Фарм-Квест ООО

Страна происхождения

Украина

Состав

Звіробій ( Hypericum, екстракт) - 100 мг, пустирник ( Leonuri cardiaca herba, екстракт) - 70 мг, L-тирозин-50 мг, глід ( Crataegus, екстракт) - 30 мг, меліса (Melissa officinalis, екстракт) - 30 мг.

Лекарственная форма

Капсули

Действующее вещество

ПУСТЫРНИК, ЗВЕРОБОЙ, L-ТИРОЗИН

Показания

Рекомендовано застосовувати, як додаткове джерело L-тирозину та інших натуральних сполук: флавоноїдів, сапонінів, алкалоїдів, холіну, мінералів і органічних кислот, що володіють помірною седативною дією; покращувати синтез серотоніну, що дає можливим застосовувати його при депресивних станах, частій зміні настрою, під час тривалого перебування в стані стресу, як заспокійливий засіб.

Способы применения

Приймати по 1-2 капсули 2 рази на день після їди протягом 3-6 місяців, надалі термін вживання узгоджується з лікарем.

Особые условия

Не рекомендується вживати при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів продукту.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Особые условия хранения

Термін придатності:
2 роки


Умови зберігання
Зберігати в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°С і відносній вологості не більше 75%.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004