Санифект ср-во дезинф.сошетка 23мл (46187)

код товара: 46187
в наличии
Срок годности до 01.12.2024
Цена:
19.20грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 46187
Срок годности до 01.12.2024
Цена:
19.20грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
ТОВ "Інтердез"
Обновлено:
04.08.2021
Проверено

Описание

Дезінфікуючий засіб Саніфект (в сашетці) є висококонцентрованим універсальним дезінфікуючим засобом призначеним для миття, дезінфекції та перед стерилізаційного очищення.

Даний засіб має помірне піноутворення і складається з чотирьох четвертинних амонієвих сполук (не менше 50%) і допоміжних компонентів. За рахунок високої концентрації даний засіб дуже економічне.

Норма Витратиробочого розчину.- 100 мл/м2.

Спосіб обробки дезінфікуючим засобом Саніфект:

- ручний (протирання, занурення, замочування, зрошення, заповнення),
- аерозольний,
- механізований (в ультразвуковому і циркуляційному миючому обладнанні, підлогомиючих машинах).

Антимікробна активність
Засіб Саніфект має антимікробні властивості проти широкого спектру грам+ і грамо - бактерій, включаючи збудників гнійно-септичних і внутрішньолікарняних інфекцій (кишкової і синьогнійної паличок, ацинетобактерів, протея, стафілококів, стрептококів, клебсієл та ін.), холери, туберкульозу, легіонельозу; вірусів (в т. ч. вірусів грипу, герпесу, вакцинія вірусу, аденовірусів, ВІЛ, вірусів гепатитів А, В, С, рота-, Поліо-, ентеровірусів та ін.); патогенних грибів роду Саndida, збудників дерматомікозів, цвілевих грибів, а також має спороцидну дію.

Особливості засобу:
- Саніфект добре змішується з водою в будь-якому співвідношенні. Водні розчини мають миючі та дезодоруючі властивості, легко змиваються з оброблених поверхонь, не залишають слідів, не фіксують органічні забруднення.
- Ефективність робочих розчинів при високому білковому навантаженні (при обробці об'єктів сильно забруднених органічними речовинами).
- Розчини видаляють білково-жирові забруднення, не чинять корозійної та іншої шкідливої дії об'єктів виготовлених з алюмінію, нержавіючої та низьковуглецевої сталі, покритих нікелем або латунню, різних видів полімерних матеріалів, гуми, скла, бетону, деревини.

Инструкция - Санифект ср-во дезинф.сошетка 23мл

Производитель

ТОВ "Інтердез"

Страна происхождения

Украина

Состав

Комплекс четвертинних амонієвих сполук (не менше 9,0%) в поєднанні з синергічно діючими активують добавками і допоміжними компонентами (в т.ч. барвник і віддушка). рН концентрату 10,5±1,5.

Лекарственная форма

Розчин

Показания

Засіб застосовується у вигляді водних робочих розчинів в концентрації від 0,1% до 3,8% в залежності від сфери застосування, збудника, мети і об'єкта обробки, виду забруднення.

Особые условия

Показники безпеки
IV клас небезпеки (малонебезпечна речовина по ГОСТ 12.1.007-76). Не проявляє кумулятивної, сенсибілізуючої, мутагенної, канцерогенної, ембріотоксичної, гонадотоксичної, тератогенної дії, віддалених наслідків дії не виявлено. Засіб дозволено для використання в присутності пацієнтів, відвідувачів громадських установ, персоналу та інших осіб, що не бере безпосередньої участі в проведенні обробки.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004