Риопан суспензия оральная 800мг/10мл в саше №20 (60490)

Срок годности до 01.07.2024
код товара: 60490
в наличии
Срок годности до 01.07.2024
в наличии
код товара: 60490
Количество:
Цена:
139.10грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Срок годности до 01.07.2024
в наличии
код товара: 60490
Количество:
Цена:
139.10грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Характеристики
Производитель
Такеда ГмбХ,Німеччина
Форма выпуска
По 10 мл в саше. По 10, 20 или 50 саше в картонной коробке.
Действующее вещество
Магальдрат
Форма
Суспензия
Описание

Антацидные средства. Комбинированные препараты и комплексные соединения алюминия, кальция и магния. Код АТС А02А D02.

Инструкция - Риопан суспензия оральная 800мг/10мл в саше №20

Производитель

Такеда ГмбХ,Німеччина

Страна происхождения

Германия

Состав

діюча речовина: magaldrate;

Ріопан по 800 мг у саше містить 800 мг магалдрату безводного;

Ріопан по 1600 мг у саше містить 1600 мг магалдрату безводного;

допоміжні речовини: акація (гуміарабік), гіпромелоза, мальтол, натрію цикламат, емульсія симетикону 30 %, срібла сульфат (Е 174), хлоргексидину біглюконату розчин 20 %, крем ароматний, карамель ароматна, натрію гіпохлорит, вода очищена.

Форма выпуска

По 10 мл в саше. По 10, 20 или 50 саше в картонной коробке.

Лекарственная форма

Суспензия оральная.

Белая с кремовым оттенком и запахом карамели суспензия.

Действующее вещество

Магальдрат

Фармакодинамика

Ріопан - антацидний засіб, володіє кислото-нейтралізуючими властивостями. Дія магалдрату заснована на миттєвій регуляції шлункового соку. Нейтралізує хлористоводневу кислоту в шлунку, знижує активність пепсину. Володіє адсорбуючою та обволікаючою дією. Адсорбує жовчні кислоти і лізолецитин, захищаючи слизову оболонку шлунка. Магалдрат не впливає на перистальтику шлунка.

Фармакокинетика

Магалдрат не всмоктується з травного тракту. У процесі нейтралізації виділяється невелика кількість іонів магнію і алюмінію, які в кишечнику перетворюються у важкорозчинні фосфати і виводяться з фекаліями. Деяка частина катіонів всмоктується, тому може спостерігатися незначне підвищення рівня алюмінію в сироватці крові. Тривалий прийом антацидів, що вміщують алюміній, може знижувати всмоктування фосфатів.

Показания

Изжога и кислотозалежні заболевания желудка.

Симптоматическое лечение язв желудка и двенадцатиперстной кишки.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к компонентам препарата.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

При прийомі Ріопану та інших лікарських засобів слід додержуватись інтервалу не менше 2 годин, оскільки антацидні засоби можуть знижувати всмоктування інших препаратів. Можливе значне зниження абсорбції антибіотиків, включаючи тетрацикліни, хінолонові антибіотики (офлоксацин, норфлоксацин); незначне зниження абсорбції дигоксину, ізоніазиду, препаратів заліза, хлорпромазину; потенційне посилення дії антикоагулянтів кумаринового ряду.

Не слід застосовувати антацидні засоби, що вміщують алюміній, сумісно з кислими напоями (фруктові соки, вина, тощо), а також із шипучими таблетками, що вміщують лимонну або винну кислоту, оскільки посилюється всмоктування алюмінію у кишечнику.

Способы применения

Рекомендована доза становить 1-2 саше декілька раз на добу.

Максимальна добова доза - 8 саше по 800 мг або 4 саше по 1600 мг (6,4 г магалдрату).

Препарат Ріопан у саше необхідно струсити перед застосуванням.

Ріопан застосовують для симптоматичного лікування.

Якщо симптоми не зникають через 2 тижні лікування препаратом, необхідно провести клінічне дообстеження.

Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози.

Передозировка

Випадків передозування препаратом Ріопан не зафіксовано.

Побочные действия

Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями: дуже часто (>10 %), часто (>1 % - <10 %), нечасто (>0,1 % - <1 %), рідко (>0,01 % - <0,1 %), дуже рідко (< 1/10000, включаючи поодинокі випадки).

З боку травного тракту.

Дуже часто: рідкі випорожнення.

Дуже рідко: діарея.

Дослідження. У пацієнтів з нирковою недостатністю або при тривалому застосуванні високими дозами препарату можливе збільшення рівнів алюмінію та магнію у сироватці крові, що може призвести до накопичення алюмінію, головним чином, у нервовій і кістковій тканинах, та до дефіциту фосфатів.

Особые условия

При тривалому застосуванні препарату необхідно контролювати рівень алюмінію в плазмі крові (концентрація алюмінію не повинна перевищувати 40 нг/мл).

Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам з порушеною функцією нирок (кліренс креатиніну < 30 мл/хв), особливо тим, які перебувають на діалізі, пацієнтам із хворобою Альцгеймера, з метаболічними порушеннями у кістковій тканині та пацієнтам на низькофосфатній дієті для зниження ризику інтоксикації алюмінієм, гіпермагнезіємії та гіпофосфатемії. При застосуванні препарату тривалий час і високими дозами необхідно контролювати рівень магнію і алюмінію в сироватці крові.

У поодиноких випадках після застосування препарату високими дозами протягом декількох років спостерігалось зниження всмоктування кальцію і фосфатів з послідуючою остеомаляцією.

У випадку стійких порушень, при періодичному послабленні симптомів або частих рецидивах необхідно звернутися до лікаря і впевнитися у відсутності тяжких прихованих захворювань.

Якщо у пацієнтів з виразкою шлунка і дванадцятипалої кишки лабораторні дослідження на наявність Н. Pylori дають позитивний результат, необхідно розглянути можливість застосування стандартної антибактеріальної терапії.

Ріопан не містить цукру і може застосовуватися для лікування пацієнтів з діабетом.Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат під час вагітності може застосовуватися лише після ретельної оцінки можливої користі для вагітної та потенційного ризику для плода, оскільки недостатньо клінічних даних щодо застосування препарату у вагітних жінок. Для попередження інтоксикації алюмінієм препарат рекомендується приймати короткочасно і в мінімально можливому дозуванні.

Ріопан з обережністю застосовують під час годування груддю. Сполуки алюмінію проникають у грудне молоко в дуже невеликій кількості за рахунок слабкого всмоктування і не представляють потенційної загрози для немовлят.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.Діти. Немає клінічних даних щодо застосування препарату у дітей.Категорія відпуску. Без рецепта.

Особые условия хранения

Термін придатності. 5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.


Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати!

Зберігати в недоступному для дітей місці!

Синоним

МАГАЛЬДРАТ, АЛМАГЕЛЬ® Т, МАГАЛЬФИЛ, РИОПАН

08004 08004