Прокладки Libresse Classic Ultra Normal Clip Duo софт №20 (42537)

код товара: 42537
в наличии
Цена:
34.71грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 42537
Цена:
34.71грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
SCA Hygiene Products
Форма выпуска
Упаковка № 20

Описание

Прокладки на критичні дні Libresse Classic Ultra Clip Normal Duo Soft, завдяки своїй текстурі, захищають від протікань, а також відмінно поглинають вологу.
Поверхня Libresse Classic Ultra Clip Normal Duo Soft м'яка і ніжна, дарує вам комфорт і впевненість у собі протягом усього дня.

Libresse - це міжнародний бренд продукції жіночої гігієни, що належить шведській компанії SCA, ведучому європейському виробнику товарів народного споживання.
Під торговою маркою Libresse випускаються жіночі гігієнічні товари, націлені на забезпечення комфорту і захисту в особливі жіночі дні.
Адже кожній жінці, щоб почувати себе затишно і впевнено кожен день, необхідно пам'ятати про невеликі хитрощі: засобах для турботи про себе з урахуванням своїх особистих переваг і особливостей.

Инструкция - Прокладки Libresse Classic Ultra Normal Clip Duo софт №20

Бренд

Производитель

SCA Hygiene Products

Страна происхождения

Словакия

Состав

волоконний матеріал, виготовлений з поліпропілену/поліетилену поліефіру/віскози.

Форма выпуска

Упаковка № 20

Лекарственная форма

Гігієнічні прокладки

Показания

Гігієнічні прокладки Libresse Natural Care Ultra Clip Normal 20 шт (7322540523720) - прокладки на критичні дні Libresse Classic Ultra Clip Normal Duo Soft, завдяки своїй текстурі, захищають від протікань, а також відмінно поглинають вологу.
Поверхня Libresse Classic Ultra Clip Normal Duo Soft м'яка і ніжна, дарує вам комфорт і впевненість у собі протягом усього дня. Товщина: 5 мм.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004