Пантенол-Спрей алоэ вера 130г (36439)

Срок годности до 01.07.2023
код товара: 36439
в наличии
Срок годности до 01.07.2023
в наличии
код товара: 36439
Количество:
Цена:
66грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Срок годности до 01.07.2023
в наличии
код товара: 36439
Количество:
Цена:
66грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Характеристики
Производитель
Фармаком ПТФ ООО
Форма
Спрей
Описание
Пантенол-спрей рекомендується до застосування як допоміжний засіб в комплексній терапії на стадії регенерації при різних пошкодженнях шкіри - термічних і сонячних опіках, дерматозах, тріщинах, для профілактики герпесу, що виникає після ультрафіолетового опромінення.

Зручна форма випуску d-пантенолу у вигляді аерозолю допоможе глибокому проникненню діючих речовин в усі шари шкіри, а також уникнути механічного подразнення шкіри при нанесенні засобу. Пантенол-спрей має потужні антибактеріальні, протизапальні та протигрибкові властивості.

Инструкция - Пантенол-Спрей алоэ вера 130г

Производитель

Фармаком ПТФ ООО

Страна происхождения

Украина

Состав

d-пантенол,
екстракт алое,
алантоїн,
етоній,
ефірне масло анісу.

Алое - має унікальні властивості, що регенерують, так як в ньому міститься 18 з 22 необхідних нам амінокислот - будівельний матеріал для клітини. Крім того, алое має антиоксидантні властивості завдяки вмісту вітамінів Е, С, групи В і бета-каротину.

Алантоїн - речовина, що володіє потужним зволожуючим ефектом. Проникаючи в глиб шкіри, алантоїн доставляє в неї інші компоненти, утримує вологу в шкірі і сприяє процесам регенерації, допомагаючи відновлювати структуру клітин, загоювати опіки, рани і різні пошкодження шкіри.

Етоній - лікарська речовина, що має бактерицидну дію, що надає місцевий анестезуючий ефект і ранозагоювальну дію.

Пантенол спрей з алое вера - надійний помічник в комплексній терапії при різних ушкодженнях шкіри на стадії регенерації - сонячних і термічних опіках, дерматозах, тріщинах. Є ефективним засобом профілактики герпетичних висипань після тривалого перебування на сонці у осіб, які страждають на цю недугу.

Лекарственная форма

Спрей

Показания

Як допоміжний засіб в комплексній терапії на стадії регенерації при різних ушкодженнях шкіри - сонячних і термічних опіках, дерматозах, тріщинах, для профілактики герпесу, що виникає після ультрафіолетового опромінення.

Противопоказания

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів.

Способы применения

Перед застосуванням балончик струсити, натиснути на клапан до появи піни, після чого наносити на уражені ділянки шкіри з відстані 10-20 см один або кілька разів на добу.

Особые условия хранения

Зберігати у сухому місці та недоступному для прямих сонячних променів.

08004 08004