Nestle PreNAN сухая молочная смесь для преждевременно рожденных, рожденных с низкой массой тела от 0 месяцев 400г (64825)

код товара: 64825
в наличии
Цена:
363.50грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 64825
Цена:
363.50грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
Nestle

Описание

PreNAN-суха молочна суміш для харчування недоношених і маловагих дітей. Вона забезпечить підвищені потреби недоношеної дитини в поживних речовинах, необхідних для швидкого росту і розвитку.

Суміш PreNAN призначена для годування недоношених і маловагих дітей. Білок високої якості, адаптований до потреб недоношених дітей, завдяки якому суміш легко перетравлюється і засвоюється, забезпечуючи оптимальний ріст дитини.

Знижений вміст лактози сприяє формуванню толерантності шлунково-кишкового тракту для поліпшення перетравлення лактози. DHA і ARA-дві спеціальні жирні кислоти, присутні також в грудному молоці: сприяють зміцненню імунітету, важливі для розвитку мозку і зору,

а також для формування адекватної імунної відповіді.

Инструкция - Nestle PreNAN сухая молочная смесь для преждевременно рожденных, рожденных с низкой массой тела от 0 месяцев 400г

Бренд

Производитель

Nestle

Страна происхождения

Нидерланды

Состав

Мальтодекстрин, сироватковий білок, знежирене молоко, середньоланцюгові тригліцериди, рослинні олії ( соняшникова олія, низкоэруковое рапсове масло, пальмовий олеїн, олії з Crypthecodinium cohnii і Mortierella alpina), фосфат кальцію, цитрат калію, цитрат кальцію, соєвий

лецитин, L-гістидин, хлорид натрію, цитрат натрію, вітаміни, хлорид магнію, L-аргінін, L-цистин, таурин, сульфат заліза, холіну бітартрат, нуклеотиди, сульфат цинку, інозит, L-карнітин, пантотенат кальцію, сульфат міді, йодистий калій хлористий калій, лактоза, біотин, селенат натрію.

Лекарственная форма

Суміш

Показания

Для годування недоношених і маловагих дітей.

Противопоказания

Галактоземія, глюкозо-галактозна непереносимість, алергія до білків коров'ячого молока. Продукт виготовлений із сировини, виробленої спеціально відібраними постачальниками, без використання генетично модифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників та ароматизаторів.

Способы применения

Попередження. Суміш слід готувати безпосередньо перед годуванням. Точно дотримуйтесь інструкції. Залишилася після годування розведена суміш не підлягає зберіганню і подальшого використання.

Під час годування необхідно підтримувати дитину, щоб він не поперхнувся. Суміш PreNAN ® використовується тільки під наглядом лікаря. Використання некип'яченої води і непрокип'ячених пляшечок, а також неправильне зберігання, транспортування, приготування і годування можуть привести до несприятливих наслідків для здоров'я дитини.

Примітка. Для приготування суміші необхідно використовувати тільки мірну ложку, що знаходиться в банку, заповнену без гірки.

Розведення неправильної кількості порошку-більшого або меншого в порівнянні з кількістю, зазначеною в таблиці - може привести до зневоднення організму дитини або порушення його харчування. Зазначені пропорції не можна змінювати без призначення лікаря.

Необхідна консультація фахівця.

Особые условия

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Грудне вигодовування має тривати якомога довше.

Перед тим як прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, зверніться за порадою до медичного працівника.

Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства.

Харчування для спеціальних медичних цілей тільки за призначенням і під наглядом лікаря.

Не для внутрішньовенного використання.

Особые условия хранения

До і після розтину продукт зберігати при температурі не вище 25 ? і відносній вологості повітря не більше 75 %.

Вміст банки має бути використано протягом 3-х тижнів після розтину, не рекомендується зберігати в холодильнику.

Термін придатності: 2 роки.

Дата виготовлення (MAN), придатний до (EXP) і номер партії вказані на дні банки.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004