Настойка эвкалипта 25 мл (70322)

код товара: 70322
товар отсутствует
Товар отсутствует
Характеристики
Производитель
Фитофарм ООО
Форма выпуска
По 25 мл во флаконах.
Действующее вещество
ЭВКАЛИПТ ПРУТЬЕВИДНЫЙ*&
Описание
Антисептичні засоби. Код АТС A01A D11.

Инструкция - Настойка эвкалипта 25 мл

Производитель

Фитофарм ООО

Страна происхождения

Украина

Состав

діючі речовини: 1 флакон містить настойки листя евкаліпта (Eucalypti folium) (1:5) - 25 мл; (екстрагент - етанол 70 %).

Форма выпуска

По 25 мл во флаконах.

Лекарственная форма

Настойка.

Прозора рідина зеленувато-бурого кольору зі специфічним запахом.

Действующее вещество

ЭВКАЛИПТ ПРУТЬЕВИДНЫЙ*&

Фармакодинамика

Евкаліпта настойка має у своєму складі дубильні речовини, елагову кислоту, флавоноїди, смоли, віск, ефірну олію, до складу якої входять різні терпенові сполуки, особливо активні до грампозитивних, грамнегативних мікроорганізмів, які згубно впливають на гриби та найпростіші. Евкаліпт пригнічує ріст золотистого стафілококу, ешерихій, туберкульозних мікобактерій, трихомонад, дизентерійної амеби. Основним компонентом ефірної олії є цинеолмоноциклічний терпен. Евкаліпта настойка має атисептичну, протизапальну і дезінфікуючу дію, яка зумовлена окиснювальним ефектом цинеолмоноциклічного терпена і протизапальним впливом, пов'язаним практично з усіма фізіологічно активними речовинами, які входять до її складу. Препарат виявляє також помірний седативний (заспокійливий) вплив.

Показания

Запальні захворювання верхніх дихальних шляхів, носоглотки та ротової порожнини (трахеїт, ларингіт, фарингіт, гінгівіт, стоматит), ушкодження шкіри (у тому числі інфіковані рани), а також легкі форми невротичних розладів (дратівливість, емоційна лабільність, порушення засинання та сну).

Противопоказания

Бронхіальна астма, бронхоспазм. Запальні захворювання шлунково-кишкового тракту та жовчовивідних шляхів. Захворювання печінки тяжкого перебігу. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

Не відома.

Способы применения

Евкаліпта настойку приймають внутрішньо, а також застосовувати для полоскання та парових інгаляцій.

Дорослим рекомендується приймати внутрішньо по 15-30 крапель настойки 3-4 рази на день після їжі; дітям віком від 12 років - з розрахунку 1 крапля на 1 рік життя 3-4 рази на день після їди. Для полоскання розвести 10-15 крапель настойки у 200 мл теплої кип'яченої води.

Парові інгаляції проводити за допомогою інгаляторів будь-якого типу, застосовуючи Евкаліпта настойку у нерозведеному стані або після попереднього розведення її водою (як для полоскання).

Тривалість застосування препарату залежить від досягнутого лікувального ефекту і визначається лікарем.

Передозировка

Не встановлено.

Побочные действия

При підвищеній чутливості до препарату можуть виникнути алергічні реакції ( у т. ч. кропив'янка, почервоніння та висипи на шкірі, свербіж, набряк Квінке), іноді - контактний дерматит (у ділянці губ); нудота, блювання та діарея. При виражених реакціях застосування препарату припиняють.

Особые условия

Оскільки до складу препарату входить етанол, настойку не рекомендується приймати протягом тривалого часуОсобливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки до складу препарату входить етанол, настойку не рекомендується вживати внутрішньо жінкам у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

При прийомі Евкаліпта настойки внутрішньо слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.Діти.

Не застосовується внутрішньо дітям віком до 12 років через вміст етанолу.Категорія відпуску. Без рецепта.

Особые условия хранения

Термін придатності. 5 років.


Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Синоним

ЭВКАЛИПТ ПРУТЬЕВИДНЫЙ*&, АНГИНАЛ СПРЕЙ С ЭВКАЛИПТОМ, ГЕДЕЛИКС® ЭВКАПС, ЛИСТЬЯ ЭВКАЛИПТА ПРУТЬЕВИДНОГО, НАСТОЙКА ЭВКАЛИПТА, ЭВКАЛИПТ, ЭВКАЛИПТА ЛИСТЬЯ, ЭВКАЛИПТА НАСТОЙКА, ЭВКАЛИПТА ПРУТЬЕВИДНОГО ЛИСТЬЯ, ЭВКАЛИПТОВОЕ МАСЛО

08004 08004