Молокоотсос механический Dr.Frei GM-10 (08093)

код товара: 08093
товар отсутствует
товар отсутствует
Товар отсутствует
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Fimilla (Shanghai) Matemity&Baby Articles Co.Ltd

Описание

Дана модель володіє чудовим функціоналом, завдяки чому допоможе налагодити грудне вигодовування, убереже вас від застоїв молока, а також стане відмінним помічником, якщо дитина народилася недоношеною або занадто слабкий, щоб самому здобувати молоко з маминих грудей.

Крім того, з таким приладом мама може вийти на роботу або відлучитися по справах, при цьому забезпечивши достатнім запасом такого необхідного харчування для немовляти.

Також варто зауважити, що Dr.Frei GM-10 стане відмінним помічником і тоді, коли ви вирішили годувати дитину досить довго, адже відомо, що в маминому молоці міститься максимальна кількість корисних і необхідних для повноцінного розвитку дитини мікроелементів.

Зціджування молока відбувається безпосередньо в пляшечку з допомогою зручної ручки, а передбачений перехідник для пляшечок з широким горлечком дозволить запастися про запас молоком і не переживати, що дитина залишиться голодним.

Инструкция - Молокоотсос механический Dr.Frei GM-10

Производитель

Fimilla (Shanghai) Matemity&Baby Articles Co.Ltd

Страна происхождения

Китай

Показания

Для зціження грудного молока.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004