Молокоотсос механический Baby Team 0010 (07439)

код товара: 07439
в наличии
Срок годности до 01.09.2026
Цена:
594.10грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 07439
Срок годности до 01.09.2026
Цена:
594.10грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
АТ Дистриб`юшін ТОВ

Описание

Материнське молоко-найкраще і найцінніше харчування для дитини. Ручний молоковідсмоктувач стане надійним помічником для кожної годуючої мами. Розмір: 18.5 х 22 х 7 см

Продумана конфігурація аксесуара дозволяє збирати молоко відразу в пляшечку, що сприяє простоті його застосування і допомагає максимально довго зберігати натуральність і природні властивості молочка для немовляти.

Він незамінний в ситуаціях, що вимагають додаткового зціджування, а також, якщо мамі необхідно терміново відлучитися від дитини і не хвилюватися, що він зголодніє. Його просто і легко збирати, мити і використовувати.

М'яка силіконова накладка анатомічної форми надійно і м'яко прилягає до грудей будь-якого розміру. Завдяки ергономічній ручці обертається можна зціджувати молоко з будь-якого зручного положення. Сумісний з усіма пляшечками з широким горлом Baby team.

Молоковідсмоктувач зціджує легко і досить швидко.

У комплекті вже йде пляшечка з силіконовою соскою повільний потік об'ємом 180 мл.

Виготовлений з безпечних і якісних матеріалів.Инструкция - Молокоотсос механический Baby Team 0010

Производитель

АТ Дистриб`юшін ТОВ

Страна происхождения

Китай

Состав

Поліпропілен, силікон.

Не містить Бісфенол А.

Лекарственная форма

Молоковідсмоктувач

Показания

Для відсмоктування молока необхідно стиснути рукою балон зібраного мо-локоотсоса, прикласти воронку резервуара до грудей поглибленням для збору молока вниз і відпустити балон.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004