Манжета для тонометра цифрового Стандарт (18776)

код товара: 18776
в наличии
Срок годности до 01.07.2075
Цена:
95.90грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 18776
Срок годности до 01.07.2075
Цена:
95.90грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
Wenzhou Bokang Instruments Co., Ltd

Описание

За допомогою манжети для механічного тонометра ВК2001-3001 (24-38 см), можна бути впевненим в точності показань приладу при вимірюванні артеріального тиску. Виріб відноситься до зносостійкості класу і дуже зручне при використанні людей різної статури.

Манжета є комплектуючої частиною до механічного тонометр ВК2001-3001. Так як саме через вихід з ладу цієї деталі найчастіше відбувається псування приладу, виробники пропонують альтернативне рішення: покупка манжети заощадить кошти на придбання нового тонометра. Замінивши зіпсовану деталь нової, можна значно продовжити термін служби механічного тонометра. Відмінною особливістю даної манжети є її стандартний розмір, що дозволяє охопити не менше 80% обсягу руки. Це забезпечує максимальну точність показань тонометра.

Відмінні риси манжети для механічного тонометра ВК2001-3001

• Універсальний розмір. Довжина виробу варіюється від 24см до 38см. Цей розмір дозволяє користуватися тонометром людям різної статури.
• Підвищена зносостійкість. Манжета розрахована на щоденну експлуатацію і багаторазові цикли.
• Міцний матеріал. Внутрішня камера виконана з особливо міцної найтоншої гуми. Верхній матеріал (нейлон) має спеціальне переплетення синтетичних волокон, стійке до сили тертя.
• Гнучкі трубки. Виготовлені з еластичної гуми, стійкої до перепадів температури. Деталі не деформуються при частій, активної експлуатації.
• Металеве кріплення. Регулювання манжети здійснюється за допомогою міцного металевого кільця, виконаного з нержавіючої сталі.
• Довговічні липучки. Застібка-липучка дозволяє регулювати розмір виробу і легко підганяти під обсяг плеча. Липучка відмінно фіксує, що не розстібає при максимальному режимі нагнітання повітря.
• Комфортна. Виріб легко надівається на руку. При нагнітанні повітрям манжета не викликає неприємного сдавливающего ефекту. Її поверхня приємна на дотик, еластична, не викликає алергічних реакцій і не подразнює шкіру.
• Зручне зберігання. У комплект до деталі додається зручний чохол для зберігання.

Догляд за виробом

Після кожного вимірювання артеріального тиску, манжету бажано застебнути, щоб не знизити якість липучки і не деформувати поверхню. Якщо необхідна гігієнічна обробка вироби - досить протерти вологою губкою. Не застосовувати препарат у вологому стані. Чи не бажаний контакт з гарячими поверхнями і маслянистими розчинами.

Инструкция - Манжета для тонометра цифрового Стандарт

Бренд

Производитель

Wenzhou Bokang Instruments Co., Ltd

Страна происхождения

Украина

Лекарственная форма

Манжета

Показания

Манжета приєднується до тонометр, після чого виробом можна користуватися. Вона надягає на руку, нагнітається повітрям і дозволяє здійснити вимір.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004