Ливагин-М пессарии 400мг №5 (37035)

код товара: 37035
товар отсутствует
Товар отсутствует
Характеристики
Производитель
Монфарм ВАТ
Действующее вещество
КЕТОКОНАЗОЛ
Форма
Пессарии
Описание
Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології. Похідні імідазолу.
Код АТХ G01A F11.

Инструкция - Ливагин-М пессарии 400мг №5

Производитель

Монфарм ВАТ

Страна происхождения

Украина

Состав

діюча речовина: кетоконазол;
1 песарій містить кетоконазолу 400 мг;
допоміжні речовини: бутилгідроксіанізол, макрогол 1500, макрогол 400.

Лекарственная форма

Песарії.
Основні фізико-хімічні властивості: песарії білого, білого з жовтуватим або сіруватим відтінком кольору, торпедоподібної форми Допускається мармуровість поверхні.

Действующее вещество

КЕТОКОНАЗОЛ

Фармакодинамика

Кетоконазол є синтетичною похідною імідазолдіоксолану. Чинить виражену фунгіцидну та фунгістатичну дію на дерматофіти (Trichophyton spp., Epidermophyton floccosum, Microsporum spp.), дріжджові гриби (Candida spp., Pityrosporum spp., Torulopsis spp, Cryptococcus spp., Rhodotorula spp.). Кетоконазол активний також відносно грампозитивних коків (Staphylococcus spp., Streptococcus spp.). Механізм його дії полягає в інгібуванні біосинтезу ергостеролу і зміні ліпідного складу мембрани грибів, що призводить до їх лізису.

Фармакокинетика

При інтравагінальному застосуванні лише незначна (< 1 %) кількість кетоконазолу потрапляє у системний кровотік. Максимальна концентрація в плазмі крові у жінок після інтравагінального застосування 400 мг кетоконазолу коливається в межах 0-10,7 нг/мл, що вважається слідовою і не чинить системної дії.

Показания

Для лікування гострого та хронічного рецидивуючого вульвовагінального кандидозу.
Для профілактики грибкових інфекцій піхви при зниженій резистентності організму та на тлі лікування препаратами, які порушують нормальну мікрофлору піхви.

Противопоказания

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, вагітність (І триместр).

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

При одночасному застосуванні кетоконазолу з рифампіцином та ізоніазидом знижується концентрація кетоконазолу у плазмі. При одночасному застосуванні з циклоспорином, непрямими антикоагулянтами та метилпреднізолоном кетоконазол може підвищувати концентрацію останніх у плазмі. Практичне значення цих взаємодій при лікуванні кетоконазолом у формі песаріїв невідоме.

Способы применения

Песарій звільняють від стрипа і вводять глибоко у піхву в положенні лежачи на спині із зігнутими в колінах та підтягнутими до грудей ногами чи навпочіпки. Песарії не слід розрізати на частини, оскільки подібна зміна умов зберігання препарату може призвести до порушення розподілу активної речовини. Призначають по 1 песарію на добу перед сном протягом 3-5 днів. При потребі курс лікування повторюють до клінічного та лабораторного одужання. При хронічному кандидозі застосовують по 1 песарію протягом 10 днів.
Діти.
Препарат не застосовують дітям.

Передозировка

У разі передозування можливі місцеві реакції: гіперемія, печіння, свербіж, подразнення слизової оболонки піхви. У таких випадках рекомендується спринцювання водою.

Побочные действия

Побічні реакції зазвичай виникають рідко і швидко минають після відміни препарату.
З боку шкіри та слизових оболонок: свербіж, висипання, печіння, гіперемія, подразнення слизової у піхві, кропив'янка, можливі реакції у місці введення.
З боку травного тракту: нудота, біль у животі.
З боку нервової системи: запаморочення.
З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичні та анафілактоїдні реакції, ангіоневротичний набряк.
У разі виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування лікарського засобу та обов'язково звернутися до лікаря.

Особые условия

У поодиноких випадках можливі місцеві алергічні реакції у статевого партнера. Для зниження ризику рецидиву захворювання рекомендується одночасне лікування статевого партнера. Слід уникати контакту з латексними препаратами (контрацептивні діафрагми, презервативи) через зниження надійності механічної контрацепції, тому не виключається можливість вагітності або захворювань, що передаються статевим шляхом. Можливі алергічні реакції у статевого партнера, зокрема гіперемія статевих органів, тому під час лікування слід утримуватися від статевого життя.
Кетоконазол рекомендується застосовувати на ніч, оскільки препарат чинить осмотичну та дренажну дію, що супроводжується збільшенням виділень із піхви. Рекомендується на час лікування кетоконазолом на ніч використовувати гігієнічні прокладки.
При розвитку реакцій гіперчутливості застосування лікарського засобу слід припинити та звернутися до лікаря.
Не слід порушувати правила застосування лікарського засобу - це може зашкодити здоров'ю.
Лікарський засіб містить бутилгідроксіанізол, що може спричинити шкірні реакції.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Системна абсорбція при інтравагінальному застосуванні кетоконазолу вкрай мала чи відсутня, хоча адекватних контрольованих клінічних досліджень щодо безпеки застосування кетоконазолу вагітним немає. Кетоконазол не застосовують у І триместрі вагітності. У ІІ-ІІІ триместрах та у період годування груддю лікарський засіб застосовують тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Зазвичай не впливає, але слід врахувати можливість розвитку запаморочення в осіб з гіперчутливістю.

Особые условия хранения

Термін придатності
2 роки.

Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ?С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Категорія відпуску
Без рецепта.

Виробник
ПАТ «Монфарм».

Адреса
Україна, 19100, Черкаська обл., м. Монастирище, вул. Заводська, 8.

Синоним

КЕТОКОНАЗОЛ, АПО-КЕТОКОНАЗОЛ, ВАВО, ДЕРМАЗОЛ™, ДЕРМАЗОЛ®, КЕНАЗОЛ®, КЕТОДИН, КЕТОЗОЛ, КЕТОЗОРАЛ®-ДАРНИЦА, КЕТОКОНАЗОЛ-ЛУГАЛ, КЕТОКОНАЗОЛ-ЛХ, КЕТОКОНАЗОЛ-ФАРМЕКС, КЕТОКОНАЗОЛ-ФИТОФАРМ, ЛИВАРОЛ®, НАВО, НИЗОРАЛ, НИЗОРАЛ®, ОРАЗОЛ, ОРОНАЗОЛ, ПЕРХОТАЛ, СЕБОДЕРМ, СОСТАТИН, ЭБЕРСЕПТ

08004 08004