Хондроитин Инъекции раствор для инъекций 200мг/2мл ампула 2мл №10 (87897)

код товара: 87897
в наличии
Срок годности до 01.08.2023
Цена:
875.40грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 87897
Рецептурный препарат
Срок годности до 01.08.2023
Цена:
875.40грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Фітофарм ПрАТ
Форма
Раствор для инъекций
Действующее вещество
ХОНДРОИТИН СУЛЬФАТ
Торговое название
Обновлено:
25.07.2022
Проверено

Описание

Засоби, що впливають на опорно-руховий апарат. Хондроїтину сульфат. Код АТС М01А Х25.

Инструкция - Хондроитин Инъекции раствор для инъекций 200мг/2мл ампула 2мл №10

Производитель

Фітофарм ПрАТ

Страна происхождения

Украина

Состав

діюча речовина:
сhondroitin sulphate sodium;

1 ампула (2 мл) містить хондроїтину сульфату натрію у перерахунку на 100 % речовину 200 мг;

допоміжні речовини:
спирт бензиловий, вода для ін'єкцій.

Лекарственная форма

Розчин для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:
прозора безбарвна або зі злегка жовтуватим відтінком рідина, зі специфічним запахом.

Действующее вещество

ХОНДРОИТИН СУЛЬФАТ

Фармакодинамика

Основні діючі речовини препарату - натрієві солі хондроїтину сульфату А та С. Хондроїтину сульфат - високомолекулярний мукополісахарид. Вiн є основним компонентом протеогліканів, які разом із колагеновими волокнами утворюють хрящовий матрикс.

Лікарський засіб гальмує процес дегенерації та стимулює регенерацію хрящової тканини, чинить хондропротективну, протизапальну, аналгезуючу дію. Замінює хондроїтину сульфат суглобного хряща, катаболізований патологічним процесом. Пригнічує активність ензимів, що спричиняють деградацію суглобного хряща: інгібує металопротеїнази, а саме лейкоцитарну еластазу. Знижує активність гіалуронідази. Частково блокує викид вільних кисневих радикалів; сприяє блокуванню хемотаксису, антигенних детермінант. Стимулює продукування хондроцитами протеогліканів. Впливає на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині. Дає змогу відновити механічну та еластичну цілісність хрящового матриксу. Протизапальний та аналгезуючий ефекти досягаються завдяки зниженню викиду у синовіальну рідину медіаторів запалення та больових факторів через синовіоцити та макрофаги синовіальної оболонки, а також внаслідок пригнічення секреції лейкотрієну В та простагландину Е.

Застосування препарату сприяє відновленню суглобової сумки та хрящових поверхонь суглобів, запобігає стисненню сполучної тканини, виконує роль мастила суглобових поверхонь, нормалізує продукування суглобової рідини, поліпшує рухливість суглобів, сприяє зменшенню інтенсивності болю, поліпшує якість життя.

Препарат сповільнює резорбцію кiсткової тканини та зменшує втрати кальцію, прискорює процеси відновлення кiсткової тканини.

Фармакокинетика

Після внутрішньом'язового введення хондроїтину сульфат проникає у синовіальну рідину. Максимальна концентрація у синовіальній рідині досягається через 4-5 годин після ін'єкції. Виводиться з організму впродовж 24 годин. Елімінується переважно нирками.

Показания

Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів та хребта (первинний артроз, міжхребцевий остеохондроз, остеоартроз), остеопороз, пародонтопатії, переломи (для прискорення утворення кiсткової мозолі). Лікування наслідків операцій на суглобах.

Противопоказания

Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу, схильність до кровоточивості, тромбофлебіти, ниркова недостатність, недостатність функції печінки у стадії декомпенсації, вагітність, період годування груддю.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

При одночасному застосуванні з глюкокортикостероїдами та нестероїдними протизапальними засобами хондроїтину сульфат може зменшувати потребу в них, а також у знеболювальних засобах. Виявляє синергізм дії при одночасному застосуванні з глюкозаміном та іншими хондропротекторами. Ефективність лікування підвищується при збагаченні дієти вітамінами А, С та солями марганцю, магнію, міді, цинку і селену.

При одночасному застосуванні з ацетилсаліциловою кислотою або з іншими антикоагулянтами або антиагрегантами рекомендований контроль згортання крові.

Способы применения

Препарат вводити дорослим внутрішньом'язово по 1 мл через день.

У разі доброї переносимості дозу збільшувати до 2 мл, починаючи з четвертої ін'єкції.

Курс лікування - 25-35 ін'єкцій. Повторні курси - через 6 місяців.


Діти.
Досвід застосування препарату дітям відсутній.

Передозировка

На даний час про явища передозування при застосуванні препарату не повідомлялося. Можна припустити, що при перевищенні добової дози можливе посилення побічної дії препарату. Лікування симптоматичне.

Побочные действия

При застосуванні препарату у пацієнтів із підвищеною гіперчутливістю до препарату можливі порушення:

з боку імунної системи: алергічні реакції, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк;

з боку шкіри і підшкірної клітковини: шкірні висипи, відчуття свербежу, еритема, кропив'янка, дерматит, алопеція. У місці ін'єкцій можливі почервоніння та свербіж;

порушення з боку органів зору: кератопатія;

інші:запаморочення, периферичні набряки.

Особые условия

Для досягнення стабільного клінічного ефекту необхідно не менше 25 ін'єкцій препарату. Ефект зберігається впродовж багатьох місяців після завершення лікування. Для попередження загострень застосовувати повторні курси лікування. Рекомендується збільшення доз під контролем лікаря для пацієнтів із надлишковою масою тіла, пептичною виразкою шлунка, при одночасному прийомі діуретиків, а також на початку лікування при потребі прискорення клінічної відповіді.

При алергічних реакціях або геморагіях лікування слід припинити.

1 мл лікарського засобу містить 9 мг спирту бензилового, у зв'язку з чим його не слід застосовувати недоношеним дітям та новонародженим. Спирт бензиловий може спричинити токсичні та алергічні реакції у немовлят та дітей віком до 3 років.

З обережністю застосовувати при порушенні згортання крові; цукровому діабеті; особам з підвищеною масою тіла; пацієнтам, що дотримуються дієти з низьким вмістом солі; при порушенні функції нирок; жінкам, що планують вагітність.


Застосування у період вагітності або годування груддю.
Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Немає обмежень щодо керування автотранспортом і складними механізмами під час застосування лікарського засобу.

Особые условия хранения

Термін придатностi.
2 роки.


Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці


Несумісність.
Випадків несумісності не задокументовано з початку використання хондроїтину сульфату (1960 р.), однак слід уникати змішування розчинів високомолекулярних полісахаридів (у т. ч. хондроїтину сульфату) з розчинами інших лікарських засобів.


Категорія відпуску.
За рецептом.

Синоним

ХОНДРОИТИН СУЛЬФАТ*, АРТИФЛЕКС ХОНДРО, АРТРИДА, АРТРОН® ХОНДРЕКС, ДРАСТОП, МУКОСАТ NEO, МУКОСАТ®, СТРУКНОТИН, СТРУКТУМ®, ХОНДРА-СИЛА®, ХОНДРОИТИН-НОВОФАРМ, ХОНДРОИТИН-ФИТОФАРМ, ХОНДРОИТИНОВАЯ МАЗЬ, ХОНДРОКСИД®, ХОНДРОСАТ, ХОНДРОСТАТ-НОВОФАРМ, ХОНДРОФЛЕКС, ХОНДРОИТИН СУЛЬФАТ НАТРИЯ, АЛФЛУСАТ, АРТЕДЖА ИНЪЕКЦИИ, АРТЕДЖА® ЭМУЛЬГЕЛЬ, ХОНДРОИТИН ИНЪЕКЦИИ, ХОНДРОМЕД, СТАУРУМ, ХИТАРТ, ХОНДРОИТИН® ИНЪЕКЦИИ

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004