Холосас Стевия 150мл (26334)

код товара: 26334
нет в наличии
нет в наличии
код товара: 26334
Цена
нет в наличии
нет в наличии
код товара: 26334
Цена
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Лекраст ЧП
Форма выпуска
150 г флакон в пачке

Описание

Средства, применяемые при билиарной патологии. Код АТХ А05А Х.

Инструкция - Холосас Стевия 150мл

Производитель

Лекраст ЧП

Страна происхождения

Украина

Состав

діюча речовина: екстракт шипшини рідкий;

1 г сиропу (що відповідає 0,7 мл) містить екстракт шипшини рідкий (Fructis Rosae) (1:0,7) (екстрагент: вода очищена) з кислотністю не менше 3,5 % у перерахуванні на кислоту яблучну - 0,4 г;

допоміжна речовина: цукор.

Форма выпуска

150 г флакон в пачке

Лекарственная форма

Сироп.

Основные физико-химические свойства: густая сиропообразная жидкость темно-коричневого цвета со специфическим запахом.

Фармакодинамика

Дія лікарського засобу Холосас пов'язана з впливом комплексу компонентів, що входять до складу плодів шипшини, в тому числі таких, як вітаміни В1, В2, С, Е, К, РР, провітамін А, цукор - 14-16 %, яблучна і лимонна кислоти, флавоноїди, пектини - 25 %, ефірні олії, декстрин, ванілін, лецитин, солі К, Са, Fе, Мg.

Холосас підвищує функціональну здатність печінки, збільшує секрецію жовчі, збільшує вміст в жовчі холатів, зменшує в'язкість жовчі. Жовчогінна дія препарату зумовлена вмістом флавоноїдів. Екстракт шипшини має також вплив і на інші функції організму: нормалізує і стимулює секрецію залоз шлунка, підвищує ферментативну активність шлункового соку, посилює перистальтику кишечника при його атонії. Також сприяє протизапальній дії за рахунок вмісту аскорбінової кислоти (вітаміну С).

Завдяки наявності в плодах шипшини органічних кислот і пектинів Холосас виявляє діуретичну дію.

Органічні кислоти у складі лікарського засобу Холосас (яблучна, лимонна) збуджують діяльність слинних залоз, впливають на виділення жовчі і панкреатичного соку, покращують апетит і травлення, сприяють зниженню гнильних процесів в організмі.

Аскорбінова кислота екстракту шипшини виявляє антисклеротичну і протизапальну дію, активізує ферментні системи і окисно-відновні процеси в організмі, позитивно впливає на вуглеводний обмін і посилює регенерацію тканин, підвищує опірність організму до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Показания

Как вспомогательное средство при хронических некалькульозних холециститах, холангитах, хронических гепатитах; при С - и Р-гиповитаминозах; при медикаментозных и алкогольных интоксикациях.

Противопоказания

Повышенная индивидуальная чувствительность к компонентам лекарственного средства. Обтурация желчевыводящих путей, калькулезный холецистит, тромбофлебит и склонность к нему, недостаточность кровообращения, эндокардит, декомпенсированный сахарный диабет, тяжелые заболевания почек.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

Не вимагає виключення зі схеми комплексного лікування інших лікарських засобів. При спазмах жовчовивідних шляхів показані спазмолітичні та атропіноподібні препарати. При гострих запальних процесах у жовчовивідних шляхах та жовчному міхурі призначати сумісно з антимікробними засобами.

У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

Способы применения

Холосас приймати внутрішньо за 30 хв до їди. Дорослим та дітям віком від 14 років - по 5 мл (1 чайна ложка) 2-3 рази на добу. Дітям віком від 3 до 6 років - по 1,25 мл ( чайної ложки) 2-3 рази на добу; віком від 6 до 14 років - по 2,5 мл ( чайної ложки) 2-3 рази на добу.

Дітям препарат застосовувати за призначенням лікаря.

Тривалість застосування визначається лікарем індивідуально та залежить від характеру і вираженості захворювання та супутньої терапії.

Діти.

Дітям віком до 3 років препарат не застосовувати. Дітям віком від 3 років рекомендується застосовувати лікарський засіб за призначенням лікаря.

Передозировка

Длительное применение препарата может спровоцировать развитие неинфекционной желтухи.

Побочные действия

Можливі алергічні реакції, у тому числі гіперемія, висипання, свербіж, набряк шкіри, печія. У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій слід припинити прийом препарату та звернутись до лікаря.

Особые условия

З обережністю застосовувати хворим на цукровий діабет (препарат містить цукор), а також пацієнтам, схильним до тромбоутворення та до розвитку алергічних реакцій.

Якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, йому слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

З обережністю препарат призначати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Особливих застережень немає.

Особые условия хранения

3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ?С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.


Категорія відпуску
Без рецепта.


Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

Как только товар появится в наличии Вы будете оповещены на почту

08004 08004