Хлоргексидина биглюконат раствор 2% флакон 100мл (64753)

код товара: 64753
товар отсутствует
товар отсутствует
Товар отсутствует
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
ПрАТ Фармацевтична фабрика "Віола"
Действующее вещество
Хлоргексидина биглюконат
Обновлено:
05.08.2021
Проверено

Описание

Засіб має виражені антисептичні властивості Він допомагає ефективно боротися з різними інфекційними захворюваннями, оскільки чинить антимікробну та дезінфекційну дію проти більшості патогенних мікроорганізмів. Засіб призначений для дорослих та дітей від 12 років.

Якщо ви страждаєте від гінгівіту, парадонтиту, стоматиту, альвеоліту, інфікованих ран чи опіків, інфекційних захворювань шкіри, спробуйте Хлоргексидин-Віола. Засіб знищує найпростіші віруси, грампозитивні та грамнегативні бактерії. Висока антимікробна активність обумовлена здатністю впливати на клітинну мембрану.

Хлоргексидин-Віола може використовуватися для профілактики сифілісу, гонореї та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.

Використовувати необхідно для зрошування уражених ділянок шкіри чи слизової оболонки. Також препарат може застосовуватися для аплікацій. В такому випадку слід промочити антисептиком стерильну серветку, а потім прикласти її до ураженого місця та зафіксувати.

Инструкция - Хлоргексидина биглюконат раствор 2% флакон 100мл

Бренд

Производитель

ПрАТ Фармацевтична фабрика "Віола"

Страна происхождения

Украина

Состав

Вода очищена, хлоргексидину біглюконат 20 % розчин.

Лекарственная форма

Розчин для зовнішнього застосування.

Действующее вещество

Хлоргексидина биглюконат

Показания

Універсальний антисептичний засіб для зовнішнього застосування.

Способы применения

профілактика інфекцій, які передаються статевим шляхом; антисептична обробка та дезінфекція шкіри та ран; попередження грибкових та стафілококових інфекцій; дезінфекція предметів особистої гігієни та медичного обладнання; застосування в хірургії та стоматології.

Наносити на уражену поверхню шкіри або слизові оболонки. Не застосовувати при дерматиті, а також при підвищеній індивідуальній чутливості до препарату.

Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Особые условия

При випадковому попаданні препарату на слизову оболонку ока необхідно швидко й ретельно промити її водою.

Особые условия хранения

Умови зберігання:
зберігати в темному, прохолодному, недоступному для дітей місці, захищеному від прямих сонячних променів при температурі від +5 °С до +25 °С.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004