Хиалуром Тендон гиалуронат натрия 40мг шприц 2мл (58617)

код товара: 58617
товар отсутствует
товар отсутствует
Товар отсутствует
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
К.О. Ромфарм Компані
Форма
Гель для инъекций
Действующее вещество
ГИАЛУРОНАТ НАТРИЯ, НАТРИЙ ДИГИДРОФОСФАТ МОНОГИДРАТ, ФАРМАСАЛ
Торговое название
Обновлено:
15.12.2021
Проверено

Описание

Гіалуром тендонит - це стерильний, в'язкоеластичний, прозорий, безбарвний розчин натрію гіалуронату, поміщений в одноразовий шприц з безбарвного скла гідролітичного класу I, силіконізірованний і оснащений еластомерним ковпачком, штоком поршня і фланцем для управління.

Градуювання шприца відсутня, вона не потрібна, так як вміст одного шприца використовується одноразово і призначене тільки для одного пацієнта.

Гіалуром тендонит має динамічну в'язкість в діапазоні 35-65 Па • с, осмоляльність становить 270-350 мосмоль / кг, щільність розчину - 1,005-1,025 г / см3.

Сфера застосування: хірургія, травматологія, ортопедія, ревматологія.

Инструкция - Хиалуром Тендон гиалуронат натрия 40мг шприц 2мл

Производитель

К.О. Ромфарм Компані

Страна происхождения

Румыния

Состав

Гіалуронат натрію С14Н20NNaO11 CAS [9067-32-7] 40,00 мг; Фармасал - Натрію хлорид NaCl CAS [7647-14-5] 14,00 мг; Натрію дигідрофосфат моногідрат NaH2PO4 х H2O CAS [10049-21-5] 0,11 мг; Динатрію фосфат додекагідрат Na2HPO4 x 12H2O CAS [10039-32-4] 1,22 мг; Маннитол (Перлітол ПФ) C6H14O6 CAS [69-65-8] 10,00 мг; Гідроксид натрію NaOH CAS [1310-73-2], Хлористоводнева кислота HCl CAS [7647-01-0] до pH 7,2 ? 7,5%; Вода для ін'єкцій H2O до 2,00 мл.

Лекарственная форма

Розчин

Действующее вещество

ГИАЛУРОНАТ НАТРИЯ, НАТРИЙ ДИГИДРОФОСФАТ МОНОГИДРАТ, ФАРМАСАЛ

Показания

Болі і обмеження рухів при різних захворюваннях сухожиль (хронічні тендінопатіі).

Болі і обмеження рухливості, внаслідок первинного або вторинного остеоартриту, посттравматичних змін або інших захворювань суглобів.

Противопоказания

Гіалуром тендонит не слід використовувати:

- пацієнтам зі встановленою гіперчутливістю до будь-якого з його компонентів;
- пацієнтам зі встановленою гіперчутливістю до білків грампозитивних бактерій;
- пацієнтам з ознаками активного захворювання шкіри або шкірної інфекції в області передбачуваної ін'єкції;
- пацієнтам, які отримували інший ін'єкційний препарат в області або в безпосередній близькості до місця передбачуваної ін'єкції;
- при наявності активних запальних або інфекційних процесів в суглобі;
- при наявності системних порушень згортання крові;
- при вагітності або в період лактації;
- у віці до 18 років.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

В даний час відсутня інформація про несумісність Гіалуром тендонит з іншими лікарськими засобами, що застосовуються для лікування захворювань сухожиль або суглобів.

Способы применения

Гіалуром тендонит повинен вводитися тільки лікарями, навченими техніці введення в околосухожільное простір і місце прикріплення сухожилля або в порожнину суглоба, і повинно проводитися в асептичних умовах в лікувальних установах.

Для околосухожільного введення:

Гіалуром тендонит вводять в область ураженого сухожилля або в місце прикріплення сухожилля один раз в тиждень, курс становить 2 ін'єкції. Одночасно можна лікувати декілька сухожиль. У міру необхідності можуть застосовуватися повторні курси лікування.

Для внутрішньосуглобового введення:

Вводять Гіалуром тендонит в уражений суглоб один раз в тиждень, курс становить 1-3 ін'єкції. Одночасно можна лікувати декілька суглобів. Курс лікування можна повторити, при необхідності.

При наявності випоту в порожнині суглоба, рекомендується зменшити його шляхом аспірації, після чого рекомендується відпочинок, застосування пакету з льодом і / або внутрішньосуглобової ін'єкції кортикостероїдів при необхідності. Лікування Гіалуромом тендонит можна почати через два-три дні.

Для околосухожільного введення:

Візьміть шприц, відкрутіть захисний ковпачок, прикріпіть голку відповідного розміру (наприклад, 25-27 G) і зафіксуйте легким обертанням.

Для внутрішньосуглобового введення:

Візьміть шприц, відкрутіть захисний ковпачок, прикріпіть голку відповідного розміру (наприклад, 18-25 G) і зафіксуйте легким обертанням. Остаточний вибір голки для будь-якої процедури визначається лікарем.

Є кілька факторів, які необхідно враховувати при виборі розміру (калібру) і довжини голки, які будуть використовуватися для околосухожільного або внутрішньосуглобового введення, в тому числі анатомія області введення, відстань між шкірою і сухожиллям і характеристики пацієнта (вага, вік). Перед введенням слід видалити пухирці повітря, якщо вони присутні. Вміст шприца Гіалуром тендонит є стерильним.

Побочные действия

Після околосухожільного введення розчину Гіалуром тендонит можлива поява місцевих реакцій, таких як біль, відчуття жару, синець, почервоніння або припухлість.

Можливе виникнення помірної хворобливості і набряку після внутрішньосуглобової ін'єкції гіалуронату натрію. Є мінімальні ризики, пов'язані з процедурою внутрішньосуглобової ін'єкції, в основному, інфекції і кровотечі.

Особые условия хранения

Термін придатності:
3 роки.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності


Умови зберігання:
Зберігати при температурі не вище 25 C, в оригінальній упаковці, в сухому місці.
Не заморожувати.
Зберігати в недоступному для дітей місці.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004