Хиалуром Хондро гиалуронат натрия 60мг и хондроитин сульфат 90 мг шприц 3мл (71182)

код товара: 71182
товар отсутствует
товар отсутствует
Товар отсутствует
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
К.О. Ромфарм Компані
Форма
Гель для инъекций
Торговое название
Обновлено:
04.11.2021
Проверено

Описание

Гіалуром Хондро - протез синовіальної рідини, стерильний, прозорий в'язкоеластичний розчин, до складу якого входять гіалуронат натрію 60 мг / 3 мл і хондроїтин сульфат натрію 90 мг / 3 мл.

Гіалуронова кислота є основним компонентом синовіальної рідини, визначаючи її вязкоеластіческіе властивості. Вона формує на всій внутрішній поверхні суглоба покриває шар, який захищає хрящ і синовіальну оболонку від механічних пошкоджень, а також від вільних радикалів і факторів запалення.

Хондроїтину сульфат є одним з природних гликозаминогликанов (ГАГ), що складається з альтернативного цукру D-глюкуронової кислоти і N-ацетил-Dгалактозаміна. Хондроїтину сульфат отримують у вигляді натрієвої солі з трахей великої рогатої худоби і використовують для приготування активних фармацевтичних субстанцій.

Хондроїтину сульфат є стимулятором регенерації тканин, сприяє утриманню води і відновленню амортизувальних функцій в хрящових тканинах.

Сприяє синтезу і захисту колагену, який є структурною основою всіх сполучних тканин, а також збільшує вироблення гіалуронової кислоти в синовіальних клітинах, що сприятливо діє на підтримку в'язкості синовіальної рідини.

Використання хондроїтину сульфату разом з Гіалуронат натрію сприяє уповільнення деградації і стимулює регенерацію хряща.

Инструкция - Хиалуром Хондро гиалуронат натрия 60мг и хондроитин сульфат 90 мг шприц 3мл

Производитель

К.О. Ромфарм Компані

Страна происхождения

Румыния

Состав

1 попередньо наповнений шприц - гіалуронат натрію 60,00 мг; хондроітин сульфат натрію 90,00 мг; натрію хлорид 10,50 мг; натрію дигідрофосфат моногідрат 1,35 мг; динатрийфосфат додекагідрат 15,15 мг; гідроксид натрію і / або хлористоводнева кислота (для коригування рН) до pH = 7,4 ± 0,2; вода для ін'єкцій до 3,00 мл.

Лекарственная форма

Розчин

Показания

Гіалуром СS застосовується:

- для симптоматичного лікування остеоартриту легкої, середньої або важкого ступеня;
- при болю і обмеження рухливості, викликаних дегенеративно-дистрофічними або посттравматичними змінами колінного, тазостегнового і інших синовіальних суглобів;
- для полегшення болю після проведення артроскопії (застосування можливе не раніше, ніж через 1 тиждень після втручання).

Противопоказания

- встановлена підвищена чутливість до компонентів даного медичного вироби;
- наявність активних запальних або інфекційних процесів в суглобі;
- наявність ознак активного захворювання шкіри або шкірної інфекції в області передбачуваної ін'єкції;
- застосування у пацієнтів з встановленим діагнозом аутоімунного захворювання або проходять курс імунотерапії;
- застосування при вагітності або в період лактації;
- вік до 18 років.

Способы применения

Гіалуром Хондро призначений для внутрішньосуглобового введення.

Розчин не слід вводити поза порожниною суглоба, а також пацієнтам з інфекціями або захворюваннями шкіри в області ін'єкції.

Внутрішньосуглобова ін'єкція повинна вводитися фахівцями, що пройшли навчання техніці внутрішньосуглобового введення і проводитися в асептичних умовах в лікувальних установах.

Можливе застосування місцевих анестетиків перед проведенням внутрішньосуглобової ін'єкції, наприклад, підшкірне введення лідокаїну.

Необхідно належним чином продезінфікувати місце ін'єкції (застосовують розчин спирту 70% або інші дезинфікуючі засоби). Не повинні бути використані дезінфікуючі засоби, що містять солі четвертинного амонію (наприклад, бензалконію хлорид), так як можлива реакція преципітації.

Перед введенням Гіалурома Хондро слід видалити рідину з порожнини суглоба.

Рекомендується проведення артроцентеза перед введенням розчину.

Після видалення захисного ковпачка з наконечника шприца, приєднайте до шприца стерильну голку. Зазвичай для колінного суглоба використовується голка розміром 0,8х40 мм (21G), для інших суглобів рекомендуємо використовувати голку необхідного розміру (від 17G до 22G) в залежності від суглоба.

Гіалуром Хондро вводять в суглоб в обсязі в залежності від розміру суглоба. порожнина суглоба не повинна бути перевантажена.

Кожен попередньо наповнений шприц призначений для одноразового використання. Вміст шприца має бути використано негайно після 3/4 відкриття. Невикористаний повністю розчин не підлягає зберіганню і не повинен бути повторно стерилізований.
Після ін'єкції Гіалурома Хондро, пацієнту рекомендується дотримуватися щадного режиму і уникати зайвої або тривалого навантаження на суглоби (наприклад, біг або гра в теніс) протягом 48 годин.

Побочные действия

Можливе виникнення помірної хворобливості і набряку в області ін'єкції.
Вищевказані симптоми носять тимчасовий характер і зазвичай зникають через 72 год.

Особые условия хранения

Термін придатності
2 роки.
Не застосовувати після закінчення терміну придатності.


Умови зберігання:
Зберігати при температурі не вище 25 C, в оригінальній упаковці, в сухому місці.
Не заморожувати.
Зберігати в недоступному для дітей місці.


Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004