HIPP Каша безмолочная органичная безглютеновая мультизлаковая с 4 месяцев 200г (75841)

код товара: 75841
в наличии
Срок годности до 01.06.2022
Цена:
116грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 75841
Срок годности до 01.06.2022
Цена:
116грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
ХІПП Україна ТОВ
Действующее вещество
ВИТАМИН В1, КУКУРУЗНАЯ МУКА, РИСОВАЯ МУКА

Описание

Безмолочна органічна каша "Гречана" HiPP - це сухі пластівці з корисної для дитини необсмаженої органічної гречки, отримані за спеціальною технологією, які не потребують варіння, а просто розводяться водою.

Продукт не містить цукру, молочного білку і виготовлений з гречки, вирощеної органічним методом (без використання хімічних добрив, пестицидів і засобів стимуляції зростання рослин), що гарантує його користь і безпеку. З цінним вітаміном В1, для кращого функціонування нервової системи, легко засвоюється.

Инструкция - HIPP Каша безмолочная органичная безглютеновая мультизлаковая с 4 месяцев 200г

Бренд

Производитель

ХІПП Україна ТОВ

Страна происхождения

Хорватия

Состав

Продукт не містить:

Цукру.
Глютену.
Молока.
Ароматизаторів.
Барвників.
Консервантів.
ГМО.

Лекарственная форма

Каша

Действующее вещество

ВИТАМИН В1, КУКУРУЗНАЯ МУКА, РИСОВАЯ МУКА

Показания

Використовується в якості прикорму з 4 місяців життя.

Способы применения

Починайте давати кашу приблизно з 1 десертної ложки перед молочним годуванням. Поступово протягом декількох днів збільшуйте кількість до вікової норми (4-6 місяців - 50-150 мл, 7-8 місяців - 150-170 мл, 9-12 місяців - 180-200 мл). Наведені об'єми є орієнтовними, необхідний об'єм каші залежить від віку початку введення прикорму та апетиту дитини.

Перш ніж Ви почнете доповнювати раціон дитини прикормом, порадьтеся з Вашим лікарем-педіатром. Можлива індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компоненту продукту.

Для здоров'я Вашої дитини дуже важливо, щоб Ви точно дотримувалися рекомендацій щодо приготування та дозування.
Кашу давайте з ложечки та готуйте для годування завжди свіжу порцію.

Безмолочна каша

Закип'ятіть свіжу питну воду та охолодіть її до температури 50°C. Покладіть в тарілку приблизно 2 ст.л. сухої органічної каші «Гречаної» НіРР. 100 мл кип'яченої води додайте до сухої каші та перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

Для приготування безмолочної каші з фруктами додайте невелику кількість фруктового пюре НіРР (наприклад, «Перше дитяче яблуко»), перемішайте.

Для ідеальної розчинності не використовуйте дуже гарячу воду для приготування каші.

Молочна каша

Приготування з молочною сумішшю. Приготуйте 200 мл молочної суміші HіPP, або іншої, до якої звикла дитина, як для пиття з пляшечки. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші «Гречаної» НіРР. Додайте до сухої каші приготовану молочну суміш та перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!
Приготування з молоком для більш старших дітей. Закип'ятіть 100 мл молока + 100 мл води, охолодіть до 50°C. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші «Гречаної» НіРР. Додайте до сухої каші приготоване молоко та перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

Особые условия хранения

Непочатий пакет зберігайте у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3 °C до 25 °C.

Початий пакет (упаковку) щільно закривайте та зберігайте у сухих та гігієнічних умовах при кімнатній температурі, макс. 25 °C.

Вміст відкритого пакету використайте протягом 3-4 тижнів.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004