HIPP HIPPIS Пюре фруктовая каша овсяная от 6месяцев 100г (81422)

код товара: 81422
в наличии
Срок годности до 01.05.2022
Цена:
41грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 81422
Срок годности до 01.05.2022
Цена:
41грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
ХІПП Україна ТОВ
Форма выпуска
Пауч 100 г

Описание

Органічне фруктове пюре з вівсянкою, гомогенізоване, без додавання цукрів (цукру природного походження містяться в інгредієнтах), без ароматизаторів, без барвників, без консервантів, без ГМО. Знак HiPP Organic гарантує високу якість і має суворі стандарти, ніж вимоги ЄС до органічної якості.

Инструкция - HIPP HIPPIS Пюре фруктовая каша овсяная от 6месяцев 100г

Бренд

Производитель

ХІПП Україна ТОВ

Страна происхождения

Австрия

Состав

органічні фрукти 55% (органічні яблука 33%, органічні банани 10%, органічна малина 7%, органічна чорниця 5%), вода, органічний морквяний сік (вироблено з концентрату), органічне цільнозерновий вівсяне борошно 4%, органічне рисове борошно, органічний лимонний сік (вироблено з концентрату), антиоксидант аскорбінова кислота. Пастеризоване. Містить глютен.

Пюре готове до вживання.

Форма выпуска

Пауч 100 г

Лекарственная форма

Каша

Показания

Рекомендації щодо застосування: Перед початком споживання необхідна консультація лікаря. Можлива підвищена чутливість до компонентів продукту. Відкрутіть кришечку упаковки, видавіть необхідну кількість пюре, підігрійте і перевірте температуру. Починайте з 1 чайної ложки і поступово збільшуйте кількість. Важливо для безпеки Вашої дитини: не давайте дитині кришечку від упаковки і тримайте її подалі від дитини, щоб уникнути її проковтування і пошкодження ротової порожнини.

Особые условия хранения

Умови зберігання: непочатий упаковку зберігайте при t від 3 ° С до 25 ° С. В такому випадку упаковки продукт споживати не можна.
Відкриту упаковку зберігати в холодильнику і використовуйте протягом доби.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004