HIPP детская сухая молочная смесь Combiotic 2 для дальнейшего питания 500г (59702)

код товара: 59702
в наличии
Срок годности до 01.04.2023
Цена:
337.70грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 59702
Срок годности до 01.04.2023
Цена:
337.70грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Бренд
Производитель
ХІПП Україна ТОВ

Описание

HiPP СOMBIOTIC 2 - для здорового росту та розвитку. На основі останніх наукових досліджень грудного молока, наукові експерти HiPP з дитячого харчування розробили нове покоління молочних сумішей HiPP Combiotic з пробіотиками та пребіотиками, які найбільше відповідають потребам дитини у повноцінному харчуванні.

HiPP COMBIOTIC 2 має унікальний захисний комплекс за зразком грудного молока:
1. Пробіотики - пробіотичні культури лактобактерій L. Fermentum hereditum, які входять до складу грудного молока, формують нормальну мікрофлору кишечника дитини та підтримують здорове травлення

2. Пребіотики - харчові компоненти, які входять до складу грудного молока, підтримують розвиток пробіотиків та власної мікрофлори кишечника

3. Омега-3 і Омега-6 - суміш незамінних жирних кислот, подібних до жирних кислот грудного молока, які необхідні для розвитку мозку та зору дитини

4. Нуклеотиди - речовини, які входять до складу грудного молока й важливі для зміцнення імунітету

5. Вітаміни, залізо та кальцій - для забезпечення гармонійного розвитку дитини

HiPP COMBIOTIC 2 не містить глютену, цукру та емульгаторів. Відповідно до європейських і українських законодавчих вимог до дитячого харчування, COMBIOTIC 2 виготовляється без барвників, без консервантів, без ароматизаторів, без генетично модифікованих компонентів (без ГМО).

Инструкция - HIPP детская сухая молочная смесь Combiotic 2 для дальнейшего питания 500г

Бренд

Производитель

ХІПП Україна ТОВ

Страна происхождения

Германия

Состав

Збиране органічне молоко 23%, рослинні олії (соняшникова, низькоерукова ріпакова, пальмоядровий олеїн), порошок частково демінералізованої молочної сироватки 21% , лактоза, пребіотики (галакто-олігосахариди з лактози), мальтодекстрин, кальцію карбонат, натрію цитрат, калію цитрат, вітамін C, магнію карбонат, заліза лактат, L-триптофан, цинку сульфат, пробіотики (молочнокислі лактобактерії L.fermentum hereditum), нуклеотиди (цитидин-монофосфат, уридін-монофосфат, аденозин-монофосфат, інозін-монофосфат, гуанозин-монофосфат), ніацин, пантотенова кислота, міді сульфат, вітамін E, вітамін B1, вітамін A, вітамін B6, калію йодат, марганцю сульфат, фолієва кислота, вітамін B2, вітамін K, біотин, селен, вітамін D, вітамін В12.

Лекарственная форма

Cуха молочна суміш.

Фармакодинамика

Основою молочних сумішей HiPP COMBIOTIC є сертифіковане органічне молоко.

Гарантія HiPP щодо використання органічної молочної сировини:
органічне молоко, яке є основою молочних сумішей HiPP COMBIOTIC , отримане згідно положень Закону ЄС про органічне виробництво. Це означає, що корови випасаються на відкритих пасовищах та отримують тільки натуральні корми - траву, сіно і зерно, які вирощені без хімічних добрив та пестицидів. Використання ГМО, кісткової муки, стимуляторів росту тварин та профілактичне застосування антибіотиків на органічних фермах суворо заборонено.
Органічне походження молока в молочних сумішах НіРР COMBIOTIC підтверджене Сертифікатом незалежного контролюючого органа (на етикетці розміщений кодовий номер органу, який здійснив сертифікацію виробництва органічної продукції, сировини та/або органу, який здійснив сертифікацію органічної продукції).

Показания

З 6 місяців життя після суміші HiPP COMBIOTIC 1 як більш ситне харчування для задоволення зростаючих потреб дитини у поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах після будь'якої іншої початкової суміші при досягненні дитиною віку 6 місяців як заміна будь'якої іншої суміші для подальшого годування здорової дитини з 6 місяців
для приготування молочних каш в якості молочної основи

З 10 місяців життя рекомендується перехід на суміш COMBIOTIC 3.

Способы применения

Неправильне приготування та довготривале зберігання готової до вживання молочної суміші може зашкодити здоров`ю Вашої дитини через можливість розвитку небажаних бактерій. Тому завжди готуйте свіжу молочну суміш перед годуванням.

1. Помийте руки. Перед приготуванням молочної суміші простерилізуйте пляшечку та соску для годування.
2. Закип'ятіть свіжу питну воду та охолодіть її до температури 40°C.
3. Вилийте підготовлену воду в пляшечку для годування.
4. Наповніть мірну ложку сухою сумішшю, зніміть надлишок тупим краєм чистого ножа або за допомогою коригувача наповнення мірної ложки на упаковці. Висипте рекомендовану кількість суміші в пляшечку для годування.
5. Закрийте пляшечку та ретельно потрусіть.
6. Охолодіть готову молочну суміш до температури годування (приблизно 37 °C). Перевірте температуру!

Важливо! Будь ласка, використовуйте для приготування молочної суміші тільки рекомендовану температуру: до 40°C, щоб запобігти пошкодженню пробіотиків (лактобактерій). Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування. Через відсутність емульгаторів при приготуванні суміші допустиме утворення піни. Розведену суміш слід використати протягом однієї години.

Особые условия хранения

Непочатий пакет/ упаковку зберігайте у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3°C до 25 °C, та уникайте перепаду температур.

Початий пакет/упаковку щільно закривайте та зберігайте в сухих та гігієнічних умовах при кімнатній температурі, макс. 25°C та використайте протягом 3 тижнів.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004