Гиалуром Тендон раствор гиалуронат натрия 40мг/2мл шприц (97338)

код товара: 97338
товар отсутствует
товар отсутствует
Товар отсутствует
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
S.C. Rompharm Company S.R.L.
Форма
Раствор для инъекций
Торговое название
Обновлено:
01.02.2022
Проверено

Описание

Гіалуром Тендон - стерильний, в'язкоеластичний прозорий, безбарвний розчин гіалуронату натрію високого ступеня очищення. Гіалуронат натрію отриманий шляхом бактеріальної ферментації, не містить тваринного білка. Стерилізований вологим паром.

Гіалуром Тендон призначений для навколосухожильного і внутрішньосуглобового введення.

Инструкция - Гиалуром Тендон раствор гиалуронат натрия 40мг/2мл шприц

Производитель

S.C. Rompharm Company S.R.L.

Страна происхождения

Румыния

Показания

Болі і обмеження рухів при різних захворюваннях сухожиль (хронічні тендинопатії).

Болі і обмеження рухливості, внаслідок первинного або вторинного остеоартриту, посттравматичних змін або інших захворювань суглобів.

Противопоказания

- Пацієнтам зі встановленою гіперчутливістю до будь-якого з його компонентів;
- пацієнтам зі встановленою гіперчутливістю до білків грампозитивних бактерій;
- пацієнтам з ознаками активного захворювання шкіри або шкірної інфекції в області передбачуваної ін'єкції;
- пацієнтам, які отримували інший ін'єкційний препарат в області або в безпосередній близькості до місця передбачуваної ін'єкції;
- при наявності активних запальних або інфекційних процесів в суглобі;
- при наявності системних порушень згортання крові;
- при вагітності або в період лактації;
- віком до 18 років.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

В даний час відсутня інформація про несумісність Гіалуром Тендон з іншими лікарськими засобами, що застосовуються для лікування захворювань сухожиль або суглобів.

Способы применения

Гіалуром Тендон повинен вводитися тільки лікарями, навченими техніці введення в навколосухожильний простір і місце прикріплення сухожилля або в порожнину суглоба, і повинно проводитися в асептичних умовах в лікувальних установах.

Для навколосухожильного введення:

Гіалуром Тендон вводять в область ураженого сухожилля або в місце прикріплення сухожилля один раз в тиждень, курс становить 2 ін'єкції. Одночасно можна лікувати кілька сухожиль. У міру необхідності можуть застосовуватися повторні курси лікування.

Для внутрішньосуглобового введення:

Вводять Гіалуром Тендон в уражений суглоб один раз в тиждень, курс становить 1-3 ін'єкції. Одночасно можна лікувати кілька суглобів. Курс лікування можна повторити, при необхідності.

При наявності випоту в порожнині суглоба, рекомендується зменшити його шляхом аспірації, після чого рекомендується відпочинок, застосування пакету з льодом і / або внутрішньосуглобової ін'єкції кортикостероїдів при необхідності. Лікування Гіалуромом Тендон можна почати через два-три дні.

Для навколосухожильного введення:

Візьміть шприц, відкрутіть захисний ковпачок, прикріпіть голку відповідного розміру (наприклад, 25-27 G) і зафіксуйте легким обертанням.

Для внутрішньосуглобового введення:

Візьміть шприц, відкрутіть захисний ковпачок, прикріпіть голку відповідного розміру (наприклад, 18-25 G) і зафіксуйте легким обертанням.

Остаточний вибір голки для будь-якої процедури визначається лікарем. Є кілька факторів, які необхідно враховувати при виборі розміру (калібру) і довжини голки, які будуть використовуватися для навколосухожильного або внутрішньосуглобового введення, в тому числі анатомія області введення, відстань між шкірою і сухожиллям і характеристики пацієнта (вага, вік).

Перед введенням слід видалити бульбашки повітря, якщо вони присутні.

Побочные действия

Після навколосухожильного введення розчину Гіалуром Тендон можлива поява місцевих реакцій, таких як біль, відчуття жару, синець, почервоніння або припухлість.

Можливе виникнення помірної хворобливості і набряку після внутрішньосуглобової ін'єкції гіалуронату натрію. Є мінімальні ризики, пов'язані з процедурою внутрішньосуглобової ін'єкції, в основному, інфекції та кровотечі.

Особые условия

Слід з обережністю застосовувати Гіалуром Тендон для лікування пацієнтів з відомою гіперчутливістю до будь-якого з компонентів препарату.

Необхідно дотримуватися загальних запобіжних заходів при введенні ін'єкції в навколосухожильний простір або в порожнину суглоба. Гіалуром Тендон слід вводити точно в навколосухожильний простір або в область ураженого сухожилля, при необхідності використовуючи діагностичну візуалізацію, наприклад, ультразвукове дослідження або томографічні знімки.

Слід уникати потрапляння голки в кровоносні судини і нерви!

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004