Гиалуром раствор гиалуронат натрия 30мг/2мл шприц (97337)

код товара: 97337
товар отсутствует
товар отсутствует
Товар отсутствует
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 500 грн.
Заказ от 500 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 500 грн. Бесплатно
Заказ от 500 грн. Бесплатно
В отделение Новой Почты
Заказ до 500 грн. По тарифам перевозчика
Заказ от 500 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
S.C. Rompharm Company S.R.L.
Форма
Гель для инъекций
Торговое название
Обновлено:
22.02.2022
Проверено

Описание

Гіалуром застосовується як в'язкоеластична добавка або для заміщення синовіальної рідини в суглобах людини.

Гіалуром застосовується при болях, викликаних дегенеративними захворюваннями синовіальних суглобів, таких як остеоартрит. Дія препарату Гіалуром є мастило і механічна підтримка.

Натрію гіалуронат являє собою полісахарид, складається з повторюваних дисахаридних ланок N-ацетилглікозаміну і натрію глюкуронат, з молекулярною масою до 2400000 Да.

Натрію гіалуронат присутній повсюдно в організмі людини і присутній у великих концентраціях в тканинах, таких як склоподібне тіло, синовіальної рідини, пуповини і дерми. У синовіальній рідині натрію гіалуронат виступає як мастило і поглинач удару, що дозволяє нормальний рух без болю.

При захворюванні типу артриту, в'язкопружність синовіальної рідини знижується, так що значно збільшує механічне навантаження на суглоб і посилюється руйнування суглобового хряща, проявляється обмеженням і болями при русі в суглобах.

Змазує і амортизуючу дію цього препарату пом'якшує болі і покращує рухливість суглоба при внутрішньосуглобовому застосуванні. Дані ефекти тривають більше 6 місяців після одного курсу лікування.

Инструкция - Гиалуром раствор гиалуронат натрия 30мг/2мл шприц

Производитель

S.C. Rompharm Company S.R.L.

Страна происхождения

Румыния

Состав

1 шприц містить:

Активні речовини: натрію гіалуронат, натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

Лекарственная форма

Розчин для внутрішньосуглобового введення

Фармакодинамика

Розчин для внутрішньосуглобового введення ГІАЛУРОМ - 1,5% розчин натрію гіалуронату в одноразових шприцах по 2 мл являє собою стерильний, в'язкоеластичний розчин гіалуронату натрію.

Гіалуронат натрію отриманий в результаті бродіння. Гіалуронат натрію ГІАЛУРОМ являє собою полісахарид ідентичний людському, складається з повторюваних дисахаридних ланок N-ацетилглікозаміну і глюкуронату натрію, з молекулярною масою, що перевищує 2 400 000 Да. Натрію гіалуронат присутній повсюдно в організмі людини і присутній у великих концентраціях в тканинах, таких як склоподібне тіло, синовіальної рідини, пуповині і дермі.

У синовіальній рідині гіалуронат натрію виступає як мастило і поглинач удару, що сприяє нормальному руху без болю. При захворюванні типу артриту, в'язкопружність синовіальної рідини знижується, так що значно збільшує механічне навантаження на суглоб і посилюється руйнування суглобового хряща, проявляється обмеженням і болями при русі в суглобах.

Змазує і амортизуючу дію цього препарату пом'якшують болі і покращують рухливість суглоба при внутрішньосуглобовому застосуванні. Дані ефекти тривають більше 6 місяців після одного курсу лікування.

Показания

Розчин ГІАЛУРОМ застосовується як в'язкоеластична добавка для заміщення синовіальної рідини при болях, викликаних дегенеративними захворюваннями синовіальних суглобів, такі як остеоартрит або остеоартроз.

За своєю дією препарат ГІАЛУРОМ служить мастилом і механічною підтримкою для хворого суглоба.

Розчин ГІАЛУРОМ вводиться в суглоби людини:

при болях і обмеженій рухливості, викликаних дегенеративно-дистрофічними і травматичними змінами колінного, тазостегнового та інших синовіальних суглобів;

для тимчасового заміщення і заповнення синовіальної рідини;

при лікуванні пацієнтів, які ведуть активний спосіб життя і регулярно навантажують уражений суглоб.

Противопоказания

Індивідуальна непереносимість (у т. ч. гіперчутливість в анамнезі) компонентів розчину ГІАЛУРОМ;

наявність інфікованих ран, саден в області суглоба;

інфекційні захворювання суглобів;

відомі системні порушення згортання крові. ГІАЛУРОМ може містити сліди бактеріальних білків і протипоказаний пацієнтам з відповідною гіперчутливістю.

Способы применения

Ін'єкції ГІАЛУРОМ виробляються лікарями-фахівцями. Розчин ГІАЛУРОМ призначений тільки для внутрішньосуглобового застосування. Не застосовують внутрішньовенно.

Введення гіалуронату натрію здійснюється при кімнатній температурі. Введений обсяг залежить від розміру суглоба, але не перевищує 2 мл в колінний суглоб і інші великі суглоби, або 1 мл для маленьких суглобів. Лікар є відповідальним за встановленням застосовного обсягу і повинен переконатися, що суглоб не перевантажений.

Розчин ГІАЛУРОМ вводиться всередину порожнини суглоба один раз в тиждень протягом 3-х тижнів поспіль. Можливе одночасне лікування декількох суглобів. Повторний цикл лікування не можна проводити раніше ніж через 6 місяців, для одного і того ж суглоба. Перед застосуванням препарату ГІАЛУРОМ, накопичення рідини в суглобі повинні бути видалені шляхом висмоктування шприцом.

Розчин ГІАЛУРОМ випускається у вигляді попередньо наповненого шприца, вміст якого не потрібно розбавляти. Препарат є стерильним і потрібно використовувати відразу після відкриття упаковки. Препарат призначений тільки для одноразового використання. ГІАЛУРОМ повинен акуратно вводитися в порожнину суглоба, ретельно дотримуючись схему введення.

Введення є асептичною процедурою, тому дотримуйтесь відповідних запобіжних заходів. Готовий шприц витягується з стерильного футляра, ковпачок знімається, після чого надівається стерильна голка, яка фіксується невеликим поворотом. Перед введенням потрібно видалити повітря зі шприца.

Побочные действия

Гіалуронат натрію відрізняється чудовою переносимістю.

Можлива поява місцевих вторинних явищ, таких як болі, відчуття тепла, почервоніння і набрякання, можуть спостерігатися на суглобі, в який введений препарат (накладення льоду на суглоб протягом п'яти - десяти хвилин знімуть всі подібні явища).

Вкрай рідко можуть спостерігатися алергічні реакції.

При внутрішньосуглобовому введенні існують мінімальні ризики, пов'язані з інфекцією і кровотечею.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004