Esfolio Маска тканевая для лица с жемчужинами 23 мл (46621)

код товара: 46621
товар отсутствует
товар отсутствует
Товар отсутствует
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
РІПЛЕЙ ТОВ
Обновлено:
27.04.2021
Проверено

Описание

Тканинна маска для обличчя Esfolio Pearl essence mask sheet з екстрактом перлів зволожує і живить вашу шкіру. Завдяки екстракту перлів тканинна маска володіє багатьма корисними властивостями. Сприяє прискоренню відновлення клітин, відновлює захисні властивості шкіри, підвищує її зволоженість, тонус і еластичність, уповільнюють процеси старіння. Рекомендовано для чутливої ??і сухої шкіри.

Спосіб застосування: Нанесіть маску на обличчя, залиште на 20 хвилин. Потім акуратно зніміть маску, проведіть легкий масаж для кращого усмоктування. Тільки для зовнішнього застосування. Уникайте контакту з очима. Зберігати в недоступних для дітей місцях. У разі появи роздратування, негайно припинити використання.

Инструкция - Esfolio Маска тканевая для лица с жемчужинами 23 мл

Производитель

РІПЛЕЙ ТОВ

Страна происхождения

Корея

Показания

Сприяє прискоренню відновлення клітин, відновлює захисні властивості шкіри, підвищує її зволоженість, тонус і еластичність

Противопоказания

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів

Особые условия

Уникайте контакту з очима.

Зберігати в недоступних для дітей місцях.

У разі появи роздратування, негайно припинити використання.

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004