Эссенциале Н раствор для инъекций 250мг/5 мл ампулы 5мл №5 (70589)

код товара: 70589
в наличии
Цена:
346.30грн.
Купить в 1 клик
в наличии
код товара: 70589
Рецептурный препарат
Цена:
346.30грн.
Купить в один клик
Купить в 1 клик
Ваш город
Днепр
Условия доставки
Заказ до 150 грн.
Заказ от 150 грн.
Самовывоз из аптеки
Заказ до 150 грн. Бесплатно
Заказ от 150 грн. Бесплатно
Характеристики
Производитель
Галичфарм АО
Форма выпуска
№ 5: по 5 мл в ампуле; по 5 ампул в контурной ячейковой упаковке в картонной коробке.

Описание

Гепатотропні препарати. Код АТС А05В А.

Инструкция - Эссенциале Н раствор для инъекций 250мг/5 мл ампулы 5мл №5

Производитель

Галичфарм АО

Страна происхождения

Украина

Состав

діюча речовина: 1 мл розчину містить «Есcенціальні фосфоліпіди»O= EPLO - субстанція (фосфоліпіди із соєвих бобів (93 % (3-sn-фосфатидил)холіну), які містять a-токоферол, етанол 96 %) - 50 мг;
допоміжні речовини: спирт бензиловий, кислота дезоксихолева, натрію хлорид, натрію гідроксид, рибофлавін (Е 101), вода для ін'єкцій.

Форма выпуска

№ 5: по 5 мл в ампуле; по 5 ампул в контурной ячейковой упаковке в картонной коробке.

Лекарственная форма

Розчин для ін'єкцій.
Прозорий розчин жовтого кольору, практично вільний від видимих суспендованих часток.

Фармакодинамика

При захворюваннях печінки мембрани гепатоцитів та їх органели завжди зазнають ушкоджень, що може призводити до зміни активності мембрано-зв'язаних ферментів та рецепторних систем, порушення метаболічної функції клітини та зниження інтенсивності регенерації печінки.

Фосфоліпіди, що містяться у препараті Ессенціалє® Н, за своєю хімічною структурою подібні до ендогенних фосфоліпідів, але набагато переважають їх за рахунок високого вмісту поліненасичених (есенціальних) жирних кислот. Ці високоенергетичні молекули вбудовуються переважно у структури клітинних мембран та полегшують відновлення ушкоджених тканин печінки. Оскільки цис-подвійні зв'язки цих полієнових кислот перешкоджають паралельному розташуванню вуглеводневих ланцюгів мембранних фосфоліпідів, щільність розташування фосфоліпідних структур зменшується, внаслідок чого швидкість надходження і виведення речовин зростає. Мембранозв'язані ферменти утворюють функціональні одиниці, які можуть посилювати їх активність та забезпечувати фізіологічне протікання основних метаболічних процесів. Фосфоліпіди впливають на порушений ліпідний метаболізм шляхом регуляції метаболізму ліпопротеїнів, у результаті чого нейтральні жири та холестерин перетворюються на форми, придатні для транспортування, особливо завдяки збільшенню здатності ліпопротеїнів високої щільності (ЛПВЩ) приєднувати холестерин, та спрямовуються для подальшого окиснення. Під час виведення фосфоліпідів через жовчовивідні шляхи літогенний індекс знижується і відбувається стабілізація жовчі.

Фармакокинетика

При пероральному прийомі більше 90 % препарату всмоктується в тонкому кишечнику. Основна кількість розщеплюється під дією фосфоліпази-А до 1-ацил-лізо-фосфатидилхоліну, 50 % якого відразу реацилюється в поліненасичений фосфатидилхолін ще під час всмоктування в тонкому кишечнику. Поліненасичений фосфатидилхолін потрапляє в кров через лімфатичні шляхи і далі, переважно у комплексі з ЛПВЩ, транспортується в печінку. Максимальний вміст фосфатидилхоліну у крові через 6-24 годин після перорального прийому становить у середньому 20 %.

Період напіввиведення для холінового компонента становить 66 годин, для насичених жирних кислот - 32 години.

У ході досліджень кінетики в людському організмі менше 5 % кожного із введених ізотопів 3Н і 14С виводилося з фекаліями.

Показания

Неалкогольний стеатогепатит, алкогольний стеатогепатит, гострі і хронічні гепатити різної етіології, цироз печінки, перед- і післяопераційне лікування при хірургічному втручанні на печінці та жовчовивідних шляхах, токсикози вагітності, псоріаз, радіаційний синдром.

Противопоказания

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

ЕссенціалєO Н не слід призначати новонародженим і недоношеним немовлятам, оскільки до складу препарату входить бензиловий спирт.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами

Не можна використовувати розчини електролітів для розведення препарату.

Способы применения

Дорослим та дітям віком від 12 років призначають внутрішньовенно повільно 5-10 мл на добу, а у тяжких випадках - від 10 до 20 мл на добу. 10 мл препарату можна вводити за один раз. Якщо препарат вводять розведеним, рекомендують використовувати власну кров пацієнта і розводити препарат у співвідношенні 1:1. Внутрішньовенну інфузію зазвичай застосовують до 10 діб.

Рекомендується якомога раніше підтримати (доповнити) парентеральну терапію прийомом капсул ЕссенціалєO форте Н.

Загальний курс лікування становить 3-6 місяців.

Лікування псоріазу починають із прийому 2 капсул ЕссенціалєO форте Н 3 рази на добу протягом 2 тижнів. Після цього рекомендовано 10 внутрішньовенних ін'єкцій по 5 мл з одночасним призначенням PUVA-терапії.

Після закінчення курсу ін'єкцій поновлюють прийом капсул і продовжують застосування препарату протягом 2 місяців.

Передозировка

Повідомлень про передозування не зафіксовано.

Побочные действия

В окремих випадках при застосуванні підвищених доз ЕссенціалєO Н можливі порушення з боку шлунково-кишкового тракту (пронос).

У поодиноких випадках можуть виникати реакції гіперчутливості, висипання, свербіж, кропив'янка та реакції у місці введення препарату.

Особые условия

Застосування у період вагітності або годування груддю.
У зв'язку з обмеженою кількістю даних клінічних досліджень щодо застосування вагітним та з причини наявності у складі бензилового спирту, який може проходити крізь плацентарний бар'єр, застосування препарату Ессенціалє® Н не рекомендується під час вагітності та годування груддю.

Діти.
Розчин Ессенціалє® Н для внутрішньовенних ін'єкцій не можна призначати новонародженим і недоношеним немовлятам, оскільки до складу препарату входить бензиловий спирт. Введення немовлятам та недоношеним малюкам препаратів, що містять бензиловий спирт, супроводжувалося розвитком синдрому задишки з летальним наслідком («гаспінг-синдрому», симптомами якого є раптове виникнення синдрому задишки, артеріальна гіпотензія, брадикардія та серцево-судинний колапс).

Препарат призначений для застосування дітям віком від 12 років та з приблизною масою тіла 43 кг (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).


Особливі заходи безпеки.
Застосовуйте тільки прозорий розчин.
Препарат несумісний з електролітними розчинами (фізіологічний розчин натрію хлориду, розчин Рінгера тощо).
Не можна змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами.
Препарат слід повільно вводити у вену (внутрішньовенно).
Розчин Ессенціалє® Н для внутрішньовенних ін'єкцій не можна вводити у м'язи (внутрішньом'язово), оскільки це може спричинити місцеве подразнення.
Застереження: розчин Ессенціалє® Н для внутрішньовенного введення містить 0,6 % спирту (за об'ємом).

Особливості застосування.

При розведенні ЕссенціалєO Н для приготування інфузійного розчину (у разі неможливості використовувати власну кров пацієнта) слід застосовувати розчини, вільні від електролітів, а саме: 5 % або 10 % розчин глюкози (у співвідношенні 1:1), 5 % розчин ксиліту.
Не можна вводити препарат внутрішньом'язово через можливе виникнення місцевого подразнення.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Не виявлено.

Категорія відпуску.
За рецептом.

Особые условия хранения

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.
Зберігати у недоступному для дітей місці.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2°С до 8°С.

Синоним

ЭССЕНЦИАЛЕ® Н, ЭССЕНЦИАЛЕ® ФОРТЕ Н, ЭССЕНЦИАЛЬНЫЕ ФОСФОЛИПИДЫ

Инструкция, размещенная на данной странице, носит информационный характер и предназначена исключительно для ознакомительных целей. Не используйте данную инструкцию в качестве медицинских рекомендаций . Постановка диагноза и выбор методики лечения осуществляется только вашим лечащим врачом. Подробнее об Отказе от ответственности.

08004 08004